Patriotisma nedēļa sākumskolā
2014. gada 20. novembrī

Latvijas patriotisma nedēļas ietvaros sākumskolas vecāku dome 11.novembrī rīkoja klases stundu „Baltijas ceļš” 1.-4.klašu skolēniem, kas tika veltīta Baltijas ceļa 25.gadadienai. Šī pasākuma mērķis bija parādīt bērniem, kas un kāds bija Baltijas ceļš.

Klases stunda sākās ar videofilmiņu, kuru bērni klašu grupās skatījās skolas aktu zālē – ar stāstu par Baltijas ceļu un video no tā.

Pēc filmas noskatīšanās bērni devās uz klasēm, lai izveidotu katrs savu cilvēciņu, kurus vēlāk uz gaiteņa sienas savienojām simboliskā Baltijas ceļa ķēdē.

Lai radītu bērnos vēl dzīvāku sajūtu par Baltijas ceļu, pēc darba klasēs devāmies ārā, uz skolas aleju, kurā bērni stājās dzīvā ķēdē. Katrai klasei bija jānosedz noteikts ceļa posms starp divām pilsētām.

Ar šo pasākumu centāmies bērniem nodot kaut nedaudz no tām emocijām, kuras mēs, vecāki un skolotāji, izjutām, piedaloties īstajā Baltijas ceļā. Ļoti ceram, ka mums izdevās.

Sākumskolas vecāku domes pārstāve Ilze Krieva.

VIESTURIEŠU APSVEIKUMS
2014. gada 19. novembrī

APSVEICAM

Dailes teātra aktieri,

Valmieras Viestura vidusskolas

1982. gada teātra klases absolventu

ĢIRTU ĶESTERI,

nozīmīgo Latvijas Republikas apbalvojumu –

TRIJU ZVAIGŽŅU ORDENI

saņemot!

SVEICIENS LATVIJAS REPUBLIKAS 96. GADADIENĀ!
2014. gada 16. novembrī

Latvijai

( Veltījums dzimšanas dienā 18. novembrī )

Latvija, saglabā sevi –

Savu brīnumaino skaistumu, kas tevī mīt!

Esi tā māte, kas samīļos mūs!

Esi tas drošais klēpis, kurā patverties!

Esi tas atbalsts, kā mums trūkst!

Esi tā skola, kas veido mūs,

Mūsu valodu un tradīcijas!

Esi tas pamats, kur atsperties

Mūsu nākotnes sapņu lidojumam!

Latvija – esi ar mums vienmēr un visur!

Skaistākas un labākas par tevi

Šajā plašajā pasaulē nav.

Madara Jeručenoka 10.b klasē

MŪSU VELTĪJUMI LATVIJAI SVĒTKOS
2014. gada 12. novembrī

LŪGŠANA LATVIJAI

14. novembrī svētku koncerti „LŪGŠANA LATVIJAI”

skolas Aktu zālē:

1. – 3. kl.  8.30 -    9.15          7. – 9. kl. 10.30 – 11.15

4. – 6. kl.  9.30 – 10.15         10. – 12. kl. 11. 30 – 12. 15

MŪSU GAISMA LATVIJAI

11. novembra vakarā esam visi kopā pie mūsu skolas – tagadējie viesturieši, absolventi, skolotāji un vecāki. Mūsu emocijas un kopības gars, kas ir mūsos, ir kaut kas neatkārtojams. Mēs esam visi kopā Lāčplēša dienā, lai godinātu varoņus piemiņas dienā un aizdedzinātu svecītes, kas veido gaismas pilnās latviskā spēka zīmes un figūras. Katra no tām ir citāda, atšķirīga, bet tās vieno dzimtās Latvijas mīlestība, ko izstaro mūsu acis un sirdis...

10. b klase

Lāčplēša dienas lāpu gājiens

Sākumskolas vecāku domes rīkotais pasākums „BALTIJAS CEĻŠ”

Jauniešu gada balva 2014
2014. gada 4. novembrī

Nobalso par
"Valmieras Jauniešu
gada balva 2014!"
favorītu!

No Valmieras Viestura vidusskolas nominācijā Gada jaunietis/jauniete 2014 izvirzīta Simona Šmidte, Gada jauniešu organizācija/apvienība 2014 izvirzīta Beverīnas Roveru cilts  un nominācijā Gada "zaļākais" jaunietis 2014 izvirzīti Zanda Grīnberga un Krišjānis Pundurs.

Esam aktīvi!

Atbalstam savējos!