Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Akcija ”Esi formā!”
2018. gada 28. februārī

 

Lai popularizētu skolas formu nēsāšanu, sākumskolas vecāku dome ierosināja aktīvākajām formu nēsāšanas klasēm sarūpēt veicināšanas balvas.

Lai noskaidrotu aktīvāko klasi, 27. februārī veicām klašu pārraudzības zibakcijas ar lozungu “Esi formā!”

Šajā reizē neapstrīdams līderis izrādījās 2.b klase, kurā 93% no klātesošajiem skolēniem bija apģērbos ar skolas simboliku. Kā nākamā jāpiemin 1.a klase, kurā 82% skolēnu bija tērpušies skolas formās, tai sekoja 2.c klase ar 71% un 4.b klase ar 65%.

Viena šāda zibakcija vēl nav pilnīgs apliecinājums, ka tieši kāda no minētajām klasēm būtu nominējama par pašu formīgāko klasi, tāpēc līdzīgas aktivitātes organizēsim arī turpmāk.

Atbalstīsim sākumskolas vecāku domes iniciatīvu un rūpēsimies par mūsu skolas atpazīstamību!

“Valmiera/ORDO” spēlētāji viesojas Valmieras Viestura vidusskolā
2018. gada 27. februārī

Otrdien, 20.februārī, “Valmiera/ORDO” spēlētāji Eduards Hāzners, Rihards Adiņš un Daniels Gersons projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Valmieras Viestura vidusskolā, kurā kopā ar pirmklasniekiem aizvadīja divas sporta nodarbības.

 

Kā jau ierasts nodarbību ievadā “Valmiera/ORDO” komandas puiši ar mazajiem pirmklasniekiem kopīgi iesildījās, bet tās turpinājumā sekoja stafete ar basketbola elementiem, kā arī gaidītākā izklaide pašu bērnu vidū- kopīgā basketbola spēle. Pēc sportošanas pirmklasnieki neslēpa savu prieku par nodarbībā piedzīvoto, savukārt pašiem basketbolistiem tā bija laba rīta rosme pirms vēlāk sekojošajiem komandas treniņiem. Paldies Valmieras Viestura vidusskolai par jauko uzņemšanu!

 

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un kopumā nepilnu trīs sezonu laikā kluba spēlētāji novadījuši vairāk kā divdesmit nodarbību dažādās Valmieras un Vidzemes skolās. Šosezon basketbolisti viesojas sākumskolu pirmajās klasēs, vada sporta stundas, sporto kopā ar bērniem un atbild uz tiem interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgst visu sezonu un tā ietvaros kluba basketbolisti viesosies, vismaz, sešās skolās.

 

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem.  

 

No portāla http://www.bkvalmiera.lv

Foto: Edgars Vaivads

Sveicam!
2018. gada 26. februārī

Sveicam Valmieras pilsētas un novadu matemātikas 5.-8. klašu olimpiādes uzvarētājus!

Olimpiāde notika 16.februārī.

(No kreisās: Dāvids Daniels Liepinš, Pauls Odins Šmits, Alīna Beāte Stepena)

1.vieta 

Pauls Odins Šmits (7.b klase)

 

3.vieta

Kristers Vecelis (6.b klase)

Dāvids Daniels Liepiņš(6.a klase)

Alīna Beāte Stepena(7.b klase)

Rūta Marija Āboliņa(8.a klase)

 

Matemātikas MK.

Skolas piederības zīmi saņemot
2018. gada 21. februārī

Sestien,10. februārī, ZET zālē notika Valmieras Viestura vidusskolas Žetona vakars, abiturienti saņēma skolas piederības zīmi un vēlāk priecēja skatītājus ar iestudēto izrādi “Neatvairāmās grēcinieces”.

Nemainīgi šis tradicionālais pasākums silda sirdis gan divpadsmito klašu skolēniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem. Beidzot divpadsmitie var sevi saukt par īstiem Viesturiešiem, ko var apliecināt ar iegūto skolas piederības simbolu - žetonu. Vakara gaitā klātesošos iepriecināja apsveikumi - 11.c klases meiteņu muzikālie priekšnesumi un sirsnīgie vienpadsmito klašu pārstāvju vēlējumi.

