Latvijas skolas soma
2019. gada 25. februārī

21. februārī Viesturskolas pirmo  klašu skolēni un 2.c klases skolēni apmeklēja Liepājas teātra viesizrādi Valmieras Drāmas teātrī "Sniegbaltītes skola". Izrādes laikā starp jautrām dziesmām  un smieklīgiem jokiem,  mēs saklausījām arī vērtīgus padomus, viens no tiem- skolā jāiet visiem, lai izaugtu par gurdiem, pieklājīgiem un labiem cilvēkiem.

Paldies projektam Latvijas skolas soma par lielisko iespēju apmeklēt tik skaistu izrādi!

2019. gada 22. februārī

Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā „No baroka līdz rokam” viesturiešiem augsti panākumi!

Vecākajā grupā vokāli instrumentālajam ansamblim "The Saviors" iegūta I pakāpe un augstākais punktu skaits Vidzemes novadā.

Jaunākajā grupā Valmieras Viestura vidusskolas vokāli instrumentālajam ansamblim I pakāpe un trešais augstākais punktu skaits Vidzemes novadā.

2019. gada 22. februārī

Valmieras pilsētas un novadu apvienības 10.-12.klašu ekonomikas olimpiādē

1.vieta Izoldei Bernadetai Ozoliņai (11.b)

2.vieta Marijai Nikolai Jansonei (11.b)

Atzinība Unai Bergai (11.b)

No kreisās: Una Berga, Izolde Bernadeta Ozoliņa, Marija Nikola Jansone

Lai Izoldei Bernadetai Ozoliņai veiksmīga dalība 20. valsts ekonomikas olimpiādē!

2019. gada 20. februārī

Apsveicam 3.b klases skolnieku Jēkabu Vagaru ar iegūto 3.vietu Valmieras un novadu 3.klašu matemātikas olimpiādē!

Skatuves runas konkurss
2019. gada 20. februārī

Pēc skolas skatuves runas 2.kārtas uz starpnovadu skatuves runas konkursu izvirzīti:

7.-9.klašu grupā:

Marta Laura Avotiņa, 9.a klase,

Renarts Stiģis, 7.a klase.

10.-12.klašu grupā:

Ilvars Čukurs,

Kaspars Rozītis,

Zibela Gines.

Starpnovadu skatuves runas konkurss notiks 1.martā Kocēnu novada Kocēnu Kultūras namā.

Latviešu valodas metodiskā komisija