Velniņi draiskojas „Brakos”
2019. gada 16. septembrī

Sestdienas rītā jau desmitos dodamies uz R. Blaumaņa muzeju “Braki”, lai atzīmētu rakstnieka 111. nāves atceres dienu. Viss gan nav tik sērīgi, kā šķiet, zināms, ka ar velniņiem jautri it visur. Pielādējam autobusu - muca, visi elles spieķi un tērpi. Re, te rija, te klēts, kur bullis mitinājies, un te saimnieka māja! Rūdolfs Blaumanis savas dzimtās mājas “Braki” izmantojis kā prototipu pasakā “Velniņi”. Te laukums plašs, mazajiem delveriem bijis daudz dukas, lai te visu izskrietu. Mums arī vajadzēs, tādēļ kā lieli mākslinieki tiekam iesildīti gan ar kafiju un tēju, gan gardām maizītēm, kā arī, pats galvenais, mūs iesilda ar dziesmām. Tiek izdziedātas gan pārdomas par to, kur velniņi tikuši pie naudas, gan to, kā “skroderis uz aku” šuvis velnēniem jēru vilnas kažociņus. Tagad esam iesiluši un gatavi spēlēt! Kā nu ne, piemēram, laupītājiem bija jāapskrien visai muzeja teritorijai. Kad elpa beigusies, muskuļiem saspringums zudis, tad atkal vajag uzņemt jaunu enerģijas devu.

Paldies sakām “Braku” muzeja vadībai, kas parūpējās par gardu jo gardu frikadeļu zupu! Kad esam paēduši, sakām paldies saimniecei par jauko uzņemšanu un dodamies mājup - skatītāji apmierināti, mūsu punči arī un nākamā sadarbība ar muzeju brīvdabā sarunāta. Gaidām!

Jauku vēlot, 12. C klases aktieri

Zinību diena VVV
2019. gada 5. septembrī

Šī gada 2.septembrī mūsu skolā atzīmēja Zinību dienu. Šis gads ir iesākts īpaši - skolas 80. dzimšanas dienas zīmē.

Ja skolēni atvērtu sociālos tīklus, redzētu laika līniju pilnu ar tēmturiem: #Pirmaisseptembris, #Pēdējaispirmais, #Backtoschool*.. Tas nozīmē, ka zinību diena ir iesākusies ikvienam, un prieks par to jau publicēts internetā. Tagad laiks pastāstīt par to, kā iesākās mūsu – Viesturskolas Zinību diena. No rīta, ejot uz Valmieras Viestura vidusskolas sākumskolas korpusa jauno bruģēto laukumu, viegli bija atpazīt, kuri no skolēniem nav varējuši sagaidīt brīnumu pilno mācību gadu – uzposušies, gaiši uzvalki, košas kaklasaites, krāšņas kleitiņas un spīdīgas augstpapēžu kurpes. Kad pulksten 10.30 visi sastājās savās vietās, lielajiem 12.klases skolēniem bija laiks ievest svinībās pirmīšus, un pasākums varēja sākties. Skolēnus sagaidīja mūsu skolas gariņš, kurš pārsteidza ar lidināšanos pa skolas telpām zibenīgā ātrumā un uzmundrināja ar labiem vārdiem. Brašie pirmklasnieki bija sagatavojuši deju priekšnesumu, kura ritmos iesaistīja arī mūs -  divpadsmitās klases skolēnus. Saulainu un muzikālu sveicienu skolas jubilejas gada iesākumā bija sagatavojusi arī absolvente Kristīne Šomase. Noslēgumā visi dziedājām skolas himnu kopā ar Ilvaru Čukuru un pirmklasnieci Esteri Lutci, tika iezvanīts pirmais zvans uz skolas stundu.

Protams, lai arī daži vēl lapbrāt baudītu saules labvēlību pie jūras vēl vismaz nedēļu, esam pārliecināti, ka ikkatra sirdī mājo vēlme satikt sen neredzētos klasesbiedrus, gūt jaunas zināšanas un pieredzi un izdejoties skolas ballēs. Šajā mācību gadā mēs vēlam veiksmi pārbaudes darbos, izturību eksāmenos un prieka brīžus ar draugiem it visiem! Kā arī lai neizzūd motivācija un spēks no rīta pamosties laicīgi!

Paldies visiem, kas piedalījās pasākuma tapšanā un padarīja to tik krāšņu!

Šurp grāmatas uz skolu, es būšu teicamnieks!

*atpakaļ uz skolu

12.klases skolēni

Līva Ejuba

Kaspars Rozītis

Izolde Bernadeta Ozoliņa

Sveicam VVV saimē pirmklasniekus!
2019. gada 4. septembrī

Lai jaunu sasniegumu un prieka pilns laiks Viesturskolā!

1.a klase un audzinātāja Gita Baltā

piešķirtas vietas
dienesta viesnīcā
J.Enkmaņa ielā 14.

Ievākšanās iespējama 1. septembrī no plkst 13.00.

Kopējā informatīvā tikšanās un
līguma slēgšana
 1. septembrī plkst. 17.00.

Līdzi ņemam personīgās lietošanas mantas
(segas, spilveni, gultas veļa, trauki, personīgās higiēnas lietas, u.c)