Lepojamies!
2019. gada 25. aprīlī

Vidzemes reģiona 3. klašu latviešu valodas olimpiādē
3.c klases skolniece Katrīna Gailīte ieguva 2. vietu!
Paldies skolotājai Inetai Krieviņai par ieguldīto darbu un motivēšanu darīt vairāk!

Vidzemes reģiona 3. klašu latviešu valodas olimpiādē

3.c klases skolniece Katrīna Gailīte ieguva 2. vietu!

Ko es protu!
2019. gada 23. aprīlī

17.aprīlī V2V zālē krāšņi izskanēja ikgadējais Viesturskolas sākumskolēnu talantu koncerts “Ko es protu!”. Koncertā varējām ļauties bērnu fantāzijas pasaulei, kuru uzburt palīdzēja laumiņas (Marija Nikola Jansone un Santa Ziemane ). Mēs visi pārliecinājāmies, ka mūzika, dziesma, deja spēj uzburt neiedomājami skaistu pasauli, ļauj ceļot laikā, vietā un piedzīvot dažādas emocijas. To visu uzbūrām caur mūsu sākumskolēnu priekšnesumiem, kuriem bērni rūpīgi gatavojās vairāku nedēļu garumā. Skanēja dziesmas, tika spēlēti mūzikas instrumenti (akordeons, klavieres, vijoles, trompete, kokle u.c.) un dejotas dejas. Bija arī kolektīvie priekšnesumi, kuros piedalījās teju visa klase – 3.b klases deja, 4.a klases deja un koncerta noslēgumā – 1.b klases deja kopā ar mammām. Te jāteic paldies klašu audzinātājām Gunai Gailei, Andai Dubultei un Santai Priedei!

Pārliecinājāmies, ka sākumskolēniem šie ir īpaši svētki – kādam iespēja padalīties ar to, ar ko viņš nodarbojas ikdienā, bet kādam tie ir sevis pārvarēšanas un mazā sapņa piepildīšanas svētki, tāpēc prieks, ka publika bija atbalstoša un ar sajūsmu uzņēma katru koncerta priekšnesumu.

Prieks bija arī pašiem koncerta dalībniekiem, un pasākuma noslēgumā – salds pārsteigums un piemiņa no koncerta katram!

Paldies Tev, sākumskolēn, par Tavu darbiņu un uzdrīkstēšanos!

Tas bija koši, krāsaini un mīļi!

Paldies koncerta radošajai komandai, īpaši mūzikas skolotājai Ilvijai Aizupietei!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Līga Gacka

Lepojamies!
2019. gada 23. aprīlī

Viesturskola starp labākajām Latvijas skolām dambretē

Latvijas Skolu spartakiādes finālsacensībās Bauskā Viesturskolas dambretisti izcīnīja:

U9 komanda 2.vietu – Denija Kemze, Alise Jaunkalne, Elans Eglītis, Oskars Vecelis;

U11 komanda 3.vietu – Anna Bērtulsone, Arta Emīlija Bite, Oto Duksis, Emīls Bāliņš;

U14 komanda 5.vietu – Annija Marta meldere, Marta Bērtulsone, Dāvis Kristiāns Pladars, Valters Bitte.

Paldies katram viesturietim, kurš, savu iespēju robežās, vairo skolas godu un pilnveido sevi!

Treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi

XII bērnu un jauniešu teātru festivāls
2019. gada 19. aprīlī

Pīters Pens
2019. gada 18. aprīlī

“Nekurnekadzeme – visa vienos brīnumos! Tur ir laumiņas un indiāņi, citreiz pirāti, kas dzīvo apburtos kuģos, bet ar pirātiem cīnās prinči!  Brīnumiem Nekurnekadzemē nav ne gala, ne malas, bet brīnumaināks par visiem brīnumiem, protams, ir…”

To ir iespējams uzzināt 5.-12.klašu teātra “Sprīdītis” iestudētajā izrādē “Pīters Pens”, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 11.aprīlī.

Mēs katrs reizi pa reizei vēlamies atgriezties bērnības fantāziju pasaulē - lidināties kopā ar laumiņām, vērot krāšņās nāriņas vai cīnīties īstā kaujā ar pirātiem! Šajā fantāziju pasaulē mūs aicina Pīters Pens kopā ar draugiem. Izrāde ir stāsts par bērnu izdomu pasauli, kas nekad nebeidzas un ikvienu spēj aizvest piedzīvojumu pasaulē. Tā aicina skatītājus noticēt brīnumiem - lidošanai, zvaigznēm, burvju putekļiem un ticības spēkam. Tomēr laba mācība ir arī tā, ka no brīnumpilnās zemes jāatceras laicīgi atgriezties mājās pie tuviniekiem. Iestudējums neiztiek arī bez dejām un īpašiem specefektiem, kas palīdz mazajiem aktieriem kā maziem, tā arī lieliem atgādināt, ka pa jokam taču ir tas pats, kas pa īstam!

Šī izrāde nebūtu tapusi tik brīnumu pilna bez radošās komandas – režisores Līgas Gackas, horeogrāfes Lindas Mīļās, grimētājas Ingas Kraukles, gaismotāja Roberta Ciprusa, skaņu meistara Guntara Aizupieša.

Paldies par atbalstu izrādes tapšanā arī Robertam Segliņam, Mārim Kaņepam un Īrisai Ozolai!

Lai izdodas sajust brīnumaino stīgu pieskārienu un neaizmirst, ka “pa jokam ir tas pats, kas pa īstam!”

“Vēl vajadzīgi laumiņu burvju putekļi [..] Tagad nevar nesanākt. Lidosim kopā!”

Vendija (Izolde Bernadeta Ozoliņa)