Viesturietis un Viesturiete 2014

Mārtiņš Grava   un   Sarmīte Maļiņina

Čempionāts 100 lauciņu dambretē Ogrē
2014. gada 7. aprīlī

Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi VJC Vinda komandas sastāvā 05.04.2014. Ogrē piedalījās Latvijas komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē.

U10 grupā Marka Kristofera Birzgaļa, Denisa Rauženberga un Annijas Debeļskas komanda izcīnīja 4.vietu, un Dāvida Daniela Liepiņa, Dāvja Kristiāna Pladara un Beātes Bittes komanda dalīja 5.-10.vietu.
U13 grupā Roberta Birzgaļa, Raivo Būmaņa komanda izcīnīja 6.vietu un  Rūtas Marijas Āboliņas komandai 14.vieta.

Informācija arī www.prataspeles.1w.lv .

3. – 4. klašu konkursā „Esi sveicināts Ekoskolā!”
2014. gada 2. aprīlī

26.martā skolas zālē notika 3.-4. klašu konkurss „Esi sveicināts Ekoskolā!”. Uzdevumus par tēmu „Ūdens” projektu nedēļā bija sagatavojušas  11. a klases skolnieces Anete, Lāsma un Sabīne.

Dalībnieki bija uzmanīgi klausījušies sagatavoto prezentāciju, tāpēc ievietot pareizos procentus sagatavotajā darba lapā nebija grūts uzdevums. „Laimes ratu” griežot, mazliet bija nepieciešama arī veiksme, jo jautājumi bija gan ļoti viegli, gan sarežģīti. Jautrus mirkļus sagādāja pēdējais uzdevums, jo, uzdodot tikai 5 jautājumus, bija jāatmin dārgumu lādē noslēptie priekšmeti.

Sīvā konkurencē šoreiz vislabāk veicās 4.a klasei, bet pārējo komandu rezultāti bija cieši blakus. Nopelnītie punkti pārvērtās saldās karamelēs. Galvenais ieguvums - tika pārbaudīti spēki un uzzināts kaut kas jauns.

Bibliotekāre Laima Drande

Atzinība               Garais Jānis 7.a klase

Dambretistu panākumi
2014. gada 31. martā
Paldies Burtnieku novada pašvaldībai, kura piešķīra autobusu viesturiešu braucienam uz Mazsalacu uz A.Voicesčuka piemiņas turnīru 64 lauciņu dambretē!
Viesturskolas bērni uzrādīja labus rezultātus: Meitenēm jaunākajā grupā 1.v. un zelta medaļa Annijai Debeļskai, 5.v. Annijai Sproģei; vecākajā grupā 4.v. Beātei Bittei, 8.v. Rūtai Marijai Āboliņai;
zēniem jaunākajā grupā 2.v. un sudraba medaļa Markam Kristoferam Birzgalim, 3.v. un bronzas medaļa Denisam Rauženbergam, 4.v. Dāvim Kristiānam Pladaram, 5.v. Dāvidam Danielam Liepiņam,  7.v. Rendijam Veikšānam, 9.v. Krišjānim Upītem, 12.v. Valteram Bittem, 13.v. Kārlim Dūmiņam, 15.v. Raineram Gabalim; vecākajā grupā 6.v. Tomasam Klaparam, 8.v. Robertam Birzgalim, 9.v. Arturam Vaļģim, 10.v. Raivo Būmanim, 13.v. Kristapam Bušam.

Treneris Uldis Ābeltiņš

Papildus informācija www.prataspeles.1w.lv