Par pusdienu cenām.
2018. gada 4. decembrī

Sakarā ar jauno skolas iepirkuma līgumu, paziņojam, ka no 2018. gada 1. decembra mainīsies pusdienu cena.
1. - 4. klase - 1.42 Eur
5. - 12. - 1.65 Eur

Skolniekiem, kuriem brīvpusdienām  piešķirta 30 %  atlaide – 1.15 EUR

Latvijas proklamēšanas 100. gadadienai veltītā svētku koncerta "Rakstā ritu.." atskats
2018. gada 29. novembrī

Pirmās “ugunskristības”
2018. gada 28. novembrī

Š.g. 24. novembrī arī mūsu skolas jaunie uzņēmēji piedalījās Reģionālajā SMU (skolēnu mācību uzņēmums) pasākumā “CITS BAZĀRS” Valmierā, tirdzniecības centrā “Valleta.”

Startēja 4 uzņēmumi :

• KK SHOP" – apģērba dizaineres.
  • perla’tite” – pērļu kroņu veidotājas.
  • “SSL systems” – pasākumu tehniskās nodrošināšanas pakalpojuma sniedzēji.
  • ,,Bees of flame" – dabīgā vaska svecīšu ražotāji.

Ir iegūta pirmā pieredze, saņemti pirmie pasūtījumi un apbalvojumi. Šoreiz žūrijas balvu par veiksmīgāko reklāmas kampaņu ieguva “SSL systems” – Roberts Cipruss (11.b) un Ilvars Čukurs (11.c), “Austris” veikalu tīkla vadītājas simpātijas balvu saņēma “perla’tite” – Līva Ejuba(11.c) un Elza Skutāne (11.c).

Lepojamies ar to, ka uzņēmums “perla’tite” izturēja konkursu (~400 pieteikumi uz 170 vietām) un saņēma ielūgumu dalībai skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Latvijas mēroga pasākumā “CITS BAZĀRS 2018” 8.decembrī, Tirdzniecības centrā “Domina Shopping” Rīgā.

Vēlam radošas idejas un veiksmi arī turpmāk!

Skolotāja Ina Grāvīte

Radošo darbu konkurss
2018. gada 27. novembrī

Zīmējumu teātris viesojas VVV
2018. gada 26. novembrī

Pateicoties iniciatīvai Latvijas skolas soma, 21.novembrī visas dienas garumā VVV 1.-6. klasēm bija iespēja iepazīties ar daudziem neredzētu skatuves žanru – zīmējumu teātri, ko izveidojis aktieris, improvizators un režisors Varis Klausītājs. Zīmējumu teātrim raksturīga unikāla teātra forma, kas apvieno zīmēšanu uz skatuves, mūziku, deju un aktierspēli. 1.-4.klases vēroja izrādi “Vilks”, bet 5. un 6. klases ļāvās improvizācijai izrādēs “Muzikālā darbnīca”, kur uz lielās zīmēšanas sienas tapa mākslinieces veidots zīmējums pēc jauniešu ierosinājumiem un idejām. Pēc izrādēm skolēni papildināja mākslinieku radītos zīmējumus, kas bērniem sagādāja īpašu prieku.

Zīmējumu teātra viesošanās laikā mācījāmies paskatīties pasaulē radoši un radīt arī paši!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka