Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Sveicam!
2016. gada 19. aprīlī

olSveicam!

 42. latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādē piedalījās 91 8.–9. klašu skolēns. 9.a klases skolniece ELIZABETE LOČMELE olimpiādē ieguva ATZINĪBU. Apsveicam ar šo panākumu!

Latviešu valodas skolotāju MK.

mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 6. klašu zēniem
2016. gada 25. aprīlī

Š.g. 5. aprīlī mūsu skolā norisinājās  Valmieras pilsētas un novadu mājturības un tehnoloģiju olimpiāde 6. klašu zēniem. No Viesturskolas olimpiādē piedalījās 6a kl. Skolēni KĀRLIS MURĪSS, UVIS DULBERGS un ALVIS MIGLAVS.   24 dalībnieku konkurencē godpilno 3. Vietu ar 99 punktiem ieguva  KĀRLIS MURĪSS. Sveicam uzvarētājus.

Mājturības un tehnoloģiju skolotājs G. Verovkins.

Ko es protu 2016!
2016. gada 18. aprīlī

  

15. aprīļa vakarā Viesturskolas zālē sākumskolēni, skolotāji un vecāki tikās radošajā koncertā “Ko es protu”!

Koncerta stāsts bija par brīnumu. Par piedzimšanas brīnumu, kas ir skaistākais brīnums pasaulē. Koncerta ievadā skanēja vārdi: “Mēs, Viesturskolas ģimene, jūs ļoti gaidījām! Tevi, Beāt, Tevi, Viestur, Tevi, Kārli, Samanta, Paulīna!  Gaidījām jūsu soļus skolas gaiteņos, smieklus starpbrīžos, un mēs esam ļoti laimīgi un lepni, ka jūs mums esat!”

Katrs bērns šai pasaulē ienes veselu emociju gammu, viņš atnāk ar saviem stiķiem un niķiem, dažbrīd raizēm,  bet arī ar ārkārtīgu prieku, savu cenšanos, apņēmību, savu varēšanu un talantu. Un šajā piektdienas vakarā mēs varējām pārliecināties par mazo viesturiešu cenšanos un varēšanu.

Koncertā 23 priekšnesumos varējām iepazīties ar gandrīz 80 mazajiem viesturiešiem, kas spēlēja kādu mūzikas instrumentu, dziedāja, dejoja, runāja dzeju, rādīja burvju trikus vai pat teatralizētu uzvedumu. Viena no sākusmskolas klasēm – 2.c - klase pārsteidza mūs ar jauku un mīļu priekšnesumu, kurā piedalījās pilnīgi visi klases bērni. Paldies skolotājai Santai Ādamsonei! Koncerta noslēgumā jaunie talanti saņēma atzinības, īpašas nominācijas un balvas, kas sarūpētas kopā ar mūsu atbalstītājiem!

Paldies visiem dalībniekiem, skolotājiem, kas palīdzēja sagatavoties, vecākiem un audzinātājām!

Paldies mūsu atbalstītājiem:     

 

