VVV panākumi Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensībās
2014. gada 10. martā

5.martā Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē notika Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības veiklības stafetēs un tautas bumbā 2002. g. dzim. un jaunāko grupā. VVV komanda izcīnīja 1. vietu veiklības stafetēs, 1. vietu tautas bumbā zēniem, atstājot aiz sevis 6 komandas.

Apsveicam uzvarētājus!

Komandā startēja: Kristiāns Kārlis Liepiņš (5.a), Vanesa  Stankeviča (5.b), Tomass  Rozenbergs(4.c), Roberts  Vimba(4.b), Monta Lučko (5.c), Amanda  Kakse (5.c), Krišs Ričards Briedis (5.c), Ralfs Lokess (5.b), Linards Vanags (5.b), Mārtiņš Jaunslavietis(4.c),Emīlija  Šķiltere (5.c), Mārtiņš Lūsis (5.c), Niks Lūsis (4.b), Emīlija Fimbauere(4.b), Līva Glāzere(3.b), Elīna Celmiņa (4.c), Alens  Prenclavs (5.a), Indulis  Siliņš (5.c), Aivars  Krūze (5.c), Amanda Krūmiņa (5.b), Viktorija  Valdmane(5.c).

Sporta skolotāji

Robertam Birzgalim bronzas medaļa
2014. gada 9. martā

Valmieras Viestura vidusskolas skolēni VJC Vinda komandu sastāvā veiksmīgi piedalījās Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē. Komandu vērtējumā U13 grupā no 13 komandām valmierieši izcīnīja 3.vietu un Roberts Birzgalis bronzas medaļu, 6.vieta Rūtai Marijai Āboliņai; U10 grupā no 18 komandām 4.vieta Markam Kristoferam Birzgalim, 7.vietaAnnijai Debeļskai, Denisam Rauženbergam, 9.vieta Beātei Bitei, Annijai Sproģei, Raivo Būmanim un Krišjānim Upītem. Sacensībās labi nospēlēja arī Markuss Birzgalis un Valters Bitte.

Treneris Uldis Ābeltiņš

Vidzemes skatuves runas konkursa rezultāti
2014. gada 6. martā

Apsveicam

Vidzemes skatuves runas konkursa uzvarētājus - viesturiešus!

1. pakāpes diplomi

Edvards Rokens 1.b klase

Katrīna Rokena 5.b klase

Rodrigo Krūmiņš 10.c klase

Anna Paula Gruzdiņa 12.a klase

2. pakāpes diplomi

Dāvids Toms Bielis 11.a klase

Ilga Vālodze Ābele 12.a klase

Latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti
2014. gada 5. martā

Sveicam viesturiešus -

Valmieras pilsētas un starpnovadu 6. un 7. KLAŠU latviešu valodas un literatūras olimpiādes veiksminiekus!

2. vietā

Katrīna Singaite 6.a klase

Elza Grīva 7.a klase

3. vietā

Patrīcija Ance Eberharde 6.c klase

Elizabete Ločmele 7.a klase

Atzinību saņem

Izolde Bernadeta Ozoliņa 6.a klase

Rūdolfam Vētram 1.VIETA valsts ekonomikas olimpiādē
2014. gada 4. martā

Šī gada 21.februārī Rīgā LU notika 15.valsts ekonomikas olimpiāde. No visas republikas uz valsts olimpiādi tika uzaicināti 70 skolēni. Valmieras novadu un pilsētu pārstāvēja Valmieras Viestura vidusskola, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija un Valmieras Valsts ģimnāzija.

Mūsu skolas 11.b klases skolnieks Rūdolfs Vētra 68 dalībnieku konkurencē izcīnīja godpilno 1.vietu, parādot savas labās zināšanas un praktiskās iemaņas. Olimpiāde sastāvēja no 3 daļām - testa, 9 uzdevumiem un ekonomiskās spēles. Uzdevumi bija grūti, jo bija nepieciešams ne tikai zināt grāmatās ietverto materiālu, bet arī orientēties jaunākajos notikumos pasaulē.

Kopvērtējumā Rūdolfam ir trešais labākais rezultāts valstī un 1.vieta. Tas ir liels sasniegums, jo laika, lai sagatavotos olimpiādei, bija ļoti maz. Pirmās un otrās vietas ieguvēji saņems apmaksātu studiju vietu Latvijas Universitātē. Varbūt tas Rūdolfam būs nozīmīgi, izvēloties tālāko izglītības ceļu, un viņš izvēlēsies studēt ekonomiku.

Apsveicam Rūdolfu ar šo izcilo sasniegumu un novēlam veiksmi  arī nākamajā mācību gadā!

Ekonomikas skolotāja Ludmila Gammeršmidte