Viesturietes — frisbija valsts čempiones!
2016. gada 9. februārī

30. janvārī Valmieras Viestura vidusskolas skolnieces piedalījās Latvijas Jaunatnes frisbija čempionātā Ventspilī, kur izcīnīja 1. vietu, spēles gara balvu un vērtīgākās spēlētājas titulu (MVP).

Viesturietes — frisbija valsts čempiones!

Laukumā tikāmies ar Ogres 1. vidusskolas, Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils tehnikuma meitenēm. Pirmā spēle bija pret Ventspils tehnikumu. Sākums bija ar neprecizitātēm no abu komandu puses, bet, spēlei ritot uz priekšu, tā kļuva aizvien spraigāka, un izskaņā 11:1 Valmieras Viestura vidusskolas labā.

Otro cīņu aizvadījām pret Ventspils 6. vidusskolu. Spēle bija grūta un ļoti ātra. Aktīvāk darbojāmies aizsardzībā un uzvarējām ar 11:2, līdz ar to ieņēmām 1. vietu savā grupā.

Smagā pusfinālā tikāmies ar Ventspils 4. vidusskolu. Liels ātrums, daudz pārspēļu, pretinieču auguma pārsvars. Nonācām grūtībās, jo viena no spēlētājām guva traumu un nācās spēlēt bez maiņām. Ventspils meitenēm bija ļoti laba reakcija, viņas atrada visdažādākos veidus, kā saspēlēties, kaut arī mūsu aizsardzība bija ļoti cieša. Un tomēr — 11:6, kas nozīmēja, ka viesturietes spēlēs finālā.

Tur tikāmies ar Ogres 1. vidusskolu. Spēles sākums padevās ļoti spraigs — punkts punktā līdz pat puslaikam. Pēc tam saņēmām spēkus un pamainījām taktiku. Tas arī bija Ogres meiteņu lūzumpunkts. Nemanījām, ka pienākušas spēles beigas, rezultāts — 13:7. Izcīnīts divkārtējs zelts.

Tā kā finālspēli varēja vērot tiešraidē, jutām lielu atbalstu, jo  saņēmām ieteikumus no spēlētājiem Valmierā, kā kaut ko darīt labāk. Mums tika pasniegtas ne tikai medaļas un uzvarētāju balva, bet arī spēles gara balva un vērtīgākās spēlētājas balva, kuru saņēma Alise Razminoviča. Diena bija gara un nogurdinoša, taču mājās meitenes atgriezās ar priecīgām sejām un gandarījuma sajūtu.

Komandā spēlēja Kristīne Višņevska(c), Undīne Vektere, Alise Razminoviča, Lelde Annija Grīnberga, Zane Kraukle un Ance Eva Ragaine.

ZELTS ROKĀS. Lelde Annija Grīnberga (no kreisās), Zane Krauke, Undīne Vektere, Alise Razminoviča, Kristīne Višņevska un Ance Eva Ragaine.

Lelde Annija Grīnberga
Sveicam!
2016. gada 11. februārī

muz

PAULU DUNDERI (10.c klase) ar Valmieras pilsētas un starpnovadu mūzikas olimpiādē iegūto 2. vietu.

Valmieras un starpnovadu latviešu valodas olimpiādes laureātes
2016. gada 5. februārī

latvval

Valmieras un starpnovadu latviešu valodas olimpiādes laureātes

1.vieta Katrīna Singaite 8.a kl.
2.vieta Elizabete Ločmele 9.a kl.
3.vieta Elizabete Elīza Marovska 12.b kl.
Atzinība Patrīcija Ance Eberharde 8.c kl.

Latviešu valodas metodiskā komisija

Konkursa “Viesturietis un Viesturiete 2016” finālisti:
2016. gada 2. februārī

Elīna Krūkle 12.c

Oskars Leosks 12.c

Alise Razminoviča 12.c

Rūdolfs Strazdīts 11.c

Simona Šmidte 11.b

Jēkabs Stankevičs 11.b

Keita Loreta Kronberga 11.a

Lotārs Zariņš 12.c

Estere Graumane 11.c

Kristers Komarovs 12.c

Skolas 9.-12. klašu matemātikas olimpiādes rezultāti 2015./2016.m.g..
2016. gada 1. februārī

0limpiāde notika 2016.g. 13. janvārī, piedalījās 32 skolēni.

9.klašu grupa

1. vieta         ELIZABETE LOČMELE  9.a klase

2. vieta         EMĪLIJA DĀRTA SKĀDULE   9.c klase

3. vieta         JĀNIS RALFS GARAIS    9.a klase

Atzinība        EVELĪNA NIEDRĪTE   9.c klase

10. klašu grupa

2. vieta         ARMANDS DUKURS   10.b klase

3. vieta        ARTIS MEDNIS         10.c klase

11. klašu grupa

1. vieta        ŠAIENA ELIJA POLE   11.b klase

2. vieta        ZANE BULIŅA   11.a klase

3. vieta        MEGIJA ALKSNE  11.a klase

RŪDOLFS STRAZDĪTS  11.c klase

Atzinība       ZANE TILIŅA  11.b klase

12. klašu grupa

1. vieta          KRISTĪNE VIŠŅEVSKA  12.b klase

2. vieta         MATĪSS MIDŽIALO  12.a klase

3. vieta        OSKARS LEOSKS  12.c klase

Matemātikas skolotāju metodiskā komisija.