Labdarības balle
2016. gada 14. aprīlī

labdbAizvadītās darba nedēļas izskaņā Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās Labdarības balle, kuras mērķis bija līdzekļu iegūšana transformējamas skatuves izveidei.
Tās organizāciju uzņēmās Viesturskolas sākumskolas vecāku dome, kurai šis vakars arī bija nozīmīgs, jo tika atzīmēta domītes pastāvēšanas 10 gadadiena, tādēļ uz pasākumu tika aicināti ne tikai 1.-4.klašu audzēkņu vecāki, bet arī iepriekšējie domes dalībnieki. Kopā balli apmeklēja apmēram 170 dalībnieki.labdb
Kā atzina Viesturskolas sākumskolas domes kustības aizsācēja V.Lelle: „Viesturskola ir tradīciju skola,”, jo šī ir jau 5.Labdarības balle, un priecājās, ka iedibinātās tradīcijas dzīvo vēl šodien.labdb
Labdarības balles tēma arī tika izvēlēta saistībā ar tās mērķi– „No skatuves nāk joki”, tādēļ balles laikā uz skatuves jokus’’ plēsa’’ vakara vadītājs, 4.klases audzēkņa tētis Uģis Melders kopā ar dziesminieku Miku Frišfeldu, apspēlējot dažādās improvizācijas ainiņās gan direktoru, gan skolotājus, gan sākumskolas domes dalībniekus.
Uzstājās arī VVV 12.klašu audzēkņi ar deju un savu improvizācijas teātra priekšnesumu.
Pēc Labdarības balles noslēguma 2.c klases audzēkņa mamma Liene priecājās par tik daudz skaistajiem bērnu darbiņiem un atzina, ka pasākums bijis ļoti jauks, pārdomāts un piesātināts ar aktivitātēm. Tā bija lieliska iespēja pabūt kopā ar citiem klases bērnu vecākiem, tādējādi vairāk saliedējot viņus savā starpā. Nila mamma (2.c) pēc balles izteica gandarījumu par bērna prieku par izsolē iegādāto mantu, kuru Nils jau bija noskatījis vēl pirms pasākuma un pačukstējis mammai, ka vēlas tieši to.
Savukārt skolotāja Santa pateicas savas klases vecākiem, kuri saliekot naudiņu kopā un piedaloties lielajā izsolē, nosolīja galda spēli un uzdāvināja to savas klases bērniem.
Līdzekļi, transformējamas skatuves izveidei tika vākti, balles laikā izsolot bērnu un viņu vecāku izgatavotos darbiņus – koka un māla izstrādājumus, dažādus adītus, šūtus un veidotus rokdarbus, mazākus un lielākus gleznojumus un cita veida darinājumus. Pavisam izsolei tika iesniegti 247 darbiņi. Vakara gaitā vecāki varēja aplūkot visus darbiņus, solīt un pārsolīt par sev tīkamajiem. 6 visvairāk solītie darbi tika ienesti zālē, par kuru iegūšanu vecākiem vēl nācās pacīnīties vairāksolīšanā. Kopā izsolēs tika savākti 1031,95 EUR.
Šis vakars bija īpašs arī ar to, ka tika izpārdoti pilnīgi visi sagādātie darbiņi, par ko ir milzīgs prieks, ka protam novērtēt savu līdzcilvēku veikumu.
Savukārt, vecākiem, kas nepiedalījās Labdarības ballē, bija iespēja atbalstīt ideju par skatuves izvedi ar ziedojumu. Šādi tika savākti līdzekļi 590,- EUR apmērā.
Kopā transformējamas skatuves idejas atbalstam tika iegūti 1621,95 EUR, par ko ir neizsakāms prieks un gandarījums.
Daļu finansējuma idejas realizācijai jau ir piešķīris Valmieras novada fonda Ziedotāju klubs, kurš arī ir novērtējis mūsu ideju, atbalstot projektu ar finansējumu 650,- EUR apmērā.
Estrādi izgatavos Viesturskolas audzēkņu tētis G.Treifelds, kurš ir piekritis to darīt brīvprātīgi, par to nesaņemot atlīdzību. Viņam ir jau iepriekšēja pieredze šāda tipa grīdu izgatavošanā atsevišķiem POSITIVUS festivāla dalībniekiem.
Milzīgs PALDIES ikvienam, kas mums ticēja, uzticējās, atbalstīja, iesaistījās un ziedoja šī mērķa sasniegšanai. Kopā mums izdosies ideju īstenot, lai varētu piedzīvot vēl daudz skaistu mirkļu kopā ar bērniem, ģimenēm un draugiem! Uz tikšanos pirmajos Dārza svētkos 26.maijā, kur arī pirmo reizi izmantosim jauno skatuvi!

Sākumskolas domes priekšsēdētāja
Ieva Fogele

Sporta ziņas
2016. gada 14. aprīlī

taut.23. martā 3. klašu skolēni piedalījās tautas bumbas sacensībās un veiklības stafetēs. 9 komandu konkurencē  mūsu jaunie sportisti izcīnīja 3.vietu tautas bumbas sacensībās un 5.vietu veiklības stafetēs. Komandā startēja Kristiana Dumpe, Kristena Deine, Laura Luīze Jančevska, Terēze Jurka, Linda Pērkone, Alīsija Bērziņa, Ralfs Bērziņš, Kārlis Dūmiņš, Ralfs Frīdvalds, Krišjānis Upīte, Dāvis Pladars, Dāvis Karitons.
30. martā VVV labākie peldētāji mērojās spēkiem ar citiem pilsētas skolu labākajiem peldētājiem.
Jaunākajā grupā startēja Ketija Laura Bernāte, Ksenija Elfa Hasanova, Simona Dreimane, Renarts Stiģis, Reds Rudiņš, Emīls Varslavāns, Dāvids Daniels Liepiņš, Artūrs Teteris.  Godalgoto  vidū - Dāvids Daniels Liepiņš -25m peldējumā uz muguras-3.vieta.  Stafetes peldējumā piedalījās Ksenija Elfa, Simona, Emīls un Dāvids Daniels. Komanda izcīnīja 3.vietu.
2002.-2003. g. dz. grupā uzvarētāju vidū bija – Elīna Celmiņa-2.vieta 50 brīvā stila peldējumā un 2.vieta tauriņstilā, Kārlis Kristians Liepiņš – 2.vieta 50m brīvajā stilā, 1.vieta 50 m kraulā uz muguras.
2000.-2001. g. dz. grupā vislabākie panākumi Vitautam Jānim Siliņam.Visās 4 disciplīnās izcīnīta 1. vieta.
zeltarLai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un lietderīgi izmantotu brīvo laiku VOC organizē hokeja sacensības Zelta ripa 4. klašu skolēniem, kuri netrenējās hokejā. Otro gadu VVV atbalsta šo interesanto pasākumu.Hokeja laukumā pirmās hokeja spēles un slidošanas prasmes demonstrēja Linda Samanta Ignate, Niks Niezers, Dāvids Daniels Liepiņš, Reinis Mickevičs, Olafs Mārcis Alksnis, Ilgvars Klagišs, Deniss Rauženbergs, Rihards Bērziņš, Ralfs Eduards Vanags, Tomijs Taivo Liedeskalniņš, Kristians Grencis, Artūrs Teteris, Dainars Miezis. Par gūtajiem vārtiem un rezultātiem var iepazīties VOC mājaslapā.
Liels paldies vecākiem par materiālo atbalstu un aktīvo līdzijušanu!

Sporta skolotāja Māra Goba