Konkursa ASPAZIJAI 150 rezultāti
2015. gada 27. aprīlī

Mūsu skolas 10. c klases skolniece Santa Madelaina Marka piedalījās konkursā, kas veltīts Aspazijas 150. jubilejai.  Viņa komponēja mūziku Aspazijas dzejolim “Tāda es esmu”.

2015. gada 20. aprīlī Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas mājas lapā ir publicēti  konkursa “Aspazijai 150” rezultāti. 10. – 12. klašu mūzikas grupā Santa ir labāko autoru piecniekā.

Vēl asociācijas organizētais konkurss turpinās. Līdz 20. septembrim ir iespēja piedalīties, rakstot apsveikumu Rainim vai komponējot mūziku Raiņa dzejai. Noslēguma pasākums solīts novembrī.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga  Lapsiņa

Piedalāmies Meža dienā
2015. gada 26. aprīlī

Mūsu skolas 3.c un 5.c klases skolēni, audzinātājas Ilze Miglava un Māra Liepiņa, arī  skolēnu vecāki  piedalījās pasākumos, kas saistās ar pavasara Meža dienām. Vispirms notika iesildīšanās   meža teritorijas sakopšanā, un tad  tika iestādīta priežu jaunaudze.

Ir milzīgs gandarījums un prieks, ka „Latvijas valsts meži”  vienmēr ar prieku gaida un ļauj iesaistīties darbos, kas saistās ar mežu, dabu.   Meža dienas dalībnieki uzskata, ka viņi  arī turpmāk būs gatavi  doties palīgā sakopt  mežus. Īpašs prieks par to, ka  šoreiz tika uzticēts tik atbildīgs darbs kā jauna meža stādīšana.  Viņu darba  rezultāts – sakopta  daba, un  tuvējais mežs kļuva  par 1400 jauniem priežu kociņiem bagātāks.

Liels paldies AS „Latvijas Valsts meži” Rietumvidzemes mežsaimniecības Valmieras iecirknim, tā vadītājam I. Nīmanim, vietniecei D. Zobovai un pārējai komandai par lieliski noorganizēto pasākumu Meža dienas ietvaros!

Sveicam inženieru kluba dalībniekus
2015. gada 23. aprīlī

Sveicam
Jauno inženieru kluba biedrus:
Tāli Šķilteri, Arti Bisnieku, Robertu Ciprusu un Rihardu Lūri par veiksmīgu dalību Vidzemes reģiona 4.-9. klašu izglītojamo pētniecisko darbu konkursā.

Uldis Ābeltiņš

Dambretistiem 3. vieta Latvijā
2015. gada 23. aprīlī

Bauskā notika Latvijas Skolēnu finālsacensības 64 lauciņu dambretē.

U11 grupā 12 komandu konkurencē 3.vietu, kausu un sev medaļas izcīnīja Valmieras Viestura vidusskolas skolēni – Annija Rozenfelde, Beāte Bitte, Marks Kristofers Birzgalis un Dāvids Daniels Liepiņš.

U14 grupā 15 komandu konkurencē 4.vietā Valmieras Viestura vidusskolas skolēni – Rūta Marija Āboliņa, Sanija Paula Otsone, Raivo Būmanis un Deniss Rauženbergs.

Vairāk informācijas www.prataspeles.1w.lv .

Treneri Uldis un Ilze Ābeltiņi

Mums patīk hokejs!
2015. gada 21. aprīlī

Valmieras pilsētas un tuvāko novadu bērni, kuri netrenējas hokejā,  sacentās slidotprasmē, hokejspēles tehnikā un taktikā VOC atjaunotajās sacensībās hokejā  "Zelta ripa". Katram, kurš bija ietērpts īstā hokejista formā, bija vēlēšanās spēlēt tikpat labi kā Ozoliņam, Daugaviņam, Irbem vai Girgensonam.

Sacensībās piedalījās 15 2.-4.klašu komandas. Spēles notika 2 apakšgrupās. Mūsējie cīnījās pēc labākās sirdsapziņas un izjuta "uz savas ādas" smago hokejista  darbu uz ledus, kur nepieciešams spēks, prāts, veiklība, izturība. Paldies par spēlētprieku un cīņas sparu - Samantai Bērziņai, Līvai Glāzerei, Ralfam Lapinskim, Artūram Pērkonam, Kristeram Doroškevicam, Mikum Ābelem, Edvardam Krūskopam, Mikusam Grīnbergam, Tomam Liepam, Ralfam Kalniņam, Hugo Šteingoldam, Tomasam Bāliņam, Uvim Gudaņecam, Erlendam Melecim. Par rezultātiem un veiksmīgākajiem spēlētājiem lasiet VOC mājas lapā sadaļā Hokejs>>> Zelta ripa.

Paldies VOC un personīgi trenerim Jānim Laurim par šo lielisko iespēju! Ceram, ka varbūt arī kāda zvaigzne pie hokeja debesīm nākotnē iedegsies no VVV skolēnu pulka.

Sporta skolotāja Māra Goba