Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Paldies par atbalstu!
2017. gada 28. februārī

  

 

Liels paldies TC “Valleta” par 30 skaistām dežūrvestēm!

Mēs, skolēnu pašpārvalde, esam pārliecināti, ka tagad dežurantus varēs labāk pamanīt, un skolēnu uzvedība starpbrīžos uzlabosies!

Sveicam
2017. gada 27. februārī

 

Sveicam Valmieras pilsētas un novadu

Latviešu valodas un literatūras olimpiādes uzvarētājus

 

 

Alisi Lauru Kjasperi (6.a) - 2.vieta

Paulu Odinu Šmitu (6.b) - atzinība

 

 

Latviešu valodas un literatūras MK

Lielisks sniegums!
2017. gada 17. februārī

Sveicam un lepojamies ar Valmieras pilsētas un novadu angļu valodas olimpiādes laureātiem!

6. klašu grupā – Alise Laura Kjaspere  6.a - 3. vieta

8. klašu grupā – Rainers Strads 8.b – 1. vieta

                            Sintija Gulbe 8.b – 2. vieta

                             Kitija Ieviņa 8.c – 2. vieta

                             Mārtiņš Lūsis 8.c – 3. vieta

Vēlam veiksmi arī turpmāk!

Svešvalodu skolotāju MK

Skatuves runas konkurss
2017. gada 16. februārī

SVEICAM

Valmieras pilsētas un starpnovadu
skatuves runas konkursa dalībniekus!

1.pakāpe

Kerija Mugina (2.c klase)

Annija Bauģe (3.a klase)

Alise Laura Kjaspere (6.a klase)

Dārta Briede (10.c klase)

Karīna Eglīte (12.c klase)

2.pakāpe

Melānija Ruska (1.b klase)

3.pakāpe

Valters Kārlis Purmalis (3.c klase)

Osta “Žetona vakars” sasniegta!
2017. gada 14. februārī

Sestdien, 11. februārī, notika Žetona vakars – skolas žetona pasniegšana un 12. klašu sagatavotās  izrādes “Uz Tobāgo” spēlēšana.

Tradicionāli vakars sākās ar svinīgo daļu, kurā abiturienti saņēma tik mīļo skolas piederības zīmi – žetonu. Pateicības un uzmundrinājuma vārdi, skaists priekšnesums vokālā trio “Zaļie pumpuriņi” izpildījumā, asprātīgs 11. klašu sveiciens - tas viss lika smaidīt gan vecākiem, gan skolotājiem, gan abiturientiem.

Vakara otrā daļa bija izrāde “Uz Tobāgo”, ko divpadsmitie bija sagatavojuši. Izrādi vairāku skolotāju vadībā sāka gatavot jau janvārī. Katru nedēļu bija mēģinājumi dziedāšanā, dejošanā un spēlēšanā. Projekta nedēļas laikā (6. - 10. februāris) tika pavadītas garas, mēģinājumu pilnas dienas, kur soli pa solim sāka tapt izrāde. Šī izrāde ir par sapņiem, cerībām un mīlestību. “Tobāgo” ir komēdija un traģēdija vienlaikus; šī izrāde mums atgādina, ka ne vienmēr citur ir labāk kā savās mājās.

Šogad pirmo reizi izrādē izmantoja dzīvo pavadījumu, ko nodrošināja skolas ansamblis. Viņi ieguldīja patiešām lielu darbu, jo dziesmas bija sarežģītas, pieņēma izaicinājumu un uzstādīja ļoti augstu mērķi, kuru arī sasniedza. Dzīvā pavadījuma skanējums ļāva patiesāk izjust izrādi un iejusties dziesmu stāstā. Vēl viens jaunums bija tas, ka izrādes ģenerālmēģinājums notika pirms Žetona vakara. Tas palīdzēja sagatavoties un nostiprināt aktierisko pārliecību.

Mēs, divpadsmitie, sakām lielu paldies visiem, kuri ieguldīja savu darbu, lai šis Žetona vakars izdotos tik neaizmirstams!

Paldies režisoriem Robertam Segliņam un Inesei Ramutei, vokālai pedagoģei Ilzei Jansonei, vokāli instrumentālajam ansamblim, kustību māksliniecei Agnesei Lutcei, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, skaņu operatoram un vokāli instrumentālā ansambļa vadītājam Guntaram Aizupietim!

Vēl viena osta pirms galamērķa ir sasniegta. Dodamies tālāk!

Zane Tiliņa, 12.b klase