Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Valmieras puikas
2016. gada 12. decembrī

Trešdien, 7.decembrī, mēs, 9.a klases skolēni, devāmies uz Valmieras bibliotēku, kurā norisinājās rakstniekam Pāvilam Rozītim veltītais pasākums "Valmieras puiku diena". Klases sportisti - Māris Heinols, Pauls Alberings un Matīss Leitlands - mūsu klasi pārstāvēja ar pašizveidotu prezentāciju par saviem sasniegumiem orientēšanās sportā. Interesants un ļoti vērtīgs bija Valmieras muzeja vēstures nodaļas vadītājas Ingrīdas Zīriņas stāstījums par Valmieras vēstures faktiem un Pāvila Rozīša romāna ,,Valmieras puikas" galveno varoņu takām pilsētā. Pasākumā viesojās arī BMX treneris Ivo Lakučs un Vidzemes Augstskolas docents Andris Klepers, kuri uzstājās ar iedvesmojošiem dzīvesstāstiem par mūsdienu Valmieras puikām, kā arī karjeras veidošanu. Pasākuma izskaņā mēs ieguvām gan balvu - vienas dienas ceļojumu ar autobusu, gan nomināciju "Superklase 2016".

Autores: Katrīna Singaite un Izolde Bernadeta Ozoliņa

Labais darbs Valmieras pansionātā
2016. gada 1. decembrī

24. novembrī mēs, 12.c klases skolēni, devāmies uz Valmieras veco ļaužu pansionāta abām ēkām, kur, dziedot un runājot dzeju, sniedzām koncertus 1. Adventes noskaņās.

Mūsu mērķis bija dāvāt gaismu, mīlestību un mieru šajā pirmssvētku laikā tiem, kam tās trūkst un kam tā ir nepieciešama visvairāk. Mūsu cītīgie klausītāji dziedāja mums līdzi, aplaudēja un smaidīja ar patiesu gaišumu, kas nāca no viņu sirdīm. Mums bija gods citiem dāvāt prieku.

Pēc priekšnesuma arī uzdāvinājām cienastu Ziemassvētku noskaņās un samīļojām, kā arī aprunājāmies ar šiem cilvēkiem, kurus varbūt reti kāds uzklausa no visas sirds. Projām devāmies ar bezgalīgi labu sajūtu un smaidu uz lūpām.

Aicinām arī citus aizdoties pie šiem ļaudīm, lai pavisam vienkārši sagādātu viņiem prieku un, protams, izdarītu kādu labu darbu!

Estere Graumane

Foto Mārtiņš Virsis

“Valmiera/ORDO” spēlētāji viesojas Valmieras Viestura vidusskolā!
2016. gada 5. decembrī

Ceturtdien, 1.decembrī “Valmiera/ORDO” spēlētāji Akselis Vairogs un Artūrs Bērziņš projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros viesojās Valmieras Viestura vidusskolā, kur vadīja sporta stundu Viesturskolas pirmklasniekiem.

 

Basketbolisti Valmieras Viestura vidusskolā tika uzņemti ar acīmredzamu sajūsmu no skolēnu puses. Vairākumam viesturiešu basketbolisti nebija sveši, jo skolēni esot jau iepriekš apmeklējuši “Valmiera/ORDO” spēles. Tomēr spēlētāji pastāstīja arī par to savas ikdienas daļu, kas nav tik publiski redzama – treniņiem un sportisko režīmu. Īpaši tika pārrunāta veselīga un neveselīga ēdienkarte. Nodarbības turpinājumā “Valmiera/ORDO” spēlētāji parādīja pirmklasniekiem vingrinājumus, kas tiem būtu pa spēkam, kā arī kopīgi izspēlēja dažādas spēles, izmantojot basketbola bumbas.

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.  Projekts tika aizsākts 2015./2016. gada basketbola sezonā un tā ietvaros tika apciemotas 10 skolas. Šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz tos interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros plānots viesoties 10 skolās.

 Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem. 

 Foto: Edgars Vaivads

 Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska

"Basketbola kluba Valmiera"

Sabiedrisko attiecību vadītāja

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus!
2016. gada 5. decembrī

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus!

 

29. novembrī notika skolas skatuves runas konkurss, kurā piedalījās 43 dalībnieki. Paldies visiem konkursa dalībniekiem!

 

1. vieta

Alise Laura Kjaspere 6.a kl.

Rihards Bērziņš 5.b kl.

Daniela Gūtmārce 8.c kl.

Dārta Briede 10.c kl.

Karīna Eglīte 12.c kl.

 

2. vieta   

Aleksandrs Aleksis Tuņķelis 5.b kl.

Dominiks Urbanovičs 5.c kl.

Justīne Kate Jansone 9.a kl.

Simona Šmidte 12.b kl.

 

3. vieta  

Rūta Paula Miķelsone 5.a kl.

Mikuss Grīnbergs 6.b kl.

Denīze Tanomece 7.a kl.

Krišjānis Brūnais 11.b kl.

Estere Graumane 12.c kl.

 

Latviešu valodas skolotāju met. kom.

5.-9. klašu latviešu valodas olimpiādes rezultāti
2016. gada 5. decembrī

28. novembrī notika skolas latviešu valodas olimpiāde. Tajā piedalījās 45 dalībnieki. Priecājamies par atsaucību un pateicamies visiem olimpiādes dalībniekiem! Sveicam uzvarētājus!

1. vieta   

Rūta Paula Miķelsone 5.a kl.

Alise Laura Kjaspere 6.a kl.

Elīna Akmentiņa 7.b kl.

Adelīna Melbārde 8.b kl.

Katrīna Singaite 9.a kl.

 

2. vieta  

Dāvis Savaļnieks 5.a kl.

Pauls Odins Šmits 6.b kl.

Lana Emīlija Ozola 7.c kl.

Anda Bišofa 8.c kl.

Izolde Bernadeta Ozoliņa 9.a kl.

3. vieta  

Annija Marta Meldere 5.b kl.

Marta Karīna Skrastiņa 6.a kl.

Rūta Marija Āboliņa 7.a kl.

Sintija Gulbe 8.b kl.

Karīna Veide 9.c kl.

Atzinība  Ketija Laura Bernāte 5.c, Raivo Būmanis 5.b, Rēzija Anna Ezerkalne 5.c, Kristers Vecelis 5.b, Samanta Vintere 6.b, Līga Āboliņa 6.a, Gundega Dakse 6.b, Līza Dukse 7.c, Tīna Enia Goba 7.a, Sanija Paula Otsone 7.a, Madara Sīmane 7.c, Amanda Ločmele 8.a, Sabīne Makejeva 8.a, Patrīcija Ance Eberharde 9.c, Dinija Eiduka 9.b, Lāsma Šēnberga 9.c.

Latviešu valodas skolotāju met. kom.