Previous
  • Skola
    Skola

    Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

    Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

    Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

  • Teātris
    Teātris
    1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
  • Skolēni
    Skolēni

    Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

    Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Tikšanās topošiem pirmās klases skolniekiem un vecākiem
2015. gada 16. februārī

Rezultāti valsts fizikas olimpiādē
2015. gada 11. februārī

Apsveicam Viesturskolas labākos fiziķus, kuri piedalījās 2.posma valsts fizikas olimpiādē.
9.kl.
Armands Dukurs - Atzinība
Matejs Viesturs Andersons
10.kl.
Toms Kokenbergs
Krists Graudiņš
11.kl.
Kristaps Kukainis
Kristīne Višņevska
Daniels Urbanovičs
12.kl.
Rūdolfs Vētra - 3.vieta
Artūrs Zandbergs

Fizikas skolotāji - Uldis Ābeltiņš un Zigita Baldone

Latvijas čempionāts dambretē
2015. gada 9. februārī

 

Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē 2.vietu un sudraba medaļu ieguva Annija Debeļska, 4.v. Markam Kristoferam Birzgalim, 9.v. Dāvidam Danielam Liepiņam.

Ātrspēlē Annija Debeļska kļuva par Latvijas čempioni!

APSVEICAM!

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti 9.-12. klasēm
2015. gada 9. februārī

Olimpiāde notika 2015.gada 22.janvārī, piedalījās 24 skolēni.

1.vieta

Armands Dukurs  (9.b klase)

Zane Tiliņa  (10.b klase)

Kristīne Višņevska   (11.bklase)

Rūdolfs Vētra  (12.b klase)

2. vieta

Lana Bišofa  (9.a klase)

Rūdolfs Strazdīts  (10.b klase)

Toms Bušmanis  (11.b klase)

Adele Jākobsone  (12.b klase)

3. vieta

Krišjānis Pundurs  (9.c klase)

Nikolajs Lukins  (10.b klase)

Šaiena Elija Pole  (10.b klase)

Jurģis Maniks  (11.b klase)

 

Valmieras pilsētas un novadu olimpiādē 6. februārī labus rezultātus sasniedza:

Rūdolfs Vētra (12.b klase)- 2.vieta;

Armands Dukurs (9.b klase)- 3.vieta;

Zane Tiliņa  (10.b klase)- 3.vieta.

Matemātikas skolotājas A.Rebinka, G.Līrmane, I.Segliņa.

Krievu valodas olimpiāžu rezultāti
2015. gada 6. februārī

Valmieras Viestura vidusskolas  krievu valodas olimpiāde

2015.gada 22.janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas 7. klašu olimpiādes rezultāti:

1.vieta - Katrīna Singaite (7.a)

2.vieta - Daniels Semeņuks (7.b)

2.vieta - Marika Berkolde (7.c)

3.vieta - Una Berga (7.a)

3.vieta - Marija Nikola Jansone (7.a)

Valmieras Viestura vidusskolas 8. klašu olimpiādes rezultāti:

1.vieta – Ņikita Raspopovs (8.c)

1.vieta - Roberts Kļaviņš (8.a)

2.vieta - Elza Grīva (8.a)

Atzinība - Ketrīna Štāle (8.b)

Valmieras Viestura vidusskolas 9. klašu olimpiādes rezultāti:

1.vieta - Dārta Evelīna Strazdiņa (9.c)

1.vieta – Krišjānis Pundurs (9.c)

2.vieta – Linda Pihtina (9.b)

2.vieta – Amanda Semjaņihina (9.b)

3.vieta – Sabīne Krūze (9.b)

Atzinība – Toms Bauģis (9.a)

Valmieras Viestura vidusskolas 10.-12. klašu olimpiādes rezultāti:

1.vieta – Samanta Vērdiņa (10.b)

1.vieta – Rodrigo Krūmiņš (11.c)

2.vieta – Kristiāna Runce (12.a)

3.vieta – Simona Šmidte (10.b)

3.vieta – Šaiena Elija Pole (10.b)

3.vieta – Dārta Rasa Ozola (12.a)

Atzinība – Kristīne Višņevska (11.b)

Atzinība - Daniels Urbanovičs (11.b)

Olimpiādēs piedalījās 47 skolēni. APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!

 *

Valmieras pilsētas un novadu krievu valodas olimpiādē 2015.gada 28.janvārī

9. kl. grupā un 10.-12.kl. grupā

 9.c klases skolniece Dārta Evelīna Strazdiņa ieguva 2.vietu,

11.c klases skolnieks Rodrigo Krūmiņš ieguva  3.vietu,

10.b klases skolniece Samanta Vērdiņa atzinību


Paldies visiem olimpiāžu dalībniekiem par atsaucību un ieguldīto darbu!

Krievu valodas skolotājas