Skolas 5.-8.klašu matemātikas olimpiādes rezultāti 2015./2016.m.g..
2016. gada 1. februārī

Olimpiāde matemātikā notika 2016.g. 20. janvārī, piedalījās 65 skolēni.

5. klašu grupa

2. vieta       IZOLDE BERNADETA OZOLIŅA  8.a klase

3. vieta       KATRĪNA SINGAITE  8.a klase

Atzinība     MARIJA NIKOLA JANSONE   8.a klase

Matemātikas skolotāju metodiskā komisija.

Krievu vakars
2016. gada 29. janvārī

krievu vakars28. janvārī Valmieras Viestura vidusskolā notika tradicionālais Krievu vakars. Arī šogad tas savā košumā neatpalika no pārējiem gadiem - mēs varējām ieraudzīt dažādas kuriozas teātra etīdes lidmašīnā un klasē, arī bez milicijas un televīzijas šovu ainām neiztikām. Mūs iepriecināja daži dziedātāji ar nopietnākām un mazāk nopietnām dziesmām, kurām varēja dziedāt līdzi. Visspilgtāk atmiņā palika 11.c klases dziesma, kurā meitenes izrādīja savas simpātijas puisim, kurš nemaz par to nekautrējās, un pāris notis arī pats izdziedāja. Dzeja maigā mūzikas pavadījumā bija kas jauns. Visi bija sagatavojuši priekšnesumus, dažus no tiem papildinot ar video sižetiem. Par to ir jāsaka īpašs paldies pasākuma dalībniekiem un organizētājiem! Liels paldies krievu valodas skolotājām Intai Daugavietei, Inai Tunķelei un Irinai Mēdumai - Bāliņai, kuras mums deva iespēju novērtēt krievu kultūras krāšņumu un tās nozīmi mūsdienu jaunieša dzīvē!

Zane Tiliņa, 11.b

Lekcija "Inženieris un tehnoloģijas"

VVV 6. klašu Angļu valodas olimpiādes rezultāti

1.vieta       TĪNA  ENIA GOBA 6.A

2.vieta       Elizabete  Lekse   6.B

3.vieta       NIKS LŪSIS   6.B

EMĪLS  LIEPĀJNIEKS  6.B

MADARA   SĪMANE      6.C

ATZINĪBA      REIČELA   VIDRIĶE     6.A

ELVIJS       MĀRTIŅŠ       ŠKOBA       6.A

Valmieras un novadu    olimpiādē   piedalās : 1.,2. un 3. vietas    ieguvēji!      11/02/2016

Labu veiksmi!    Paldies visiem skolas olimpiādes dalībniekiem, kas pieņēma izaicinājumu pārbaudīt savas zināšanas, veicot komplicētus valodas uzdevumus!

Angļu valodas skolotājas

INESE BARCE, IVETA LIEPIŅA,SARMĪTE ŠVALBE

Prieks par uzvaru!
2016. gada 28. janvārī

Jau otro gadu biedrība „Daugavas vanagi” rīko kombinēto olimpiādi 9. klasēm „Pazīsti Latviju”( vēsture, sociālās zinības, ģeogrāfija). Viesturskolu pārstāvēja 3 komandas – no katras 9. klases viena komanda.

Prieks par 9c klases komandu, kura 25.komandu konkurencē izcīnīja godalgoto 3.vietu.

Apsveicam:

Anci Evu Ragaini

Evelīnu Niedrīti

Emīliju Dārtu Skāduli.

Paldies sakām 9a klases komandai – Elizabetei Ločmelei, Elzai Grīvai, Betijai Stankevičai un 9b klases komandai – Kārlim Bērziņam, Artim Brantiņam, Patrīcijai Zabarovskai par sekmīgu dalību olimpiādē.

Sociālo zinību metodiskā komisija.