6. klašu apvienotās komandas uzvara olimpiādē
2015. gada 1. februārī

Š. g. 27.janvārī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Valmieras pilsētas un novadu 5.-6.klašu komandu olimpiāde sociālajās zinībās. Olimpiādē piedalījās 18 komandas. Viesturskolu pārstāvēja apvienotā 5.klašu komanda un 6.klašu komanda. Komandām bija jāizpilda 6 rakstiski uzdevumi, jāsaliek pēc iespējas ātrāk 200 eiro banknote-puzle, pareizi  un ātri jāizveido Valsts himnas teksts.  Lielajā dalībnieku konkurencē 6.klašu apvienotā komanda izcīnīja godpilno 1.vietu.

Apsveicu:

Amandu Krūmiņu – 6.b klasē, Danielu Gūtmārci – 6.c klasē

Amandu Dārtu Kaksi – 6.c klasē!

Paldies 5.a klases skolniecei Rūtai Marijai Āboliņai un 5.c klases skolniecei Madarai Sīmanei par labiem rezultātiem – viņas tikai nedaudz atpalika no uzvarētājkomandām.

Sociālo zinību skolotāja Ludmila Gammeršmidte

Vēstures olimpiāžu rezultāti
2015. gada 26. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas 9. klašu vēstures olimpiādes rezultāti:

Sindija Puriņa – 1. vieta (9.c kl.)

Krišjānis Pundurs – 2. / 3. vieta (9.c kl.)

Krišjānis Brūnais – 2./ 3. vieta (9.a kl.)

Paldies arī visiem pārējiem skolēniem, kuri piedalījās šajā olimpiādē.

Valmieras pilsētas un novadu 9. klašu vēstures olimpiādē

VVV 9.c klases skolniece Sindija Puriņa ieguva 1.vietu.

Labi startēja arī Krišjānis Brūnais (9.a kl.) un Krišjānis Pundurs (9.c kl.)

Valmieras pilsētas un novadu 12. klašu vēstures olimpiādē

VVV 12.a klases skolniece Dita Miķelsone ieguva 1. vietu.

Labi startēja arī Karlīna Latsone (12.b kl.) un Dārta Rasa Ozola (12.a kl.)

Paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu!

Vēstures skolotājas

Sveicam skolas 8. klašu angļu valodas olimpiādes laureātus!
2015. gada 26. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas 8. klašu angļu valodas olimpiādes rezultāti 22/01/2015

1. vieta

EMĪLIJA DĀRTA SKĀDULE

2.vieta

MONTA PATRĪCIJA UPĪTE

LĪVA PURIŅA

3.vieta

BEATRISE IEVA VĪTOLIŅA

IEVA GLAVECKA

ELIZABETE LOČMELE

ATZINĪBA

Anda Purīte

Alīna L. Skalbe

Angelika Gabale

Ralfs K. Lapers

Roberts H. Pitura

8.a

Paldies 17 skolēniem par izaicinājuma pieņemšanu, piedaloties 7 grūtu uzdevumu veikšanā angļu valodas olimpiādē! Jūs attaisnojat mācību grāmatas nosaukumu New Challenges!

12/02/2015 - nākamais posms - Valmieras un novadu olimpiāde! Labu veiksmi!

Jūsu skolotājas Inese Barce un Sarmīte Švalbe

„Bērnu un jauniešu žūrijas” svētki sākumskolā
2015. gada 23. janvārī

20.un 21. janvārī skolas kamīnzālē pulcējās „Bērnu un jauniešu žūrijas” dalībnieki, lai svinētu svētkus. Šogad 105 sākumskolas skolēni lasīja un novērtēja grāmatas. Katra individuālais vērtējums ir elektroniski aizsūtīts uz Nacionālo bibliotēku, un grāmata – uzvarētāja būs zināma martā.  Mūsu skolā 1. vietas ieguvējas ir:

Skotons R. „Runcis Puncis” (1.-2. klašu grupā)

Rindels K. „Ada un peles rēgs” ( 3.-4. klašu grupā)

Liels, liels paldies Sākumskolas vecāku domei, kas ir mūsu lasītāju lielākais atbalsts, gan palīdzot iegādāties grāmatu komplektus, lai darbs labāk veiktos, gan organizējot noslēguma pasākumu un gādājot balvas!

Par labu darbu visi „Bērnu un jauniešu žūrijas” dalībnieki saņēma diplomus, uzlīmes un grāmatzīmes, bet skolēni, kuri bija izlasījuši visas grāmatas un aizpildījuši elektronisko anketu, ieguva arī uzlīmju grāmatiņu no Nacionālās bibliotēkas. Īpašās balvas „Gudrās pūces”- nonāca pie tiem lasītājiem, kuri bija visčaklākie un darbu paveica visātrāk.

Notika arī konkursiņš, kurā katrs varēja pārliecināties, cik uzmanīgi ir lasījis grāmatas. Šī konkursa uzvarētājiem Sākumskolas vecāku dome bija sarūpējusi saldas balvas. Pasākuma noslēgumā čaklie lasītāji varēja izkustēties, piedaloties aizraujošās rotaļās,un kopā nobaudīt gardo torti.

Novēlam, lai arī turpmāk nezūd lasītprieks un dalībnieku skaits kļūst vēl lielāks!

Skolas bibliotekāre Laima Drande

Sākumskolas vecāku domes koordinatore Santa Ādamsone

Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti
2015. gada 22. janvārī

APSVEICAM

Ditu Miķelsoni (12. a kl.)

par iegūto 2. vietu Valmieras pilsētas un starpnovadu

latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

Latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskā komisija