Apbalvojumi viesturiešiem par teicamām sekmēm mācību darbā 2. semestrī
2014. gada 5. jūnijā

Atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības nolikumam „Par Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojumiem”, apbalvojums „Par teicamām sekmēm mācību darbā” mācību gada nobeigumā tika pasniegts 5.-12. klašu skolēniem, kuru 2. semestra vidējais vērtējums visos mācību priekšmetos ir robežās no 8,5 līdz 10 ballēm. Apbalvojamo skaits Valmieras Viestura vidusskolā – 60.

Agnese Bule

Madara Kājiņa

Elizabete Ločmele

Dāvis Albergs

Mācību gada nobeigumā 57 Valmieras Viestura vidusskolas skolēni, kas dzīvo Burtnieku novadā un kam vidējā atzīme ir 8 un augstāka, saņēma novada pašvaldības apbalvojumus par sasniegumiem mācību darbā 2. semestrī

Marta Laura Avotiņa

Robins Jānis Lellis

Karīna Veide

SVEICAM MŪSU LABĀKOS SKOLĒNUS UN PATEICAMIES
PAR TEICAMIEM SASNIEGUMIEM MĀCĪBU DARBĀ!

Ko saka pirmklasnieki - Kāpēc mācīties Valmieras Viestura vidusskolā
2014. gada 20. maijā

ULDIS JANSONS – VALMIERAS VIESTURA VIDUSSKOLAS DIREKTORS
2014. gada 2. jūnijā

Valmieras pilsētas pašvaldības domes 2014. gada 29. maija sēdē

par Valmieras Viestura vidusskolas direktoru apstiprināts

Valmieras Viestura vidusskolas direktora pienākumu izpildītājs,

Valmieras Viestura vidusskolas 1988. gada izlaiduma absolvents

ULDIS JANSONS

Apsveicam direktoru un vēlam izturību, veiksmi un panākumus mūsu lielā skolas kolektīva vadīšanā!

Viesturieši

Jaunie ģeologi un vides zinātnieki Valmierā popularizē Latvijas dzīļu vērtības
2014. gada 1. jūnijā

Ceturtdien, 29.maijā Latvijas jaunie ģeologi un vides zinātnieki viesojās Valmieras novada domē un Valmieras Viestura vidusskolā, lai popularizētu projektu “Latvijas dzīļu atklājēji”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja projekta iniciatori.

Projekta ietvaros jaunieši dodas ekspedīcijā pa Latviju un izglīto par projektu, iesaistot kustībā “Latvija – minerālūdens lielvalsts” un bērnus jauno ģeologu skolā.

Jau ziņots, ka projekta “Latvijas Dzīļu Atklājēji” mērķis ir veicināt iedzīvotāju patriotismu un izglītot sabiedrību par to, kādas vērtības slēpjas mūsu zemes dzīlēs. Projekta iniciatori ir četri jaunie ģeologi, kas patlaban studē vai ir pabeiguši studijas Latvijas Universitātē (LU), - Inga Retiķe, Jānis Bikše, Kristīne Urbacāne un Karlīna Jansone.

No portāla http://valmieraszinas.lv

Latvijas Dzīļu atklājējiem varam sekot sociālajos tīklos:

Facebook: lapas nosaukums “Latvijas Dzīļu Atklājēji” https://www.facebook.com

Draugiem.lv : http://www.draugiem.lv/dzilu-atklajeji/

Trešās ģimeņu sporta un atpūtas spēles Viesturskolā
2014. gada 30. maijā

Ir apritējis kārtējais mācību gads. Pateicoties vecāku, skolotāju, viesturiešu entuziasmam, Valmieras 4. skautu vienībai, SIA „Naukšēni”, SIA „Valmieras ūdens”, aktīvā sporta un atpūtas centram „Eži” - 24. maija svelmainais rīts aicināja Valmieras Viestura vidusskolas sākumskolas skolēnus, kopā ar brāļiem, māsām, tētiem, mammām, draugiem un vecvecākiem uz ilgi lolotajām - trešajām ģimenes sporta un atpūtas spēlēm. Agrā rīta stundā ap skolu rosījās sporta disciplīnu atbildīgie. Darbojoties humora pilnā un jautrā komandā, maziem censoņiem tika izveidotas 12 jautrības pilnas disciplīnas.

Plkst. 11.00 vienpadsmit klašu komandas pulcējās uz svinīgo sporta spēļu atklāšanu. Sporta spēles atklāja sākumskolas vecāku domes runas vīrs Ivars, uzrunu teica skolas direktora  pienākumu izpildītājs Uldis Jansons, tomēr vislielākās ovācijas izpelnījās mūsu olimpietis – bobslejists – Oskars Ķibermanis. Valdīja neizsakāma jautrība, krāsainība un sportiskais gars. Svinīgā atklāšana parādīja, ka ar izdomu viesturiešiem viss ir kārtībā. Komandu krāsainību un kuplo dalībnieku skaitu papildināja ne mazāk atraktīvie komandu nosaukumi – „Bez vārdiem”, Košie un krāsainie”, „Indiāņi”, „Āķīši”, „Tīģeri”, „Zvaigznes”, „Draudzība”, „Savējie”, „Olimpieši”, „Baltie vanagi” un „Prāti”. Kopskaitā ģimeņu sporta un atpūtas spēļu atklāšanā bija ieradušies 122 skolēni, 82 vecāki un 30 mazie brāļi un māsas. Nu tik varēja sākties cīņa par 11 nominācijām!

Sportiskais gars auga augumā, čalas un smiekli kļuva skaļāki, valdīja neizsakāms komandas cīņas gars. Viss bija savādāk – disciplīnas citas, tiesneši citi un rezultāti arī citi! Divas stundas, aktīvi pildot uzdevumus, bija pagājušas nemanot. Tad lielais darbs sākās tiesnešiem rezultātu apkopošanai. Šajā laikā mazie un lielie sportisti dalījās iespaidos un jautri pavadīja laiku diskotēkā.

Apkopojot rezultātus tika piešķirtas šādas nominācijas:

„Smaidīgākie” – 1.a klase; „Dižklase” – 1.c klase; „Stratēģiskākie” – 2.a klase;

„Saliedētākie” – 2.b klase; „Apņēmīgākie” – 2.c klase; „Nenogurdināmākie” – 3.b klase;

„Mērķtiecīgākie” – 4.b klase; „Stilīgākie” – 4.c klase

Galveno balvu - ceļojošo kausu un godpilno 1.vietu ieguva 1.b klase. 2.vieta – 4.a klase, bet 3.vietā ierindojās 3.a klase.

Tomēr svarīgākais un nenovērtējamākais ir kopā būšanas prieks, pozitīvās emocijas, sportiskais gars un mīlestība, kas katru sekundi caurvija šo dienu!

Uz tikšanos nākamajās, nu jau ceturtajās, ģimeņu sporta un atpūtas spēlēs!

Jauku vasaru vēlot – sākumskolas vecāku dome