Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Sev, Tev, novadam!
2016. gada 15. februārī

logo

logoAizvadītās nedēļas ceturtdienā, 4.februārī, notika līgumu parakstīšana starp Valmieras novada fondu un 8 projektu īstenotājiem, kuri īstenos dažādas idejas tuvākā un tālākā Valmieras apkaimē projektu konkursa „Sev, Tev, novadam!” ietvaros.

To vidū arī Valmieras Viestura vidusskola (VVV), kur projekta „Būt kopā, darīt kopā!” ietvaros plānots izveidot pārvietojamu brīvdabas estrādi, lai turpmāk vairāk skaistu brīžu kopā varētu pavadīt brīvā dabā skolas teritorijā.

Pērnajā gadā, domājot par Labdarības balles mērķi, tika aptaujāti sākumskolas vecāki. 58% aptaujāto vecāku norādīja, ka labprāt ziedotu brīvdabas estrādes ierīkošanai. Tas vienlaikus sakrita ar Valmieras novada fonda izsludināto projektu konkursu „Sev, Tev, novadam!”, kur savu projektu iesniedza arī VVV sākumskolas vecāku dome, par savu mērķi projektā norādot vecāku izvēlēto – brīvdabas estrādes izveidošanu. No 18 iesniegtajiem, tika apstiprināti 8 projekti, starp kuriem bija arī VVV sākumskolas domes projekts „Būt kopā, darīt kopā!”. Ar Valmieras novada fonda un tā Ziedotāju kluba atbalstu tiks segti estrādes izveides izdevumi 41% apmērā no kopējām projekta izmaksām. Lai iegūtu pārējo finansējumu projekta īstenošanai, plānots rīkot Labdarības balli, kurā saziedotā naudiņa tiks novirzīta estrādes izveidei. Estrādi izgatavos VVV skolēnu vecāki, kuriem jau ir iepriekšēja pieredze šādu darbu veikšanā.

Pēc projekta īstenošanas maijā Māmiņdienas svētku koncertu plānots rīkot nevis sporta zālē, bet brīvā dabā kā Dārza svētkus visai ģimenei. Arī teātrim „Sprīdītis” būs iespēja izrādes demonstrēt ne tikai zālē, bet arī brīvdabā.

 

Sākumskolas vecāku domes vārdā

Ieva Fogele

Viesturietes — frisbija valsts čempiones!
2016. gada 9. februārī

30. janvārī Valmieras Viestura vidusskolas skolnieces piedalījās Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā Ventspilī, kur izcīnīja 1. vietu, spēles gara balvu un vērtīgākās spēlētājas titulu (MVP).

Viesturietes — frisbija valsts čempiones!

Laukumā tikāmies ar Ogres 1. vidusskolas, Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils tehnikuma meitenēm. Pirmā spēle bija pret Ventspils tehnikumu. Sākums bija ar neprecizitātēm no abu komandu puses, bet, spēlei ritot uz priekšu, tā kļuva aizvien spraigāka, un izskaņā 11:1 Valmieras Viestura vidusskolas labā.

Otro cīņu aizvadījām pret Ventspils 6. vidusskolu. Spēle bija grūta un ļoti ātra. Aktīvāk darbojāmies aizsardzībā un uzvarējām ar 11:2, līdz ar to ieņēmām 1. vietu savā grupā.

Smagā pusfinālā tikāmies ar Ventspils 4. vidusskolu. Liels ātrums, daudz pārspēļu, pretinieču auguma pārsvars. Nonācām grūtībās, jo viena no spēlētājām guva traumu un nācās spēlēt bez maiņām. Ventspils meitenēm bija ļoti laba reakcija, viņas atrada visdažādākos veidus, kā saspēlēties, kaut arī mūsu aizsardzība bija ļoti cieša. Un tomēr — 11:6, kas nozīmēja, ka viesturietes spēlēs finālā.

Tur tikāmies ar Ogres 1. vidusskolu. Spēles sākums padevās ļoti spraigs — punkts punktā līdz pat puslaikam. Pēc tam saņēmām spēkus un pamainījām taktiku. Tas arī bija Ogres meiteņu lūzumpunkts. Nemanījām, ka pienākušas spēles beigas, rezultāts — 13:7. Izcīnīts divkārtējs zelts.

Tā kā finālspēli varēja vērot tiešraidē, jutām lielu atbalstu, jo  saņēmām ieteikumus no spēlētājiem Valmierā, kā kaut ko darīt labāk. Mums tika pasniegtas ne tikai medaļas un uzvarētāju balva, bet arī spēles gara balva un vērtīgākās spēlētājas balva, kuru saņēma Alise Razminoviča. Diena bija gara un nogurdinoša, taču mājās meitenes atgriezās ar priecīgām sejām un gandarījuma sajūtu.

Komandā spēlēja Kristīne Višņevska(c), Undīne Vektere, Alise Razminoviča, Lelde Annija Grīnberga, Zane Kraukle un Ance Eva Ragaine.

ZELTS ROKĀS. Lelde Annija Grīnberga (no kreisās), Zane Krauke, Undīne Vektere, Alise Razminoviča, Kristīne Višņevska un Ance Eva Ragaine.

Lelde Annija Grīnberga
Sveicam!
2016. gada 11. februārī

muz


PAULU DUNDERI (10.c klase) ar Valmieras pilsētas un starpnovadu mūzikas olimpiādē iegūto 2. vietu.

Valmieras un starpnovadu latviešu valodas olimpiādes laureātes
2016. gada 5. februārī

latvval

 

 

Valmieras un starpnovadu latviešu valodas olimpiādes laureātes

 

1.vieta Katrīna Singaite 8.a kl.
2.vieta Elizabete Ločmele 9.a kl.
3.vieta Elizabete Elīza Marovska 12.b kl.
Atzinība Patrīcija Ance Eberharde 8.c kl.

 

 Latviešu valodas metodiskā komisija

Konkursa “Viesturietis un Viesturiete 2016” finālisti:
2016. gada 2. februārī

Elīna Krūkle 12.c               

Oskars Leosks 12.c

Alise Razminoviča 12.c

Rūdolfs Strazdīts 11.c

Simona Šmidte 11.b

Jēkabs Stankevičs 11.b

Keita Loreta Kronberga 11.a

Lotārs Zariņš 12.c

Estere Graumane 11.c

Kristers Komarovs 12.c