Akcija "Dabai labu darīt"
2015. gada 16. decembrī

Ziemassvētku pasākumi
2015. gada 26. novembrī

zsv2015

Skolas pašpārvalde sadraudzības pasākumā Mazsalacā
2015. gada 16. decembrī

pasparvalde11.decembrī, skolēnu pašpārvalde devās ciemos uz Mazsalacas vidusskolu, kurā norisinājās sadraudzības pasākums. Tajā piedalījās pašpārvaldes no četrām dažādām skolām – Mazsalacas vidusskola, Rūjienas vidusskola, Naukšēnu vidusskola un mūsu pašu Valmieras Viestura vidusskola.

Sākotnēji katra komanda tika sadalīta divās grupās. Vienai grupai bija jāizveido apsveikuma kartiņa no dažādiem materiāliem, lai vēlāk tās varētu nodot Mazsalacas pensionāriem. Otra grupa cepa piparkūkas, ko vēlāk arī kopīgi notiesājām.

rokasPēc praktiskajām darbnīciņām, mēs devāmies uz aktu zāli, kurā tika uzrīkota balle, par godu šim pasākumam. Mēs paspējām uzspēlēt arī dažādas iepazīšanās un erudīcijas spēles. Viesturieši, kā jau teātra skolas skolēni, meta kaunu pie malas un izaicināja visas pašpārvaldes dziedāt karaoki, kas bija jautrs izaicinājums vakara gaitā. Jāsaka liels paldies mazsalaciešiem, jo viņi bija parūpējušies gan par izklaidēm, gan par aktivitātēm un fotostūri. Kā pateicību par jauko uzņemšanu, mēs arī nodziedājām dziesmas un sarūpējām arī mazu dāvaniņu.

Manuprāt, pasākums bija izdevies, un mēs noteikti kaut ko tādu atkārtosim vēlreiz. Mēs kopīgi izsmējāmies, izdejojāmies un labi aizvadījām vakaru. Šī mūsu pašpārvaldei bija pirmā pieredze sadraudzības pasākumā un tiek kalti plāni jau nākamajam pasākumam, kurš, iespējams, norisināsies tieši mūsu skolā.

Alise Razminoviča,  12.c

Viesturieši sporto!
2015. gada 13. decembrī

Ja citos mācību priekšmetos olimpiādes notiek vienu reizi mācību gada laikā, tad sportā olimpiāde notiek visa mācību gada garumā.  Pirmajā semestrī VVV piedalījās Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs futbolā un florbolā   A, B, C grupās, Jauno vieglatlētu kausā, vieglatlētikas četrcīņā  D grupā un Vidusskolu kausā vieglatlētikā, rudens krosā visās vecuma grupās, tautas bumbas sacensībās un stafetēs D grupā.

Labākie sportisti vidusskolu grupā vieglatlētikā- Venita Amerika, Kristīne Strazdīte, Baiba Bisniece, Kristiāna Ordone, Harijs Sniedze, Vilma Alberinga. Kopvērtējumā  komandai 2.vieta.

Jauno vieglatlētu kausā labākie - Kristers Bērziņš, Rūdolfs Matīss Vimba, Māris Heinols, Ralfs Ūdris, Ralfs Strujevskis, Jānis Siliņš. Zēnu komandai kopvērtējumā 3.vieta, meiteņu komandai kopvērtējumā  arī  3.vieta.

Vieglatlētikas četrcīņā  D grupā labākie-Samanta Bērziņa (5.a) un Dāvis Daniels Liepiņš(4.a). Kopvērtējumā šīs grupas meitenēm  2. vieta.

Viskuplāk pārstāvētas ir rudens krosa sacensības. Paši  izturīgākie  vidusskolu grupā ir Vilma Alberinga, Baiba Bisniece. Komandu vērtējumā  vidusskolēniem 3.vieta.

Pamatskolu grupā veiksmīgākie- Samanta Bērziņa (5.a), Dāvis Daniels Liepiņš (4.a), Ralfs Vanags(4.b). Komandu vērtējumā D grupai 1.vieta.

Paši jaunākie krosisti- Kristena Deine(3.a), Kristiāna Dumpe(3.a),  Maksimilijans Štauers(3.c), Krists Lapiņš(3.b), Kārlis Kaņeps (3.a), Rainers Bindže(3.c), Regnārs Putniņš(3.c), Krišjānis Upīte(3.c) - viņi komandu vērtējumā izcīnīja 3.vietu.

Tautas bumbas sacensībās D grupā meitenēm - 1.vieta. Braši cīnījās- Samanta Bērziņa, Līva Lizete Glāzere, Veronika Bespalova, Annija Krieviņa, Denīze Loginova, Marta Karīna Skrastiņa, Anna Juraša, Žanete  Melngaile, Krista  Semerova, Alīna Beate Stepena, Sandija Vaska, Samanta Vintere.

A  grupas futbola komanda -Toms Gudins, Ulvis Bērziņš, Markuss Bērziņš, Roberts Gackis, Jurģis Maniks, Pēteris Bombaks, Edvards Kažmers, Toms Grasis, Ainārs Sīlis - kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.

A grupas florbola komanda - Edvards Kažmers, Daniels Urbanovičs, Lauris Alvis Stiprais, Reinis Ziediņš, Ričards Salacietis, Artis Bisnieks, Pēteris Bombaks, Roberts  Gackis, Toms Gudins, Kevins Ratseps -  izcīnīja 3.vietu.

Veiksmīgus startus Jaunajā 2016.gadā !

Sporta skolotāji

“Valmiera/ORDO” sporto un spēlē kopā ar viesturiešiem
2015. gada 14. decembrī

VVO

Ceturtdien, 10.decembrī, projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros spēlētāji Raimonds Gabrāns un Ervīns Jonāts apmeklēja Valmieras Viestura vidusskolu, kur vadīja sporta nodarbību piektās klases skolēniem.

“Valmiera/ORDO” spēlētāji Valmieras Viestura vidusskolā tika uzņemti ar ovācijām. Skolēni ļoti priecājās sastapt basketbolistus, kuri iepriekšējā vakarā tika redzēti laukumā.  Sporta nodarbības sākumā tika aizvadīta kopīga iesildīšanās un trenēta roku veiklība basketbola bumbas savaldīšanā. Spēlējot šķietami visiem zināmas un parastas spēles, izrādījās, ka, pieliekot basketbola elementus, tās vairs nav tik vienkāršas un ir nepieciešama spēlētāju palīdzība. Ar Ervīna Jonāta asistēšanu un padomiem, piektās klases meitenes ātrāk nekā puiši izpildīja soda metienu uzdevumu. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi skolās, nodarbī

bas izskaņā tika atlicināts laiks arī basketbola spēlei, ko skolēni acīmredzami bija gaidījuši ar nepacietību.

Atgādinām, ka 2015. /2016. gada basketbola sezonā tiek uzsākts projekts “Spēlē kopā ar “Valmiera/ORDO”, kura ietvaros “Valmiera/ORDO” basketbolisti viesojas Vidzemes reģiona skolās un aizvada sporta stundas kopā ar skolēniem. Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.  Šogad basketbolisti viesosies pamatskolu klasēs, vadīs sporta stundas, piedalīsies diskusijās par veselīgu dzīvesveidu, kā arī atbildēs uz bērnus interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros tiks apciemotas 10 skolas.

Foto: Edgars Vaivads

Informāciju sagatavoja: