2018. gada 20. martā

Apsveicam Undīni Maurīti (11.c) Par Angļu valodas Publiskās Runas Kurzemes-Vidzemes pusfinālā iegūto 3. vietu, uzstājoties ar runu "Be te One that Makes the Difference"
Angļu valodas skolotājas

Apsveicam Undīni Maurīti (11.c) Par Angļu valodas Publiskās Runas Kurzemes-Vidzemes pusfinālā iegūto 3. vietu, uzstājoties ar runu "Be the One that Makes the Difference"

Angļu valodas skolotājas

Apsveicam!

Mūsu skolas skolēni piedalās ne tikai mācību priekšmetu olimpiādēs, bet arī dažādos konkursos.

12.klases skolnieces Elvita Alksne, Zane Kraukle un Baiba Bisniece parādīja savas vācu valodas zināšanas Latvijas vācu valodas skolotāju asociācijas rīkotajā video konkursā “Mein Lieblingessen” (Mans mīļākais ēdiens), rādot un vāciski stāstot, kā viņas cep torti par godu Latvijas dzimšanas dienai. Priecājamies par iegūto otro vietu.

Savukārt Daniela Gūtmārce (9.c), Kristiāna Rīdere (6.b) piedalījās vācu valodas atklātajā konkursā, bet Alise Laura Kjaspere (7.a) angļu valodas atklātajā konkursā, kas norisinājās Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. Konkurence liela, jo katrā klašu grupā bija pieteikušies apmēram simts dalībnieku, bet mūsu skolnieces veiksmīgi parādīja savas labās svešvalodu zināšanas. Alisei Laurai Kjasperei- 2.vieta, Danielai Gūtmārcei – atzinība.

(Fotogrāfijā no kreisās Zane Kraukle, Elvita Alksne un Baiba Bisniece)

Vācu valodas skolotāja

Everita Groševa

Lepojamies
ar Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu
7. klašu
Latvijas
vēstures olimpiādes
2. posma

1. vietas ieguvēju –
Helēnu Razminoviču
(7.a),

atzinības ieguvēju –
Alisi Lauru Kjasperi (7.a)

Vēstures skolotāja I. Grāvīte.

Apsveicam
12.b klases skolnieci

Sindiju Puriņu

ar iegūto II vietu
vēstures valsts 24. olimpiādē
12. Klasēm!

Sociālo zinību MA

Viesturieši skatuves runas konkursā
2018. gada 15. martā

7.martā Kocēnu kultūras namā sabrauca skolēni no Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Nauksēnu un Rujienas izglītības iestādēm, lai uzstātos paši un baudītu citu priekšnesumus. Katrs dalībnieks bija sagatavojis vienu dzejas un vienu prozas darbu. Diena izvērtās interesanta un emocionāla. Veiksmīgi startēja arī mūsu viesturieši – Melānija Ruska (2.b), Kerija Mugina (3.c), Annija Bauģe (4.a), Valters Kārlis Purmalis (4.c), Rūdolfs Segliņš (5.a), Alise Laura Kjaspere (7.a), Kaspars Rozītis (10.c), Anna Matule (11.c). Paldies dalībniekiem!

Šoreiz augstākie sasniegumi Kerijai Muginai, Alisei Laurai Kjasperei un Annai Matulei! Šie trīs viesturieši aizstāvēs skolas godu arī nākamajā kārtā - Vidzemes kultūrvēsturiskā novada skatuves runas konkursā. Lai veicas!