Goda pjedestāls Viesturiešiem

Lietuvas lielākajās robotikas sacensībās
ROBOTIADA 2019
Irobot sumo disciplīnā
goda pjedestālu ieņēma Viesturieši:

1. vieta Dāvis Spuņģis

2. vieta treneris Kalvis Zaļaiskalns

3. vieta Roberts Cipruss

SVEICAM!

Lepojamies ar savējiem no 3. a
2019. gada 24. martā

Kamēr Latvijā ziema vēl neatkāpjas, “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” gatavošanos jaunajai BMX sezonai turpinājuši Spānijas pilsētā Alikantē, kur gandrīz divas nedēļas ilgo treniņnometni noslēguši ar dalību “Tangent Open” atklātajās sacensībās. Vislabākie rezultāti tika sasniegti 9-10 gadus veco puišu apvienotajā grupā, kurā otro vietu izcīnīja valmierietis Patriks Krauklis, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa viesturietis 3.a klases skolnieks Jānis Bindže.

Treniņnometne Spānijā bija viena no sagatavošanās posmiem, lai šovasar sekmīgi startētu Eiropas BMX čempionātā, kas no 11. līdz 14. jūlijam notiks pašu mājās – Valmierā. Nedēļu pirms tam “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” uzņems arī Latvijas nacionālā čempionāta sacensības.

BMX klubs "Valmieras puikas"

Alicante Spānija.

Koru skate
2019. gada 24. martā

Valmieras Viestura vidusskolas
5. - 8. klašu korim
Valmieras pilsētas
un novadu koru skatē
1. pakāpe.

SVEICAM!

Lepojamies!
2019. gada 22. martā

Izoldei Bernadetai Ozoliņai

2.vieta

Ekonomikas valsts 20. olimpiādē

Paldies skolotājai Intai Grabei par atbalstu un iedvesmu, rosinot meklēt un atrast atbildes uz jautājumiem, gatavojoties ekonomikas olimpiādei!

Sveicam!

Lepojamies!
2019. gada 22. martā

Valmieras pilsētas un novadu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē