Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Bērnu žūrija
2016. gada 25. februārī

lasa1Laikā kad modernās tehnoloģijas arvien vairāk ienāk mūsdienu bērnu ikdienā, ir grūti bērnus piesaistīt lasīt grāmatas. Tomēr jau 5. gadu norisinās Bērnu un Jauniešu žūrija, kurā tiek aicināti bērni lasīt grāmatas un izteikt viedokli par to, kas patika un arī kas nepatika.

lasa2Noslēdzoties 2015. gada Bērnu žūrijai, arī Valmieras Viestura vidusskolā notika čaklāko lasītāju apbalvošana. Pavisam Bērnu žūrijā iesaistījās 103 bērni no 1.- 4. klasēm. Visas bērnu žūrijas grāmatas savā vecuma grupā izlasīja 77 bērni. Pārējiem tikai mazliet pietrūka.

Noslēguma pasākumā piedalījās arī Valmieras bērnu bibliotēkas un Valmieras 5. vidusskolas pārstāvji. Bērnu bibliotēkas pārstāve Lolita priecājās par tik daudz čakliem lasītājiem, kuri "grāmatu ķeršanā" un viedokļu izteikšanā bija satikti arī Valmieras bibliotēkas telpās. Savukārt 5. vidusskolas bibliotekāre Iveta piedalījās, lai smeltos pieredzi un labo praksi, kā noslēguma pasākums tiek organizēts pie mums - Viesturskolā.

lasa3Savā uzrunā bērniem VVV direktors aicināja bērnus lasīt un iztēloties savus pasaku tēlus, tādējādi bagātinot savu fantāziju un sapņus.

Savukārt bibliotekāre L.Drande bērnus aicināja ar Maijas Laukmanes dzejas rindām nebaidīties un turpināt “draudzību” ar grāmatām.

Lai pasākumu padarītu interesantāku, talkā nāca VVV sākumskolas vecāku domes vecāki, kuri gan piesaistīja atbalstītājus, gan gādāja ļoti gardu kliņģeri, gan devās rotaļās kopā ar bērniem.

Paši čaklākie lasītāji kā jau katru gadu saņēma gudrības simbolu - pūcīti Latvijas karoga krāsā un balviņas no mūsu atbalstītājiem.

Tātad, vēlamies teikt lielu paldies Bērnu žūrijas 2015. atbalstītājiem: SIA "Venden", SIA "Filter", AS "Valmieras stikla šķiedra", VAS "Latvijas Valsts meži" un SIA "Labās mantas", par jaukajām dāvanām grāmatu lasītājiem, kā arī vecāku domes pārstāvim M.Brencim par gardo kliņģeri pasākuma dalībniekiem.

Uz tikšanos nākamgad, kad atkal būs iespēja iepazīties ar jauniem grāmatu varoņiem un daudz interesantiem stāstiem!

Vecāku domes pārstāve

Ieva Fogele

Viesturiešiem sasniegumi Latvijas 69.spartakiādē frisbijā.
2016. gada 2. martā

19.februārī Ogrē norisinājās Latvijas Skolēnu 69.spartakiāde frisbijā, kur piedalījās zēnu un meiteņu komandas no dažādām izglītības iestādēm Rīgā, Ventspilī, Valmierā un Ogrē. No Viesturskolas šoreiz piedalījās gan zēnu, gan meiteņu komandas. Par čempioniem zēnu grupā šogad kļuva Ventspils 4.vidusskola, bet starp meitenēm labākās izrādījās Valmieras Viestura vidusskolas audzēknes.

 Mūsu puišiem šīs bija pirmās sacensības, kopš atjaunota skolas zēnu komanda. Kopumā tika aizvadītas trīs spēles, no kurām viena arī tika uzvarēta - pret Āgenskalna Valsts ģimnāziju. Kaut gan puiši cīnījās godam, viņi palika godpilnajā 5.vietā.

 Meiteņu komandu bija nedaudz vairāk, tādēļ bija jāaizvada piecas spēles. Konkurence nebija liela, jo visas spēles bija uzvarētas ar pārliecinošu pārsvaru. Fināla spēle pret Ogres 1.vidusskolu  bija visaizraujošākā; tā tika uzvarēta ar rezultātu 11:5.

Kopumā diena bija aizvadīta ar pozitīvām emocijām. Meiteņu komanda ne vien ieguva zelta godalgu, bet arī Spēles gara jeb Spirita balvu. Visi ir priecīgi un gandarīti par paveikto un solās turpināt trenēties, lai saglabātu augsto pozīciju Latvijā.

Puišu komandas sastāvs: Emīls Spuņģis, Toms Gudins, Matīss Midžialo, Dāvis Mednis, Ulvis Bērziņš, Andris Edgars Gailītis, Harijs Deins Āboliņš.

Meiteņu komadas sastāvs: Alise Razminoviča, Elīna Krūkle, Kristīne Višņevska, Zane Kraukle, Ance Eva Ragaine, Lelde Annija Grīnberga, Sanda Mona Muska.

                                                                               Alise Razminoviča, 12.c

Viesturiešu sasniegumi skatuves runas konkursā
2016. gada 17. februārī

SVEICAM

Viesturskolas skolēnus ar veiksmīgu dalību Valmieras pilsētas un novadu izglītības iestāžu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1. kārtā!

1. pakāpe

Valters Kārlis Purmalis (2.c klase)

Artis Krists Mednis (10.c.klase)

Rodrigo Krūmiņš (12.c klase)

Keita Zariņa (12.c klase)

3. pakāpe

Alīsija Bērziņa (3.c klase)

Simona Šmidte (11.b klase)

Karīna Eglīte (11.c klase)

1. pākāpes laureāti skolu un pilsētu pārstāvēs
reģionālajā konkursā 2. martā.

Lai veicas!

 

Foto: http://www.valmiera.lv

Valmieras un novadu 6.-8. klašu olimpiāde
2016. gada 22. februārī

angli

VALMIERAS un NOVADU 6. un 8.kl. ANGĻU VALODAS OLIMPIĀDES REZULTĀTI
1. vieta :

LĀSMA ŠĒNBERGA                      8.C
TĪNA ENIA GOBA                           6.A

2.vieta:

ELIZABETE LEKSE                       6.B

3. vieta:

ANNA TIPSE                                   8.A
MARIJA NIKOLA JANSONE          8.A
NIKS LŪSIS                                    6.B
ATZINĪBA  : SĀRA GARSELE        8.A

Paldies MADARAI SĪMANEI 6.C un EMĪLAM LIEPĀJNIEKAM 6.B par veiksmīgu piedalīšanos!

Angļu v. skolotājas :     I.Barce, I. Liepiņa, S.Švalbe

Projekta nedēļa
2016. gada 22. februārī

Projektu nedēļa 10.b klasē

          Tā kā esam matemātiķi, un daži no mums vēlas savu nākotni saistīt ar ārsta profesiju, izvēlējāmies mums visai saistošu tēmu – dabaszinātnes un to pielietošana dzīvē. Šī “nedēļa” paskrēja diezgan ātri, ņemot vērā faktu, ka tās bija tikai 3 dienas. Taču mūsu klases audzinātāja Maira Tiltiņa izdarīja visu iespējamo, lai šīs trīs dienas būtu interesantas un noderīgas. Tas, vai mēs mums doto informāciju uztvērām, jau bija atkarīgs no mums pašiem.

            Pirmajā dienā devāmies uz ķīmisko tīrītavu “SANO”, kurā mums parādīja, kā mūsu netīrās drēbes kļūst par sniegbaltām, kā darbojas modernas veļas mazgāšanas iekārtas un pastāstīja par šīs industrijas attīstību.

            Mēs visi ar nepacietību gaidījām ceturtdienu, jo paredzēta ekskursija uz Rīgu. Apmeklējām Latvijas Universitātes jauno dabaszinātņu fakultātes ēku. Iespaidi – ēka ļoti iespaidīga no ārpuses, iekštelpu interjers vienkāršs, bet tajā pat laikā arī skaists. Ēkā kopā ir astoņi stāvi, un mēs pabijām četros. Bija arī praktiskās nodarbības – viena daļa klases veica mājas ūdens analīzes, savukārt tie, kam prāts vairāk tendēts uz informātiku, mācījās uz datora veidot Valmieras karti. Ejot ārā mūsu secinājums bija – daudz naudas iztērēts lietās, bez kurām var iztikt, piemēram, gaitenī pie sienas blakus viens pie otra novietoti 4 milzīgi plazmas televizori, kuri visi rāda vienas un tās pašas afišas, kuras tikpat labi varēja tikt izdrukātas un pieliktas pie ziņojumu dēļa. Pēc tam devāmies uz netālu esošo Gaismas pili, kuru krustu šķērsu izstaigājām un izbraukājām ar liftu. Tad sekoja vakara kulminācija – Nacionālā teātra izrāde “Svina garša”. Godīgi sakot, izgājām no izrādes mazliet vīlušies, taču kopumā diena izdevusies, jo atkal varējām bariņos izstaigāt Rīgu.

            Piektdien individuāli veicams darbs – bija jāsarunā ekskursija kādā Valmieras uzņēmumā, lai uzzinātu kā dabaszinātnes tiek pielietotas dabā. Daži skolēni apmeklēja Valmieras Piena kombinātu, daži – Valmiermuižas Alus darītavu.

            Tāda bija projektu nedēļa 10.b klasē.

Krišjānis Pundurs, 10.b