5.-8. klašu skolēni piedalās starptautiskā matemātikas konkursā “Ķengurs”.
2015. gada 11. maijā

26. martā mūsu skolas 33 skolēni no 5.-8. klasei piedalījās konkursā „Ķengurs”, bet rezultātus uzzinājām tikai 5. maijā. Konkurss-spēle tika uzsākts Austrālijā un vienlaicīgi notiek daudzās pasaules valstīs. Tajā var piedalīties skolēni no 2.-12. klasei, izpildot testu ar 30 uzdevumiem un atrodot pareizo atbildi no piecām dotajām atbildēm. Šogad konkursā Latvijā piedalījās 15001 skolēns no 199 skolām.

Vislabākos rezultātus sasniedza un ieguva 1.vietu skolā:

8. klašu grupā - Arturs Vaļģis (8.a klase),

7. klašu grupā - Izolde Bernadeta Ozoliņa (7.a klase),

6. klašu grupā – Mārtiņš Lūsis(6.c klase),

5. klašu grupā – Rūta Marija Āboliņa (5.a klase).

Šie skolēni saņems diplomus, bet visi skolēni saņēma sertifikātus no konkursa organizētājiem par piedalīšanos.

Matemātikas skolotāja Anda Rebinka.

Latvijas 39. skolēnu zinātniskajā konferencē Rebekai 1. vieta
2015. gada 8. maijā

Latvijas 39. skolēnu zinātniskā konference notika Rīgā, Latvijas Universitātē, Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā un Rīgas Tehniskajā universitātē no 24. līdz 26. aprīlim.

500 skolēni vērtēšanai bija pieteikuši 425 darbus. Pēc rakstveida darbu recenzēšanas 350 darbi tika prezentēti klātienē. 169 autori (137 darbi) tika apbalvoti ar 1.pakāpes, 2.pakāpes un 3.pakāpes diplomiem.
Konferences atklāšanā piedalījās un jauniešus uzrunāja izglītības un zinātnes ministre M.Seile, LZA īstenais loceklis, LU zinātņu prorektors, prof. I. Muižnieks, LZA īstenais loceklis, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs, prof. I.Kalviņš un LU Atomfizikas un spektroskopijas institūta pētniece I.Saknīte.

1.pakāpes laureāta diplomu Bioloģijas sekcijā ieguva Valmieras Viestura vidusskolas 12.b klases skolniece Rebeka Šķērstiņa  par savu pētījumu „Meža sūnu zemsedzes bezmugurkaulnieku daudzveidība un nozīme”.

Apsveicam Rebeku ar panākumiem!

4. MAIJS – LATVIJAS REPUBLIKAS BRĪVĪBAS DIENA
2015. gada 30. aprīlī

I. Ziedonis

„Tāda ir mana zeme. Stārķiem ir mazi balti bērni

Un visi mācās lidot”

VIESTURIEŠI,

SVEICIENS SVĒTKOS!

VEIDOSIM SKAISTĀKU,
SARGĀSIM, MĪLĒSIM SAVU LATVIJU!

Pirms Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas 30. aprīlī svinīgajā pasākumā tika sveikti labākie Valmieras Viestura vidusskolas skolēni, kas mācību gada laikā guvuši vislabākos panākumus mācībās, olimpiādēs un konkursos, interešu izglītības pulciņos un mākslinieciskajos kolektīvos, kā arī sporta un prāta spēļu aktivitātēs.

Paldies par paveikto un sasniegumiem labākajiem skolēniem un viņu skolotājiem!

BMX kausa sacensības
2015. gada 27. aprīlī

9.a klases skolnieks Mikus Dāvids Strazdiņš aprīlī Eiropas BMX kausa sacensībās Zolder, Beļģijā 1. posmā izcīnīja 1. vietu un 2. posmā 6. vietu 15/16gadīgo jauniešu grupā (piedalījās 210 jaunieši).

SVEICAM!

Konkurss -''Uzzīmē savu mīļāko spēli''
2015. gada 27. aprīlī

No 1.līdz 31.martam "Mana Aptieka" rīkoja bērnu zīmējumu konkursu. Tajā piedalījāmies arī mēs -1.c klase.

Aptieku apmeklētājiem bija iespēja iepazīties un nobalsot par bērnu zīmējumiem.

Es ar savu mammu uzzīmēju manu mīļāko spēli "Aklās vistiņas", konkursam noslēdzoties ieguvu 2. vietu starp Valmieras pilsētas radošajiem brašuļiem.

Balvā es saņēmu: goda rakstu, spēli "Riču-raču", vitamīnus no firmas "Apovit", kā arī krāsojamo grāmatu.

Mani klasesbiedri saņēma diplomu par radošo pieeju un radīto prieku, kā arī krāsojamās grāmatas.

Esmu pārliecināta, ka nākamgad mūsu klase piedalīsies šajā konkursā.

1.c klases skolniece Arta Amanda Voiceščuka
un tētis Kalvis Voiceščuks.