BMX kausa sacensības
2015. gada 27. aprīlī

9.a klases skolnieks Mikus Dāvids Strazdiņš aprīlī Eiropas BMX kausa sacensībās Zolder, Beļģijā 1. posmā izcīnīja 1. vietu un 2. posmā 6. vietu 15/16gadīgo jauniešu grupā (piedalījās 210 jaunieši).

SVEICAM!

Konkurss -''Uzzīmē savu mīļāko spēli''
2015. gada 27. aprīlī

No 1.līdz 31.martam "Mana Aptieka" rīkoja bērnu zīmējumu konkursu. Tajā piedalījāmies arī mēs -1.c klase.

Aptieku apmeklētājiem bija iespēja iepazīties un nobalsot par bērnu zīmējumiem.

Es ar savu mammu uzzīmēju manu mīļāko spēli "Aklās vistiņas", konkursam noslēdzoties ieguvu 2. vietu starp Valmieras pilsētas radošajiem brašuļiem.

Balvā es saņēmu: goda rakstu, spēli "Riču-raču", vitamīnus no firmas "Apovit", kā arī krāsojamo grāmatu.

Mani klasesbiedri saņēma diplomu par radošo pieeju un radīto prieku, kā arī krāsojamās grāmatas.

Esmu pārliecināta, ka nākamgad mūsu klase piedalīsies šajā konkursā.

1.c klases skolniece Arta Amanda Voiceščuka
un tētis Kalvis Voiceščuks.

Konkursa ASPAZIJAI 150 rezultāti
2015. gada 27. aprīlī

Mūsu skolas 10. c klases skolniece Santa Madelaina Marka piedalījās konkursā, kas veltīts Aspazijas 150. jubilejai.  Viņa komponēja mūziku Aspazijas dzejolim “Tāda es esmu”.

2015. gada 20. aprīlī Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas mājas lapā ir publicēti  konkursa “Aspazijai 150” rezultāti. 10. – 12. klašu mūzikas grupā Santa ir labāko autoru piecniekā.

Vēl asociācijas organizētais konkurss turpinās. Līdz 20. septembrim ir iespēja piedalīties, rakstot apsveikumu Rainim vai komponējot mūziku Raiņa dzejai. Noslēguma pasākums solīts novembrī.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga  Lapsiņa

Piedalāmies Meža dienā
2015. gada 26. aprīlī

Mūsu skolas 3.c un 5.c klases skolēni, audzinātājas Ilze Miglava un Māra Liepiņa, arī  skolēnu vecāki  piedalījās pasākumos, kas saistās ar pavasara Meža dienām. Vispirms notika iesildīšanās   meža teritorijas sakopšanā, un tad  tika iestādīta priežu jaunaudze.

Ir milzīgs gandarījums un prieks, ka „Latvijas valsts meži”  vienmēr ar prieku gaida un ļauj iesaistīties darbos, kas saistās ar mežu, dabu.   Meža dienas dalībnieki uzskata, ka viņi  arī turpmāk būs gatavi  doties palīgā sakopt  mežus. Īpašs prieks par to, ka  šoreiz tika uzticēts tik atbildīgs darbs kā jauna meža stādīšana.  Viņu darba  rezultāts – sakopta  daba, un  tuvējais mežs kļuva  par 1400 jauniem priežu kociņiem bagātāks.

Liels paldies AS „Latvijas Valsts meži” Rietumvidzemes mežsaimniecības Valmieras iecirknim, tā vadītājam I. Nīmanim, vietniecei D. Zobovai un pārējai komandai par lieliski noorganizēto pasākumu Meža dienas ietvaros!

Sveicam inženieru kluba dalībniekus
2015. gada 23. aprīlī

Sveicam
Jauno inženieru kluba biedrus:
Tāli Šķilteri, Arti Bisnieku, Robertu Ciprusu un Rihardu Lūri par veiksmīgu dalību Vidzemes reģiona 4.-9. klašu izglītojamo pētniecisko darbu konkursā.

Uldis Ābeltiņš