Valmieras Jauniešu gada balva 2015
2015. gada 26. novembrī

26. novembrī Valmieras Viestura vidusskolā tika apbalvoti Valmieras Jauniešu gada balvas 2015 nomināciju ieguvēji.

Piecas no divpadsmit nominācijām ieguva viesturieši:

Gada debija -  Rodrigo Krūmiņš
Gada zaļākā jauniete - Zane Kraukle
Gada jauniete - Simona Šmidte
Gada jauniešu lieldraugs - Ivars Briedis
Gada jaunatnes darbinieks - Uldis Jansons

Foto - Valmiera24.lv
Improvizācijas prieks
2015. gada 27. novembrī

impro1

impro2Improvizācijas prieku, azartu gan spēlētājiem, gan skatītājiem bija iespēja piedzīvot 25. novembra vakarā Valmieras Kultūras centrā, kad Valmieras jaunajiem improvizatoriem bija sagādāta lieliska iespēja – meistarklase un improvizācijas vakars kopā ar aktieri un improvizācijas meistaru Vari Klausītāju. Uz vienas skatuves improvizēja Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas un Vidzemes augstskolas jaunieši. Pašiem par pārsteigumu, saspēle izdevās lieliska, ko apliecināja arī Varis Klausītājs. Jaunieši improvizēja ar patiesu degsmi, un pozitīvā, jautrā atmosfēra lika domāt, ka šādi improvizācijas vakari noteikti jāievieš kā tradīcija Valmierā.

Paldies visiem improvizatoriem, Varim Klausītājam un Valmieras Kultūras centram par idejas realizāciju!

Trenere Līga Kjaspere

Gatavojam putnu barotavas
2015. gada 19. novembrī

Projekta „Mamma daba” ietvaros ar uzdevumu MEISTARSTIĶIS, 4. c klases skolēnu grupa devās uz mājturības un tehnoloģiju kabinetu, lai izgatavotu putnu barotavas.

Visi skolēni, kas piedalījās, atzina, ka bija prieks veikt šo darbu. „ Man patika būt kopā ar klasesbiedriem un taisīt putniņiem barotavas. Lai gan reizēm ar āmuru trāpīju pa pirkstiņiem, darbs sagādāja lielu gandarījumu,” vērtē Ketija. Savukārt Rēzijai šis darbs šķita ne pārāk grūts, un viņa uzskata, ka spētu mājās pagatavot līdzīgu barotavu. Aivars savu guvumu raksturo tā: „Man ļoti patika tas, ka es beidzot varēju taisīt putnu barotavas un strādāt ar āmuru un naglām.  Pirms darba, sadalījāmies pa divi. Vienam to būtu grūti paveikt.” Markusam S. vislabāk patika taisīt barotavas jumtu un pēc tam spēlēt dambreti, kas pagatavota no koka. Megija pateicas par iespēju paveikt šo darbu: „Arī man ļoti patika pats darba process un darba gaita. Mājturības skolotājs un audzinātāja mums palīdzēja.”

Mēs, 4. c klase, sakām lielu paldies mājturības un tehnoloģiju skolotājam Gunāram Verovkinam par atsaucību un lielisko sadarbību ar mums.

Ilze Miglava, 4.c klases audzinātāja

SVEICIENS SVĒTKOS!
2015. gada 17. novembrī

LATVIJAS SIMBOLAM