Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Vilina debesis un adrenalins
2015. gada 6. martā
Vilina debesis un adrenalins     Valmieras Viestura vidusskolas 12. klases skolnieks IMANTS BAUGA piesaistīja uzmanību pirms vairākiem gadiem, kad skolotāja Ludmila Gammeršmidte, iztaujāta par tradicionālajiem ēnotājiem, norādīja — Imantam ir īpaša interese par lidošanu un nemainīgs mērķis kļūt par pilotu, tāpēc nekur citur Ēnu dienā kā lidlaukā viņu nesastapt.

     «Mūsu lidotājs! Loti mērķtiecīgs puisis. Jau devītās klases rudenī Imants regulāri sāka braukt uz Rīgu, lai sāktu šīs profesijas apguvi, — viņš bija viens no pirmajiem klasē, kurš tik agri zināja mērķi, uz kuru neatlaidīgi ies. Ar visu sekmīgi tika galā, vienlaikus pabeidzot arī 9. klasi. Visus gadus uz nodarbībām pilotu skola Imantu vadāja vecāki, nu viņam ir astoņpadsmit un, protams, automašīnas vadītāja tiesības, un tagad brauc pats. Pirmās pakāpes lidaparāta vadītāja sertifikāts jau ir un visu aizvadīto vasaru Imants kārtoja nākošā posma eksāmenus,» iepazīstina Imanta bijusī klases audzinātāja Gita Krūkle, piebilstot, ka Imants bijis arī labs klases vecākais, bet šī gada divpadsmito žetonvakara izrādē Vella kalpi skaisti iznesis savu lomu. «Malacis — vienmēr un visur!»

Maija Mežaka
Laikraksts "Liesma"
4. Marts, 2015
Pārstāvot Latviju starptautiskajā forumā
2015. gada 1. martā

           No 30. janvāra līdz 2. februārim pārstāvēju Latviju internacionālajā pasākumā "Swiss Talent Forum 2015" Šveicē, kurā piedalījās 70 dalībnieki no visas pasaules. STF ir neatkarīgs pasākums jauniešiem par problēmām pasaulē kopumā. Šogad temats bija inteliģenta izaugsme un zemes resursu patēriņš. Šajā pasākumā parasti piedalās pirmā kursa studenti, bet es tiku izvēlēts savu labo panākumu dēļ pagājušajā Latvijas ekonomikas olimpiādē.


Šveicē bija pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Dānijas, Ungārijas un Čehijas un citām valstīm, kā arī no Šveices, kas bija vienīgā valsts ar vairāk nekā vienu pārstāvi. Programma bija sastādīta ļoti skrupulozi, katra pauze bija stingri noteikta, atkāpšanās no grafika nenotika. Norises vieta un izmitināšana bija četru zvaigžņu hotelī, par ko  man nebija jāmaksā.

Pirmo divu dienu laikā mums tika dota iespēja ieklausīties speciālistos visdažādākajās nozarēs, kā, piemēram, trīsdimensiju printēšanā, biznesā un vides aizsardzībā. Atlikušās dienas dalībnieki tika sadalīti grupās un katrai grupai tika iedota kāda problēma, saistīta ar pasākuma tematu. Pēdējā dienā visām grupām savas idejas bija jāprezentē. Manuprāt, interesantākās idejas bija par grīdas materiāliem, kas ražo elektrību no spēka, kurš rodas, uzkāpjot uz tiem, par kuģi, kas attīra jūru no piesārņojuma un ražo dzeramo ūdeni. Mūsu grupas tēma bija "Ko jaunieši varētu darīt nākošos desmit gados, lai uzlabotu un izplatītu gudru patēriņu." Mūsu ideja bija iesaistīt jaunatni izglītības sistēmas pilnveidošanā caur mājaslapu kurā varētu balsot par izmaiņām skolas dzīvē.

Piedaloties forumā, esmu ieguvis fantastisku pieredzi un paziņas  dažādās pasaules valstīs. Tas bija iespējams pateicoties skolotājai Ludmilai Gammeršmidtei un nometnes "Alfa" vadītājai Mudītei Kalniņai.

Rūdolfs Vētra 12. b klasē

(Fotogrāfijā  Rūdolfs Vētra - 10. no kreisās otrajā rindā)

Valmieras pilsētas un novadu mūzikas olimpiādē
2015. gada 26. februārī

 

 

 

 

 

 


    Sveicam Valmieras pilsētas un novadu mūzikas olimpiādes uzvarētāju vecākajā grupā - Madaru Krišjāni (8.a)!

Mūzikas skolotājas

Latvijas komandu čempionātā 64 lauciņu dambretē
2015. gada 24. februārī

Par Latvijas čempioniem komandu cīņā U10 grupā kļuvuši viesturieši: Marks Kristofers Birzgalis, Dāvids Daniels Liepiņš, Deniss Rauženbergs un Annija Debeļska.

8.vieta Dāvim Kristiānam Pladaram, Maksimiljanam Štaueram;

9.vieta Rendijam Veikšānam, Valteram Bittem, Krišjānim Upītem;

16.vieta Redam Rudiņam, Robertam Ojāram Habekam, Adrianam Frindam;

26.vieta Martinam Vītolam, Emīlam Dūmiņam, Annai Baranovai;

27.vieta Enzo Kraujam, Mikam Gudinam, Denīzei Allikai.

U13 grupā komandām 3.vieta Raivo Būmanim, 7.vieta Beātei Bittei.

Treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi

6.-7. klašu latviešu valodas olimpiādes uzvarētāji
2015. gada 23. februārī

Sveicam 2014./2015. māc. g. Valmieras pilsētas un starpnovadu 6. – 7. klašu latviešu valodas olimpiādes uzvarētājus!

 

1. vietā

           Katrīna Singaite 7. a klase

 3. vietā      

           Katrīna Rokena 6.b klase

           Anda Bišofa 6. c klase

           Mārtiņš Lūsis 6.c klase

           Lāsma Šēnberga 7.c klase


Latviešu valodas skolotājas