„KRISTĀLA KURPĪTE” – jaunākā pirmizrāde mūsu teātrī
2014. gada 13. martā

Mūsu teātra 56 darba gados izrāde par Pelnrušķīti iestudēta jau divas reizes – 1966. gadā un 2001. gadā. Senā pasaka stāsta par pamātes vīzdegunīgajām meitām (mūsu izrādē piecām), kas kopā ar māti nokļūst karaļa ballē. Pameitai Pelnrušķītei lemts palikt mājās, bet krustmātes fejas (izrādē – divas) ar burvestības palīdzību rada viņai brīnišķīgu iespēju piedalīties ballē īpašā tērpā ar kristāla kurpītēm kājās. Princis iemīlas daiļajā svešiniecē, kas balles beigās pazūd, atstājot vienu kurpīti. Notiek kurpītes pielaikošana un Pelnrušķītes meklēšana...

Jauniestudējuma pirmizrāde notika 11. martā.

Izrādes dalībnieki saka sirsnīgu paldies visiem radošajiem teātra cilvēkiem – režisoriem Robertam Segliņam, Agnesei Deglei, Inesei Ramutei un viņu palīgiem skolotājai Īrisai Ozolai, skolotājam Guntaram Aizupietim un gaismotājam Nikam Ciprusam.

Aicinām iepazīt skolēnu teātra "Sprīdītis" jaunāko iestudējumu!

Plašāka informācija par izrādi sadaļā TEĀTRIS >>> Jaunumi, Repertuārs

Video konkurss „Ēnu diena iedvesmo”
2014. gada 12. martā

Ar šādu nosaukumu organizācija „Junior Achievement Yong Enterprise Latvija” reizē ar Ēnu dienu izsludināja konkursu. Tajā varēja piedalīties visi interesenti, tikai bija jāpaņem līdzi videokamera, lai iemūžinātu savu Ēnu dienu.

Mūsu skolas 12.a klases skolnieks Eduards Ozerinskis ēnoja „Ghetto Games „ TV multimediju dizaineri Induli Pelnēnu un par savu Ēnu dienu uzņēma video, kuru vēlāk iesūtīja You Tube skatītāju vērtēšanai . Eduards ir gandarīts par paveikto, jo viņš ēnoja vienu no labākajiem šī amata meistariem Latvijā. Vērtēšana ilga 4 dienas, skatītājiem bija jābalso ar „Man patīk”.

Eduarda video tika novērtēts kā labākais, un viņš balvā saņēma planšetdatoru „Prestigo Multipad 4 Ultimate 10,1” no tirdzniecības un izklaides centra „Riga Plaza”. Balva tika pasniegta SMU pavasara gadatirgus laikā š.g.7.martā Rīgā.

Apsveicu ar uzvaru konkursā un vēlu tikpat veiksmīgi piedalīties citos konkursos!

Eduards jau sen nodarbojas ar video un uzskata: „Video filmēšana ir mana brīvība. Tā ir mana iespēja piepildīt savas „trakās” idejas.Un brīdī, kad materiāls ir nodots publiskai apskatei, man aizmirstas negulētās naktis.”

Eduards noteikti savu dzīvi saistīs ar video, tāpēc atliek novēlēt veiksmi eksāmenos un pareizās profesijas izvēlē.  Visus Eduarda video var apskatīt You Tube:

Ekonomikas skolotāja Ludmila Gammeršmidte

Ledus Gladiatoru izaicinājums
2014. gada 11. martā

Lai veicinātu jauniešu ziemas sportisko aktivitāšu popularitāti, Vidzemes Olimpiskais centrs  jau trešo sezonu Vidzemes skolām organizē slidošanas sacensību projektu „Ledus gladiatori”. Mūsu klase tajā piedalījās arī pagājušajā gadā, izcīnot 2. vietu, tāpēc šo sezonu gaidījām ar pozitīvu satraukumu.

Treniņi stafetes slidojumā sākās jau decembrī, bet no 25.līdz 27. februārim gandrīz 70 komandas no 30 Vidzemes skolām sadalīja Gladiatoru uzvaras statujas pavisam piecās klašu divīzijās. Fināla posmā skolu komandas savā starpā sacentās ne tikai uz ledus slidošanas stafetēs, bet arī varēja piedalīties florbola sacensībās, un darboties dažādās piepūšamajās atrakcijās.

6. klašu divīzijā sacentāmies ar 16 komandām no visas Vidzemes. Rezultāti šoreiz bija tik blīvi, ka, pat pēc uzvaras savā priekšsacīkšu slidojumā, ar satraukumu pavadījām katru nākamo un tikai pēc pēdējā slidojuma uzzinājām, ka esam tikuši fināla četriniekā. Finālā –  3. Vieta!

Cerībā, ka šis projekts turpināsies, aicinu arī citas klases nākamgad tajā piedalīties.Galvenie ieguvumi no dalības „Ledus gladiatoros" skolēniem ir vairāki. Pirmkārt, Vidzemes Olimpiskais centrs dod iespēju apgūt vai pilnveidot slidošanas prasmes pie labiem slidošanas instruktoriem. Otrkārt, bērniem ir iespēja dažādot savu skolas ikdienas rutīnu, piedaloties aizraujošā pasākumā, kurā var satikties ar citām skolām un cīnīties par uzvaru. Tas viss dod pozitīvas emocijas un saliedē klases kolektīvu. Treškārt, visas „Ledus gladiatoru" komandas saņem dažādas balvas, ko sarūpējuši organizatori!

Paldies vecākiem par atbalstu un skolotājiem par sapratni!

6. a klase un audzinātāja Inese Barce

Vidzemes reģiona konkursā BALSIS 2014 - augstākā pakāpe.
2014. gada 10. martā

SVEICAM

Viesturskolas dziedošo trio
Katrīna Rokena, Madara Krišjāne
un Santa Ziemane
(ped. I. Jansone. I. Aizupiete)
Vidzemes reģiona
vokālās mūzikas konkursā
"BALSIS 2014"
ar iegūto augstāko pakāpi.

VVV interešu izglītības kolektīvu koncerts
2014. gada 10. martā

5. martā Valmieras Kultūras centrā ar lielu skatītāju atbalstu un sirsnību izskanēja gadskārtējais Valmieras Viestura vidusskolas interešu izglītības kolektīvu koncerts „... KĀ BRĪNUMS”, kas bija veltīts skolēniem, viņu ģimenēm, visiem skolas darbiniekiem, skolas draugiem un atbalstītājiem.

PALDIES

kolektīvu vadītājiem – skolotājiem: ILZEI JANSONEI, ILVIJAI AIZUPIETEI, ARTAI STIKĀNEI, ROBERTAM SEGLIŅAM, GUNTARAM AIZUPIETIM, koncerta mākslinieciskā noformējuma autorei skolotājai INGUNAI VĀCMANEI!

PALDIES

direktora vietniecei ārpusklases un audzināšanas darbā, arī koncerta scenārija autorei, GITAI KRŪKLEI par veiksmīgu interešu izglītības darba vadīšanu un skolas direktora pienākumu izpildītājam ULDIM JANSONAM par atbalstu interešu izglītības kolektīvu tradīciju saglabāšanā!

Plašāks ieskats koncerta fotomirkļos sadaļā GALERIJA >>>