Skolas formas

Sākumskolas vecāku dome informē

Sākot ar 8. jūniju
no 9.00 līdz 13.00
ir iespējams skolā skolotāju istabā apskatīt skolas formu - vesti.

Pasūtījumu var veikt http://www.skolasforma.lv/ .

Veicot pasūtījumu līdz 22. jūnijam,
formas saņemsim augustā.

VVV izlaidumu bildes
2015. gada 26. maijā

Pieejamas izlaidumu bildes no 1960. - 2014. gadam.

Klikšķini šeit...

Ko šogad teica pirmklasnieki - Kāpēc mācīties Viesturskolā?
2015. gada 29. maijā

Zaļās jostas festivāls „Tīrai Latvijai!”
2015. gada 28. maijā

24. maijā notika lielās balvas festivāls "Tīrai Latvijai", kas bija bagāts ar pārsteigumiem, jo to vadīja un tajā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Ralfs Eilands, grupa "Musiqq" un bērnu vokālais ansamblis "Kolibri". Notika arī radošas un izglītojošas darbnīcas, stafetes, spēles. Pasākumā kopā pulcējās nozīmīgākās Latvijas vides un dabas aizsardzības organizācijas, kā arī zaļi domājoši uzņēmumi un biedrības, piedāvājot pasākuma apmeklētājiem vēl nebijuši plašu vides izglītības un ekoloģiskās atpūtas programmu dažādām vecuma grupām.

Viesturieši – festivāla dalībnieki - atzinīgi vērtē daudzveidīgos pasākumus. Ketija (3.c kl.) : „Es biju to pelnījusi piedalīties festivālā, jo savācu 414 kg makulatūras un 11 kg bateriju. Man patika koncerts un piedāvātās aktivitātes. Es pagatavoju tradicionālo Siguldas spieķīti, iededzinot tajā simbolus, kurus vēlējos.”

Savukārt Simona (2.c kl.) stāsta: „Mani aizkustināja sunīši, kuri bija atvesti no patversmes. Tur bija suņu mamma ar diviem kucēniem. Varēja ziedot dzīvniekiem, kuri uzturas patversmē un uzzināt par patversmē dzīvojošiem dzīvnieciņiem. Patika muzikālie priekšnesumi, kurus sniedza Ralfs Eilands un citi mākslinieki. Piedalījos darbnīcā, kur varēja pagatavot maizīti un izdekorēt to. Nedaudz izbaudīju arī šķēršļu trasi „Tarzāns.” Dāvis (4.b kl.) vērtē: „Šī diena Siguldā bija viena no manām labākajām. Pavisam šeit bija 40 aktivitātes. Bija ļoti skaists koncerts, un man vislabāk patika nobrauciens ar rodeli un baudīt saulaino dienu.

Foto: Markuss Daniels Ogsts, veido savu spieķīti vienā no darbnīcām.

Ilze Miglava, sākumskolas skolotāja, konkursa koordinatore

Mazie viesturieši turpina sportot
2015. gada 27. maijā

Kad valsts svētku pasākumā  bija izskanējuši aplausi olimpiāžu, koru, deju konkursu uzvarētājiem, sākumskolas skolēniem vēl turpinājās sporta sacensības. 13.maijā Daliņa stadionā risinājās 2. un 3. klašu vieglatlētikas sacensības. Sacensības sākās ar pretstafeti, mūsu trešklasnieki - Linda Ignate, Annija Sproģe, Lillija Āboliņa, Simona Vītoliņa(2.c),Dāvids Liepiņš, Rihards Bērziņš, Ralfs Vanags, Marks Birzgalis izcīnīja 1.vietu.

Individuāli labākie rezultāti:Linda Ignate-3.vieta 60m, 1.vieta 300m, Dāvids Liepiņš-1.vieta tāllēkšanā, 1.vieta 500m, Rihards Bērziņš- 1.vieta 60m, 2.vieta tāllēkšanā, Nora Osvalde - 2.vieta bumbiņas mešanā. Pavisam tuvu uzvarētājiem bija Annija Sproģe, Simona Vītoliņa, Lillija Āboliņa, Ralfs Vanags, Markuss Semjaņihins, Marks Birzgalis, Nauris Starikovs, Deniss Rauženbergs. Visa komanda kopā izcīnīja 1. vietu .

Otro klašu bērniem šīs bija pirmās lielākās sacensības. Prieks par Annijas Debeļskas izcīnīto 1. vietu 30m skrējienā un 1.vietu bumbiņas mešanā. Markuss Īzars bija 3 .labākais bumbiņas metējs. Uzvarētājiem cieši sekoja Kārlis Dūmiņš, Krišjānis Upīte, Luīze Jančevska, Krists Lapiņš, Alīsija Bērziņa. Ceru, ka nākošgad šie bērni arī būs starp medaļniekiem.

20.maijā Valmieras peldbaseinā pēc 3.klašu peldētapmācības notika peldēšanas sacensības individuālajās disciplīnās, stafetē un jautrības stafetēs. Mūsu komandā startēja: Linda Ignate,  Rūta Miķelsone, Lillija Āboliņa, Amanda Vaite, Nora Osvalde, Artūrs Teteris, Reds Rudiņš,(viņš individuāli izcīnīja 3.vietu peldējumā uz muguras), Martins Bergmanis, Reinis Mickevičs, Ksenija Hasanova. Peldēšanas stafetē 4x25m brīvajā stilā un jautrības stafetēs komanda izcīnīja 3. vietu.

Jau esat lasījuši par sasniegumiem republikas sacensībās Dobelē un hokejā. Paldies par sacensību garu, cīņas sparu! Novēlu visiem sākumskolas sporta draugiem jauku, kustīgu un lustīgu vasaru !

Sporta skolotāja Māra Goba