Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Dalība projektā – Elektropreces un ekoloģija
2017. gada 22. septembrī

Viesturskola kā Ekoskola piedalījās biedrības “HOMO ECOS” projektā par elektropreču ietekmes uz vidi samazināšanu. Divās nodarbībās 52 Jauno inženieru kluba biedri un viņu draugi kopā ar skolas starptautiskā projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība“ dalībniekiem piedalījās HOMO ECOS speciālistu prezentācijā, konkursā un četrās radošajās darbnīcās.

Darbnīcu tēmas:

 • • Veco datoru sastāvdaļu otrreizēja izmantošana.
 • • Elektrības lādētāju darba laika pagarināšana.
 • • Klaviatūras taustiņi kā dekoratīvs elements.
 • • Elektropreču detaļas bižutērijā.

 

Info arī http://inzenieruklubs.1s.lv/

Olimpiskā diena
2017. gada 15. septembrī

22.septembrī Valmierā un visā Latvijā norisināsies Olimpiskā diena!

Olimpiskās dienas 2017" devīze ir "Sporto svaigā gaisā" Valmieras pilsētas pašvaldība aicina Valmieras skolas piedalīties šajā pasākumos, organizējot to savā skolā.

Veiksmīgai dalībai "Olimpiskā diena 2017" pasākumā apgūstam vingojumu kompleksu

Dabas klase
2017. gada 7. septembrī

Lai iedvesmotu ģimenes un draugus kopā saturīgi pavadīt laiku brīvā dabā, sestdien, 9.septembrī, plkst.11.00–13.00 Atpūtas parka topošajās atpūtas vietās (Gaujas krasta posmā starp Vanšu tiltu un Kazu krācēm) notiks “Dabas klase”. Tās laikā ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties izglītojošās aktivitātēs par dabas kopsakarībām.

"Dabas klase" tiek organizēta, piedaloties Latvijas Dabas muzeja entomologam Jānim Dreimanim, sadarbībā ar Ekoskolu – Valmieras 2.vidusskola un Valmieras Viestura vidusskola –  jauniešiem.

Uz pasākumu aicinām galvenokārt ģimenes ar bērniem. 

Pirmklasnieki
2017. gada 4. septembrī

Sveicam
jaunos VIESTURIEŠUS
mūsu pulkā!

1.a klase, audzinātāja Agija Kārkliņa

  

1.b klase, audzinātāja Inese Baranova

  

1.c klase, audzinātāja Sandra Baumane

Audzināšanas stundu kabineti
2017. gada 31. augustā