ZAAO akcija
2019. gada 29. martā

Acīmredzamais neticamais!
Šorīt Viesturskolas stāvlaukums lika ieplest acis brīnumā – ZAAO
rīkotā akcija “Dabai labu darīt” guva vēl nebijušu atsaucību. Šī mācību
gada pēdējā akcijas diena izvērtās pārsteidzoša - divu stundu laikā mēs,
viesturieši, nodevām 9959,8 kg makulatūras!
Šāds kopējais akcijas laikā savāktais makulatūras daudzums vēl
nekad nav bijis –
33989.8 kg!!!!!!!
Paldies, viesturieši, par atsaucību! Esam pārspējuši paši sevi!
Administrācijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Acīmredzamais neticamais!

Šorīt Viesturskolas stāvlaukums lika ieplest acis brīnumā – ZAAO rīkotā akcija

“Dabai labu darīt” guva vēl nebijušu atsaucību.

Šī mācību gada pēdējā akcijas diena izvērtās pārsteidzoša -

divu stundu laikā mēs,viesturieši, nodevām 9959,8 kg makulatūras!

Šāds kopējais akcijā savāktais makulatūras daudzums vēl nekad nav bijis

– 33989.8 kg !

Paldies, viesturieši, par atsaucību! Esam pārspējuši paši sevi!

Administrācijas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Skaļā lasīšana
2019. gada 27. martā

14. martā Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā pulcējās 21 Skaļās lasīšanas finālists no Valmieras un reģiona skolām, lai draudzīgā gaisotnē iepazīstinātu klātesošos ar izvēlētās grāmatas fragmentu un demonstrētu prasmi skaidri, skaļi un izteiksmīgi lasīt, piesaistot un noturot klausītāju interesi.

Lai gan uz Nacionālās Skaļās lasīšanas finālu Rīgā viesturieši nedosies, tomēr bijām nopietni gatavojušies un startējām ļoti labi. Žūrija atzinīgi novērtēja Kates Krieviņas skaidro dikciju, Annijas Bauģes emocionālo un teatrālo lasījumu un Ralfa Frīdvalda lielisko grāmatas izvēli un izcilo lasījumu.

Tā bija lieliska pieredze gan dalībniekiem, kuri pārbaudīja savus spēkus un izbaudīja publiskas uzstāšanās satraukumu, gan līdzjutējiem, kuri, iespējams, nezināja, ka ir tik daudz interesantu grāmatu, ko vērts izlasīt.

Bibliotekāre Laima Drande

Sveicam!

Es un galda hokejs
2019. gada 26. martā

Kad man bija 7 gadi, tad mēs ar visu ģimeni pārcēlāmies uz jaunu māju. Tur iepriekšējie saimnieki bija atstājuši galda hokeju, un tētis man sāka mācīt  to spēlēt.  Mēs gandrīz katru dienu  spēlējām. Un ar laiku man sāka veikties itin labi. Es sāku uzvarēt.

Tikai no 2018. gada septembra sāku trenēties Vindā. Pēc mēneša rudens brīvlaikā notika pirmās sacensības, kur spraigā cīņā ieguvu  3. vietu. Balvās bija bronzas medaļa un trešās vietas diploms. Nākamās sacensības notika Rīgā, kur sīvā cīņā iekļuvu kvalifikācijas kārtā un ieguvu  tiesības spēlēt pie spēcīgākajiem galda hokejistiem. Notika vēl daudzas sacensības, bet visvairāk vēlos izcelt pēdējās sacensības – Valmieras Čempionātu, kur piedalījās arī divi mani klasesbiedri.

U – 13 klasē ieguvu 3. vietu un junioru klasē 5. pozīciju.

Man ļoti patīk spēlēt galda hokeju!

Edgars Putniņš 3.a klase