Kas ir inženieris?
2015. gada 9. septembrī

Valmieras Viestura vidusskolas Jauno inženieru klubs uzaicinājis Rīgas Tehnisko universitāti organizēt semināru “Kas ir inženieris”. 9.-12.klasēm pirmdien 14.septembrī 7.-8.stundā Lielajā zālē.

Runātāji pastāstīs savu interesanto pieredzi un to, kādas iespējas ir inženieriem:

1) Māra Pudāne – Mīnu meklētāja kuģa simulators (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte)

2) Artūrs Paugurs – Prakse MERCEDES BENZ; NĀKOTNES RŪPNĪCA (Energoefektivitātes optimizācija / Industriālie roboti) (Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte)

3) Kaspars Kalniņš – Vieglo konstrukciju projektēšana, Pieredzes apmaiņa NASA (Būvniecības inženierzinātņu fakultāte)

Viesturiešiem Jaunatnes dienu kausi dambretē
2015. gada 9. septembrī

VJC Vinda septembra sākumā organizēja Jaunatnes dienu kausu izcīņu 64 lauciņu dambretē.

Valmieras skolu 1.-3.klašu skolēnu konkurencē viesturiešiem: 1.v. Maksimiljanam Štaueram un kauss, 2.v. Robertam Ojāram Habekam un kauss, 3.v. Dāvim Kristiānam Pladaram un kauss, 4.v. Jēkabam Kaķim, 5.v. Krišjānim Upītem, 7.v. Adrianam Frindam, 8.v. Ralfam Bērziņam, 9.v. Džastinam Singham.

Valmieras skolu 4.-6.klašu skolēnu konkurencē viesturiešiem 2.v. Beātei Bittei un kauss, 3.v. Markam Kristoferam  Birzgalim un kauss, 5.v. Dāvidam Danielam Liepiņam, 6.v. Denisam Rauženbergam, 7.v. Raivo Būmanim, 9.v. Paulam Šmitam, 11.v. Klāvam Klaparam, 13.v. Jānim Šmitam.

Par nākošajām sacensībām informāciju var iegūt www.prataspeles.1w.lv .

Treneris Uldis Ābeltiņš

Sveicam PIRMKLASNIEKUS!
2015. gada 9. septembrī

Šogad VVV 1.-4. klašu  Zinību dienas moto bija -  “ Kā bitītes stropā mēs atkal kopā!” Tāpēc skolas gaiteņos lidinājās bites un virmoja atkalredzēšanās prieks.

Un  mūsu stropā ir īpaši mīļas bitītes - pirmklasnieki, kas ienāk Viesturskolā kā apliecinājums, ka skola dzīvo, pulsē, mainās. Un mums kļūst droši, jo  ir jauni viesturieši, kuri turpinās skolas tradīcijas un vēlāk nesīs Viesturskolas vārdu pilsētā, Latvijā un pasaulē.

SVEICAM PULCIŅĀ!

1.a klase ar audzinātāju Andu Dubulti un direktoru Uldi Jansonu.

1.b klase ar audzinātāju Signi Niedrīti un direktoru Uldi Jansonu.

1.c klase ar audzinātāju Ingu Jurku un direktoru Uldi Jansonu.

1. SEPTEMBRIS - ATKAL JAUNS SĀKUMS
2015. gada 1. septembrī

O. Vācietis

Es skatos mostošās pasaules

Lielumā, un man reibst galva no tā –

Cik šajā lielajā pasaulē

Es drīkstēšu būt

Liels.

Jaunajā 2015,/2016. mācību gadā vēlam visiem Viesturskolas skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem apņēmību, izturību un veiksmi ikdienas ceļos un gaišus tikšanās mirkļus svētkos!

Skolēnu izvietojums dienesta viesnīcās
2015. gada 29. augustā

Skolēnu izvietojums dienesta viesnīcās 2014. / 2015. mācību gada 1. ceturksnim

Valmieras skolu dienesta viesnīcā J. Enkmaņa ielā 14.

Ivanda Ķīķere                  (10. klase)
Karīna Valtere                  (10. klase)
Samanta Kalniņa              (10. klase)
Kristīne Apsīte                 (10. klase)
Roberta Čudarina             (10. klase)
Līva Pole                         (10. klase)
Samanta Brice                 (10. klase)
Ričards Salacietis            (10. klase)
Linda Vēze                      (10. klase)
Kristīne Nete                    (10. klase)
Žanete Būda                    (10. klase)
Kitija Miška                     (10. klase)
Laura Āboliņa                  (10. klase)
Tomass Ralfs Ābolkalns  (10. klase)
Zane Mūsiņa                    (10. klase)
Ventis Penesis                (10. klase)
Laine Vilciņa                    (10. klase)
Sandija Cīrule                  (10. klase)
Reinis Stumps                 (10. klase)
Monta Lūsīte                   (10. klase)
Dianna Akmentiņa            (11. klase)
Estere Graumane             (11. klase)
Rodrigo Krūmiņš             (12. klase)
Elīza Elva Treija               (12. klase)
Katrīna Vītola                   (12. klase)
Lotārs Zariņš                   (12. klase)
Lelde Annija Grīnberga     (12. klase)
Kristīne Eimane               (12. klase)
Maija Elvīra Šmukste       (12. klase)
Sindija Paparde               (12. klase)
Kitija Jonīte                     (12. klase)
Sendija Zīrāpe                 (12. klase)
Beāte Kalēja                    (12. klase)
Karīna Miezīte                  (12. klase)

Līgumu slēgšana un iekārtošanās dienesta viesnīcā Valmierā, J.Enkmaņa ielā 14 notiks 31. augustā visas dienas garumā. Ierašanās kopā ar vecākiem. (Līdzi jāņem gultas veļa, spilvens, segas, mantas un piederumi personiskai lietošanai). Sīkākai informācijai zvanīt 25619944.

Valmieras Mākslas vidusskolas dienesta viesnīcā Purva ielā 12

Alise Ruduka                   (10. klase)
Karlīna Eglīte                   (11. klase)
Laura Lazda                     (11. klase)
Evita Zelča                      (11. klase)
Brenda Eglīte                  (11. klase)
Linda Simsone                (11. klase)
Signe Grosberga             (11. klase)
Santa Marka                    (11. klase)
Alise Rubule                    (11. klase)
Megija Alksne                  (11. klase)

Iekārtoties istabiņās un slēgt līgumus būs iespējams no pirmdienas 31.augusta vakara plkst. 17:00! Ierašanās kopā ar vecākiem. (Līdzi jāņem gultas veļa, spilvens, segas, mantas un piederumi personiskai lietošanai).

Stadiona dienesta viesnīcā Jāņa Daliņa ielā 2

Kevins Ratseps               (11. klase)
Viesturs Neimanis            (11. klase)
Madara Bērziņa                (11. klase)