Kas jāzina par bērnu drošību internetā
2016. gada 15. decembrī

Globālais tīmeklis sniedz teju neierobežotas zināšanu bagātināšanas un sazināšanās iespējas, taču vienlaikus tajā slēpjas ne mazums briesmu, kas īpaši apdraud ziņkārīgāko un apkrāpšanai nesagatavotāko sabiedrības daļu – bērnus. Valmieras Viestura vidusskolas sociālā pedagoģe, Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm programmas Kā būt par vecāku 21.gadsimtā vēstnese Iveta Upīte, Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas Cert.lv eksperts Gints Mālkalnietis un četru bērnu tēvs, žurnālists Ansis Bogustovs dalās padomos, kā sagatavot bērnus drošai interneta lietošanai un kā risināt ar drošību saistītas problēmas. Būsim atbildīgi un droši lietojot mūsu viedierīces!

Mācību koordinatore

Juliana Maniševa

E-pasts: atsauksmes@laimigamgimenem.lv

Tālr.: +371 29784612

Sveicam!
2016. gada 13. decembrī

Valmieras pilsētas un novadu 11.-12. klašu angļu valodas olimpiādē

1. vieta

Mārtiņam Virsim (12.c).

Atzinība

Armandam Dukuram (11.b),

Zanei Tiliņai (12.b),

Zanei Kristiānai Šteimakai (11.b),

Ričardam Kronbergam (12.c).

Paldies par labiem rezultātiem olimpiādē

Šaienai Elijai Polei (12.b),

Vitai Netlei (12.c),

Krišjānim Punduram (11.b).

Švešvalodu MK vadītāja

Līvija Kraukle

11. –12. klašu latviešu valodas olimpiādes rezultāti
2016. gada 13. decembrī

Apsveicam vidusskolas latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!

Olimpiāde notika 8. decembrī

1. vieta

Sindija Puriņa 11.b kl.

Zane Tiliņa 12.b kl.

2. vieta

Paula Dundere 11.c kl.

Keita Loreta Kronberga 12.a kl.

3. vieta

Mārtiņš Zvackis 11.c kl.

Brenda Eglīte 12.c kl.

Atzinības  Anna Briede 11.b kl., Megija Alksne 12.a kl.,

Šaiena Elija Pole 12.b kl., Madara Rakūne 12.c kl.,

Evita Zelča 12.c kl.

Paldies visiem 17 olimpiādes dalībniekiem!

Latviešu valodas skolotāju met. kom.

Valmieras puikas
2016. gada 12. decembrī

Trešdien, 7.decembrī, mēs, 9.a klases skolēni, devāmies uz Valmieras bibliotēku, kurā norisinājās rakstniekam Pāvilam Rozītim veltītais pasākums "Valmieras puiku diena". Klases sportisti - Māris Heinols, Pauls Alberings un Matīss Leitlands - mūsu klasi pārstāvēja ar pašizveidotu prezentāciju par saviem sasniegumiem orientēšanās sportā. Interesants un ļoti vērtīgs bija Valmieras muzeja vēstures nodaļas vadītājas Ingrīdas Zīriņas stāstījums par Valmieras vēstures faktiem un Pāvila Rozīša romāna ,,Valmieras puikas" galveno varoņu takām pilsētā. Pasākumā viesojās arī BMX treneris Ivo Lakučs un Vidzemes Augstskolas docents Andris Klepers, kuri uzstājās ar iedvesmojošiem dzīvesstāstiem par mūsdienu Valmieras puikām, kā arī karjeras veidošanu. Pasākuma izskaņā mēs ieguvām gan balvu - vienas dienas ceļojumu ar autobusu, gan nomināciju "Superklase 2016".

Autores: Katrīna Singaite un Izolde Bernadeta Ozoliņa

Labais darbs Valmieras pansionātā
2016. gada 1. decembrī

24. novembrī mēs, 12.c klases skolēni, devāmies uz Valmieras veco ļaužu pansionāta abām ēkām, kur, dziedot un runājot dzeju, sniedzām koncertus 1. Adventes noskaņās.

Mūsu mērķis bija dāvāt gaismu, mīlestību un mieru šajā pirmssvētku laikā tiem, kam tās trūkst un kam tā ir nepieciešama visvairāk. Mūsu cītīgie klausītāji dziedāja mums līdzi, aplaudēja un smaidīja ar patiesu gaišumu, kas nāca no viņu sirdīm. Mums bija gods citiem dāvāt prieku.

Pēc priekšnesuma arī uzdāvinājām cienastu Ziemassvētku noskaņās un samīļojām, kā arī aprunājāmies ar šiem cilvēkiem, kurus varbūt reti kāds uzklausa no visas sirds. Projām devāmies ar bezgalīgi labu sajūtu un smaidu uz lūpām.

Aicinām arī citus aizdoties pie šiem ļaudīm, lai pavisam vienkārši sagādātu viņiem prieku un, protams, izdarītu kādu labu darbu!

Estere Graumane

Foto Mārtiņš Virsis