Vidzemes reģiona konkursā BALSIS 2014 - augstākā pakāpe.

SVEICAM

Viesturskolas dziedošo trio
Katrīna Rokena, Madara Krišjāne
un Santa Ziemane
(ped. I. Jansone. I. Aizupiete)
Vidzemes reģiona
vokālās mūzikas konkursā
"BALSIS 2014"
ar iegūto augstāko pakāpi.

VVV interešu izglītības kolektīvu koncerts
2014. gada 10. martā

5. martā Valmieras Kultūras centrā ar lielu skatītāju atbalstu un sirsnību izskanēja gadskārtējais Valmieras Viestura vidusskolas interešu izglītības kolektīvu koncerts „... KĀ BRĪNUMS”, kas bija veltīts skolēniem, viņu ģimenēm, visiem skolas darbiniekiem, skolas draugiem un atbalstītājiem.

PALDIES

kolektīvu vadītājiem – skolotājiem: ILZEI JANSONEI, ILVIJAI AIZUPIETEI, ARTAI STIKĀNEI, ROBERTAM SEGLIŅAM, GUNTARAM AIZUPIETIM, koncerta mākslinieciskā noformējuma autorei skolotājai INGUNAI VĀCMANEI!

PALDIES

direktora vietniecei ārpusklases un audzināšanas darbā, arī koncerta scenārija autorei, GITAI KRŪKLEI par veiksmīgu interešu izglītības darba vadīšanu un skolas direktora pienākumu izpildītājam ULDIM JANSONAM par atbalstu interešu izglītības kolektīvu tradīciju saglabāšanā!

Plašāks ieskats koncerta fotomirkļos sadaļā GALERIJA >>>

VVV panākumi Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensībās
2014. gada 10. martā

5.martā Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē notika Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības veiklības stafetēs un tautas bumbā 2002. g. dzim. un jaunāko grupā. VVV komanda izcīnīja 1. vietu veiklības stafetēs, 1. vietu tautas bumbā zēniem, atstājot aiz sevis 6 komandas.

Apsveicam uzvarētājus!

Komandā startēja: Kristiāns Kārlis Liepiņš (5.a), Vanesa  Stankeviča (5.b), Tomass  Rozenbergs(4.c), Roberts  Vimba(4.b), Monta Lučko (5.c), Amanda  Kakse (5.c), Krišs Ričards Briedis (5.c), Ralfs Lokess (5.b), Linards Vanags (5.b), Mārtiņš Jaunslavietis(4.c),Emīlija  Šķiltere (5.c), Mārtiņš Lūsis (5.c), Niks Lūsis (4.b), Emīlija Fimbauere(4.b), Līva Glāzere(3.b), Elīna Celmiņa (4.c), Alens  Prenclavs (5.a), Indulis  Siliņš (5.c), Aivars  Krūze (5.c), Amanda Krūmiņa (5.b), Viktorija  Valdmane(5.c).

Sporta skolotāji

Robertam Birzgalim bronzas medaļa
2014. gada 9. martā

Valmieras Viestura vidusskolas skolēni VJC Vinda komandu sastāvā veiksmīgi piedalījās Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē. Komandu vērtējumā U13 grupā no 13 komandām valmierieši izcīnīja 3.vietu un Roberts Birzgalis bronzas medaļu, 6.vieta Rūtai Marijai Āboliņai; U10 grupā no 18 komandām 4.vieta Markam Kristoferam Birzgalim, 7.vietaAnnijai Debeļskai, Denisam Rauženbergam, 9.vieta Beātei Bitei, Annijai Sproģei, Raivo Būmanim un Krišjānim Upītem. Sacensībās labi nospēlēja arī Markuss Birzgalis un Valters Bitte.

Treneris Uldis Ābeltiņš

Vidzemes skatuves runas konkursa rezultāti
2014. gada 6. martā

Apsveicam

Vidzemes skatuves runas konkursa uzvarētājus - viesturiešus!

1. pakāpes diplomi

Edvards Rokens 1.b klase