Viesturietis un Viesturiete 2018
2018. gada 26. martā

Viesturietis un Viesturiete 2018

Finālisti

Izvēlies savus divus kandidātus līdz 10. aprīlim!

Balsojumu ir iespējams veikt mājās, ar savu datoru vai mobilo telefonu izmantojot vienu, unikālu IP adresi, nodrošinot iesniegto balsu ticamību.

Vokāli instrumentālais ansamblis konkursa finālā
2018. gada 28. martā

Sveicam
skolas vokāli instrumentālo ansambli
"The saviors"
ar iegūto 1. pakāpi
Latvijas mēroga konkursa
"No baroka līdz rokam"
finālā!

Lepojamies!

Teātra salidojums!
2018. gada 27. martā

Viesturieši var!
2018. gada 27. martā

23. martā VVV risinājās skatuves runas konkursa pēdējā kārta, kurā bija sapulcējušies dalībnieki no visas Vidzemes. Visi trīs mūsu viesturieši, kuri tika izvirzīti pēdējai kārtai, ieguva 1. pakāpi! Lepojamies!

Konkursa pēdējā kārtā startēja un augstāko novērtējumu ieguva:

Kerija Mugina (3.c),

Alise Laura Kjaspere (7.a),

Anna Matule (11.c).

Paldies latviešu valodas skolotājām Gitai Baltajai un Mairai Tiltiņai!

Laimiņš Mastiņš Latvijas čempions 100 lauciņu dambretē
2018. gada 23. martā

Latvijas čempionātā 100 lauciņu dambretē ļoti labi nospēlēja Viesturskolas dambretisti!

Dalībnieku labākie rezultāti: klasiskajā laika kontrolē – katram partijai 45 minūtes, U10 grupā Laimiņš Mastiņš kļuva par Latvijas čempionu – balvā medaļa, kauss un drons; U16 grupā Beātei Bittei 4.vieta. Ātrspēlē – katram partijai 5 minūtes, Laimiņam Mastiņam 2.vieta, Pēterim Kripanam 3.vieta. Ātrajā dambretē – katram partijai 15 minūtes, Mikam Markam Miķelsonam 8.vieta.

Treneri: Ilze un Uldis Ābeltiņi