SVEICAM 5.-9. KL. SKOLĒNU LATVIEŠU VALODAS OLIMPIĀDES UZVARĒTĀJUS!
2014. gada 1. decembrī

1. vieta         Madara Sīmane 5.c kl.

Katrīna Rokena 6.b kl.

Katrīna Singaite 7.a kl.

Elza Grīva 8.a kl.

Elizabete Ločmele 8.a kl.

Krišjānis Pundurs 9.c kl.

2. vieta         Rūta Marija Āboliņa 5.a kl.

Sanija Paula Otsone 5.a kl.

Mārtiņš Lūsis 6.c kl.

Lāsma Šēnberga 7.c kl.

Evelīna Niedrīte 8.c kl.

Danute Sēne 9.b kl.

3. vieta         Līza Dukse 5.c kl.

Anda Bišofa 6.c kl.

Una Berga 7.a kl.

Izolde Bernadeta Ozoliņa 7.a kl.

Līna Marta Osvalde 8.b kl.

Sindija Puriņa 9.c kl.

Anna Kristīne Briede 9.c kl.

Atzinība  Tīna Enia Goba 5.a kl., Elīna Akmentiņa 5.b kl., Elizabete Lekse 5.b kl., Lana Emīlija Ozola 5.c kl., Dārta Beāte Miķelsone 6.a kl., Adelīna Melbārde 6.b kl., Katrīna Mačuka 6.c kl., Madara Krišjāne 8.a kl., Ieva Liepiņa 9.b kl.

Paldies visiem olimpiādes dalībniekiem!

Latviešu valodas skolotāju metodiskā komisija

Viesturieši Baltijas robotikas čempionātā
2014. gada 30. novembrī

Svētdien, 30. novembrī, Tallinā, norisinājās Baltijas Robotikas čempionāts RoboTex 2014, kurā pārstāvēta bija arī Viesturskola. Ar robotu Sinchazaurs piedalījās Krists Sīlis (12.b), ar robotu Jenifera  sacentās Toms Kokenbergs (10.b), kā arī skolotājs Kalvis Zaļaiskalns bija gatavs aizstāvēt Viesturskolas vārdu ar robotu OPIS 2014. Visi mūsu skolas dalībnieki pārstāvēja iRobot Sumo kategoriju. Kopumā čempionātam 12 kategorijās tika pieteikti 386 roboti, no tiem 20 dalībnieki iRobot Sumo.

Cīnoties ar tehniskām likstām jau pirms sacīkstēm, Kristam izdevās aizcīnīties līdz kategorijas finālam, kur pretī stājās pērnais čempions, lietuviešu DeathStar. Sīvā cīņā ar rezultātu 2:1 pārāks tomēr bija lietuvietis. Pārējiem Viesturskolas pārstāvjiem nedaudz pieticīgāks, taču atzīstams sniegums.

Sveicam Kristu ar godalgu un turpināsim darbu, lai šī nebūtu vienīgā Viesturskolas godalga robotikas sacensībās!

Paldies Robotu skolai par iespēju uzbūvēt robotus un Valmieras pilsētas pašvaldībai par iespēju aizbraukt uz sacensībām!

Video no sacensībām šeit.

Robotikas skolotājs Kalvis Zaļaiskalns

Valmieras čempionāts dambretē
2014. gada 30. novembrī

Valmieras čempionātā 64 lauciņu dambretē visveiksmīgākie viesturieši bija: 1.v. Annija Debeļska, Marks Kristofers Birzgalis, 2.v. Tomass Klapars, 3.v. Beāte Bitte, Jānis Ralfs Garais, Dāvis Kristiāns Pladars, 4.v. Krišjānis Upīte, 5.v. Rūta Marija Āboliņa, Dāvis Miglavs, Roberts Ojārs Habeks, Reds Rudiņš, Rendijs Veikšāns, Maksimiljans Štauers, Jēkabs Kaķis. Visi rezultāti un foto ir www.prataspeles.1w.lv .

Treneris Uldis Ābeltiņš

VVV 5. -12. klašu skolēnu skatuves runas konkurss
2014. gada 25. novembrī

Sveicam skolas skatuves runas konkursa uzvarētājus!

1. vieta          Katrīna Rokena 6.b kl.

Loreta Šperliņa – Priedīte 9.c kl.

Simona Šmidte 10.b kl.

Kristiāna Runce 12.a kl.

Linards Mūsiņš 12.a kl.

2. vieta          Marta Laura Avotiņa 5.a kl.

Aigars Rācenis 5.a kl.

Justīne Kate Jansone 7.a kl.

Karīna Eglīte 10.c kl.

Elīna Krūkle 11.c kl.

Rodrigo Krūmiņš 11.c kl.

3. vieta         Denīze Tanomece 5.a kl.

Jānis Trēziņš 7.b kl.

Ieva Liepiņa 9.b kl.

Megija Alksne 10.a kl.

Katrīna Vītola 11.a kl.

Atzinība:

Elīna Akmentiņa 5.b kl., Evelīna Niedrīte 8.c kl., Kristiāna Paula Polika 9.b kl. Keita Loreta Kronberga 10.a kl., Ināra Āboliņa 10.c kl., Maija Elvīra Šmukste 11.c kl.

Paldies visiem olimpiādes dalībniekiem un literatūras skolotājiem!

Latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskā komisija

Sveicam skolas angļu valodas olimpiādes laureātus!
2014. gada 25. novembrī

Noslēgusies Valmieras Viestura vidusskolas 11. un 12. klašu angļu valodas olimpiāde.

1. vieta: Rūdolfs Vētra (12.b),

2. vieta: Renāte Kļaviņa (11.b),

3. vieta: Kristers Sēne, Kārlis Daksis (abi 12.b),

Atzinība: Dāvis Pundurs, Rūdolfs Bērziņš, Rihards Breicis (visi 12.b).

Ārpus konkurences spēkus izmēģināja Mārtiņš Virsis (10.c), uzrādot vislabāko rezultātu!

Pateicība visiem 17 olimpiādes dalībniekiem! Pirmo trīs vietu ieguvēji aicināti pārstāvēt Valmieras Viestura vidusskolu Valmieras pilsētas un novadu olimpiādē 27. novembrī.

Svešvalodu MK vadītāja Līvija Kraukle