Sveicam skolas 6. klašu angļu valodas olimpiādes laureātus!
2015. gada 3. februārī

2015. gada 27. janvārī skolā notika angļu valodas olimpiāde 6. klasēm. Divas mācību stundas olimpiādes dalībnieki rādīja savas zināšanas un prasmes angļu valodā, pildot gan lasīšanas un klausīšanās, gan valodas lietojuma, vārdu izvēles un vārdu darināšanas uzdevumus.

Paldies par piedalīšanos olimpiādē arī

Madaram Lapiņam, Jānim Bogdanovam, Nilam Plīkšim, Amandai Ločmelei, Kārlim Liepiņam, Tomam Kristeram Skrastiņam, Raineram Stradam, Adelīnai Melbārdei, Indulim Siliņam, Rūdolfam Irbem

Paldies par piedalīšanos olimpiādē arī

Madaram Lapiņam, Jānim Bogdanovam, Nilam Plīkšķim, Amandai Ločmelei, Kārlim Lapiņam, Tomam Kristeram Skrastiņam, Raineram Stradam, Adelīnai Melbārdei, Indulim Siliņam, Rūdolfam Irbem

CEĻU PIE LASĪTĀJIEM UZSĀK SKOLĒNU TEĀTRA „SPRĪDĪTIS” VĒSTURES GRĀMATA
2015. gada 1. februārī

30. janvārī, skolēnu teātra „Sprīdītis” ilggadīgā režisora ZIGURDA ĶESTERA 80. dzimšanas dienas priekšvakarā, notika pirmās teātra vēstures grāmatas ""SPRĪDĪTIS" LAIMĪGAJĀ ZEMĒ” atvēršanas svētki. Ilgi gaidītais notikums kopā pulcēja skolēnu teātra „Sprīdītis” režisorus, absolventus, teātra atbalstītājus, uzticīgos skatītājus un draugus.

Neliels ieskats grāmatā sadaļā TEĀTRIS>>> JAUNUMI.

Grāmatas varēs iegādāties skolā no 3. februāra, kā arī absolventu salidojumā

23. maijā.

6. klašu apvienotās komandas uzvara olimpiādē
2015. gada 1. februārī

Š. g. 27.janvārī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Valmieras pilsētas un novadu 5.-6.klašu komandu olimpiāde sociālajās zinībās. Olimpiādē piedalījās 18 komandas. Viesturskolu pārstāvēja apvienotā 5.klašu komanda un 6.klašu komanda. Komandām bija jāizpilda 6 rakstiski uzdevumi, jāsaliek pēc iespējas ātrāk 200 eiro banknote-puzle, pareizi  un ātri jāizveido Valsts himnas teksts.  Lielajā dalībnieku konkurencē 6.klašu apvienotā komanda izcīnīja godpilno 1.vietu.

Apsveicu:

Amandu Krūmiņu – 6.b klasē, Danielu Gūtmārci – 6.c klasē

Amandu Dārtu Kaksi – 6.c klasē!

Paldies 5.a klases skolniecei Rūtai Marijai Āboliņai un 5.c klases skolniecei Madarai Sīmanei par labiem rezultātiem – viņas tikai nedaudz atpalika no uzvarētājkomandām.

Sociālo zinību skolotāja Ludmila Gammeršmidte

Vēstures olimpiāžu rezultāti
2015. gada 26. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas 9. klašu vēstures olimpiādes rezultāti:

Sindija Puriņa – 1. vieta (9.c kl.)

Krišjānis Pundurs – 2. / 3. vieta (9.c kl.)

Krišjānis Brūnais – 2./ 3. vieta (9.a kl.)

Paldies arī visiem pārējiem skolēniem, kuri piedalījās šajā olimpiādē.

Valmieras pilsētas un novadu 9. klašu vēstures olimpiādē

VVV 9.c klases skolniece Sindija Puriņa ieguva 1.vietu.

Labi startēja arī Krišjānis Brūnais (9.a kl.) un Krišjānis Pundurs (9.c kl.)

Valmieras pilsētas un novadu 12. klašu vēstures olimpiādē

VVV 12.a klases skolniece Dita Miķelsone ieguva 1. vietu.

Labi startēja arī Karlīna Latsone (12.b kl.) un Dārta Rasa Ozola (12.a kl.)

Paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu!

Vēstures skolotājas

Sveicam skolas 8. klašu angļu valodas olimpiādes laureātus!
2015. gada 26. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas 8. klašu angļu valodas olimpiādes rezultāti 22/01/2015

1. vieta

EMĪLIJA DĀRTA SKĀDULE

2.vieta

MONTA PATRĪCIJA UPĪTE

LĪVA PURIŅA

3.vieta

BEATRISE IEVA VĪTOLIŅA

IEVA GLAVECKA

ELIZABETE LOČMELE

ATZINĪBA

Anda Purīte

Alīna L. Skalbe

Angelika Gabale

Ralfs K. Lapers

Roberts H. Pitura

8.a

Paldies 17 skolēniem par izaicinājuma pieņemšanu, piedaloties 7 grūtu uzdevumu veikšanā angļu valodas olimpiādē! Jūs attaisnojat mācību grāmatas nosaukumu New Challenges!

12/02/2015 - nākamais posms - Valmieras un novadu olimpiāde! Labu veiksmi!

Jūsu skolotājas Inese Barce un Sarmīte Švalbe