Vidzemes reģiona mūzikas olimpiādē

vecākajā grupā

Zandai Grīnbergai 1. vieta

un jaunākajā grupā

Madarai Krišjānei 1. vieta.

APSVEICAM!

BALSIS 2014
2014. gada 20. februārī

Valmieras pilsētas un novadu
izglītības iestāžu
vokālās mūzikas konkursā
"BALSIS 2014"
Valmieras Viestura vidusskolas
vokālais trio -
Katrīna Rokena, Madara Krišjāne
un Santa Ziemane
(ped. I. Jansone. I. Aizupiete),
ieguva augstāko pakāpi.

APSVEICAM!

Mūsu Žetona vakars 2014
2014. gada 20. februārī

Pagājušas tikai dažas dienas no mūsu Žetona vakara, bet liekas, ka tas bija tikai vakar. Viesturieši vienmēr ir mācējuši svinēt svētkus, un tā tas bija arī šogad. Esam aizvadījuši lielisku gatavošanās nedēļu ar izrādes mēģinājumiem, izmēģinājuma eksāmeniem, "Ēnu dienu". Ja tā nopietni vērtējam, tad cik gan daudz var paspēt, ja ļoti grib.

Sestdienu,15.februāri, mēs pavadījām ar smaidiem sejās un asarām acīs. Skumji apzināties, ka skolas gaiteņos un klasēs pavadīsim vairs tikai aptuveni 4 mēnešus. Pavisam tuvu arī pirmais eksāmens. Žetonvakars man asociējas ar tādu  kā nelielu atvadīšanos. Skola mūs gatavo tam, ka patstāvīgajā dzīvē drīz vairs nebūs blakus skolotāju, kas palīdzēs, ja paši kaut ko nesapratīsim, kas panāks pretī tad, kad  tas būs visvairāk nepieciešams.  Nebūs blakus ierastie klasesbiedri, ar kuriem lielu daļu kopā esam bijuši  jau no bērnudārza. Nebūs blakus mammas un tēti katru vakaru.

Emocijas, kas valdīja manī pēc nospēlētās izrādes „Trīnes grēki”,  bija neaprakstāmas. Tas saviļņojums nav vārdos izsakāms. Lielu prieku sagādāja skatītāju smiekli, kurus centāmies sadzirdēt arī aizkulisēs. Skatītāji pat nenojauta, ka tur stāvēja gandrīz visi 58 dalībnieki un skatījās, nevis atpūtās.
      Viesturskolas žetons - tas ir simbols- nelielais dzintara „ķieģelītis” ar trim maģiskajiem burtiem VVV! Es novēlu ikvienam viesturietim  izjust tādu lepnumu, kāds bija mums, šo žetonu saņemot. Viesturiešiem ir ar ko lepoties, tikai jāprot to novērtēt.

Rūta Alīde Voitkāne 12.b klasē

12. klašu abiturienti saka PALDIES par svētku izrādes iestudēšanu režisoram Robertam Segliņam, deju horeogrāfēm Artai Stikānei un Agnesei Deglei, vokālajai pedagoģei Ilzei Jansonei, gaismotājam Nikam Ciprusam. PALDIES par atbalstu pasākuma sagatavošanā skolotājām Īrisai Ozolai, Gitai Krūklei, režisorei Inesei Ramutei, skolotājam Guntaram Aizupietim,  klasesbiedrenēm Kristai Biseniecei, Lienei Māliņai, Ievai Šakalei un klašu audzinātājiem Mārai Liepiņai un Igoram Ramam!

Par izrādi „TRĪNES GRĒKI” informācija arī sadaļā TEĀTRIS>>>Jaunumi

Pirmie soļi publiskās runas mākslā
2014. gada 19. februārī

Savus spēkus publiskās runas mākslā izmēģināja 5 skolēni no 8. – 10. klasei. Skolēni uzstājās ar pašu veidotām runām, kuras atbilda tēmai „Es gribu, lai dažādu kultūru gars pēc iespējas būtu brīvāks visur: tik negribētu, lai tas mani notriec no kājām”. Skolēni bija izvēlējušies runāt krievu un angļu valodā.

Labākie runātāji pārstāvēs Viestura vidusskolu konkursa 2. kārtā pirmdien 24. februārī.

Labu veiksmi!

Svešvalodu MK vadītāja Līvija Kraukle