12.b klases kolektīvs svētkos skolai uzdāvināja dāvanu – pētījumu „Viesturieši manā dzimtā” – un noskaidroja, ka klases ģimeņu ciltskokos ir 67 Viestura vidusskolas absolventi, kas arī saņēmuši skolas goda zīmi – žetonu.

Šajā vakarā paldies teicām sākumskolas un pamatskolas audzinātājām, kā arī visiem mācību priekšmetu skolotājiem par stabilajiem zināšanu pamatiem un bērnības atmiņām.

Sirsnīgie apskāvieni, krāsainie ziedi un muzikālā izrāde bija pateicības sveiciens mūsu vecākiem par atbalstu un ikdienas rūpēm.

Pēc pasākuma svinīgās daļas vakara viesiem bija iespēja vērot izrādi “Neatvairāmās grēcinieces”, kur lomās bija paši divpadsmitie. Lai gan gatavošanās izrādei sākās tikai janvārī, iznākums bija patiesi grandiozs. Pūles, kas tika ieguldītas  dziesmu, deju un aktiermeistarības mēģinājumos, acīmredzami atmaksājās. Projekta nedēļu izrādes dalībnieki pavadīja garos mēģinājumos un sagatavošanās darbos. “Neatvairāmās grēcinieces” ir muzikāla drāma, kas liek aizdomāties par cilvēku alkatību, slavas kāri un vieglu uzticēšanos. Ir teiciens, ka „ar avīzi var nosist politiķi” - mediji acumirklī cilvēku spēj padarīt gan atpazīstamu, gan tikpat ātri pazudināt.

9. februārī, dienu pirms nozīmīgā vakara, ZET zālē arī interesenti varēja noskatīties izrādes ģenerālmēģinājumu. Tā bija brīnišķīga iespēja aktieriem stiprināt savas spējas, kā arī draugiem un paziņām novērtēt aktieru veikumu. “Viesturskolā notikusi revolūcija ar pozitīvām sekām,” - šādi izrādi novērtēja vairāki Valmieras Viestura vidusskolas absolventi, kas bija ieradušies uz ģenerālmēģinājumu.

Mēs, divpadsmitie, sakām lielu paldies visiem, kas palīdzēja organizēt šo lielisko pasākumu!

Paldies režisoriem - Robertam Segliņam un Inesei Ramutei, vokālai pedagoģei Ilzei Jansonei, kustību māksliniecei Lindai Mīļajai, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, skaņu operatoram Guntaram Aizupietim un gaismotājam Robertam Ciprusam!

 

Lai veiksmīgs un piedzīvojumiem bagāts tālākais ceļš, Viesturieši!

 Ieva Liepiņa 12.b kl.

Krievu valodas olimpiāde
2018. gada 20. februārī

Krievu valodas olimpiāde

Valmieras Viestura vidusskolas krievu valodas (svešvalodas) olimpiādes rezultāti:

 

9.klase

1. vieta - Kārlis Kristiāns Liepiņš (9.a klase)

2.vieta - Roberts Antoņevičs (9.c klase)

3. vieta - Mareks Ludvigs (9.b klase)

Atzinība - Viktorija Valdmane (9.c klase)

 

10.-12.klases

1. vieta - Sabīne Beāte Graumane (10.a klase)

1. vieta - Betija Adriāna Ulme (11.a klase)

2. vieta - Evita Grantiņa (10.c klase)

2. vieta – Aļina Porfjonova (11.c klase)

2. vieta - Krišjānis Pundurs (12.b klase)

3. vieta - Katrīna Singaite (10.b klase)

3. vieta - Agnese Štālmane (10.b klase)

3. vieta - Sindija Puriņa (12.b klase)

Atzinība - Roberts Artis Kļaviņš (11.b klase)

Atzinība - Sabīne Krūze (12.a klase)

 

Sveicam  2. vietas ieguvējus Valmieras pilsētas un starpnovadu krievu valodas  olimpiādē  - Aļinu Parfjonovu(11.c klase) un Krišjāni Punduri (12.b klase)!

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies visiem olimpiādes dalībniekiem!

Krievu valodas skolotāji