Lepojamies!
2019. gada 10. aprīlī

No latviešu valodas 8.-9. klašu valsts 45. olimpiādes viesturieši atgriezušies ar godalgotā vietām!

9.c klases skolniece Madara Sīmane ieguvusi III pakāpi un parādījusi savas zināšanas un prasmes daudzveidīgos, arī sarežģītos, latviešu valodas un literatūras uzdevumos.

8.a klases skolniece Alise Laura Kjaspere (attēlā) ieguva III pakāpi, konkurējot ar 9.klašu skolēniem un uzrādot otro labāko rezultātu savu vienaudžu vidū.

Paldies skolotājām Mairai Tiltiņai un Inetai Lancmanei.

Sveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!

Talantu koncerts
2019. gada 10. aprīlī

Lepojamies!
2019. gada 9. aprīlī

Angļu valodas runātāju

asociācijas publiskās runas

konkursa finālā

12.c klases skolniece

Undīne Maurīte ieguva 2.vietu!

Vidzemes koru konkurss
2019. gada 7. aprīlī

Vidzemes koru konkursā Valmieras Viestura vidusskolas
5. - 8. klašu korim
1. pakāpe
un novērtējums vēl augstāks, kā pilsētas koru skatē.

SVEICAM!

"Spēks pateikt Nē!"
2019. gada 4. aprīlī

Šodien Valmieras Viestura vidusskolā 7., 8.klasēm saruna par atkarību mazināšanu.

Kampaņas "Spēks pateikt Nē!" pasākumā skolēni uzklausīja pusaudžu narkoloģes Maijas Jēkabsones padomus, modes mākslinieka un dziedātāja Kašera iedvesmojošo stāstījumu!

Paldies šovmenim un modelim Mārtiņam Kapzemam par atraktīvo vadīšanu un kampaņas organizatoriem par vērtīgajām balvām!