Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Ziemassvētku dāvana
2015. gada 28. decembrī

Lāčplēša dienas vakarā, veidojot pie Viesturskolas svecīšu rakstus, grupiņai 2.b klases vecāku radās doma par Ziemassvētku laiku – gribam bērniem mācīt ne tikai dāvanu saņēmēja, bet arī devēja prieku.

Sazinājāmies ar Valmieras bērnu invalīdu klubu “Saulīte”, uzzinājām, ka viņi ļoti priecātos par mūsu gatavotām mazām dāvaniņām, un 2.b klase uz brīdi pārtapa Ziemassvētku rūķu darbnīcā. Kādā pēcpusdienā kopā ar mammām cepām piparkūkas, rokdarbu stundā darinājām apsveikuma kartītes, katrs bērns atnesa mazu pārsteiguma dāvaniņu, Martas mamma to visu salika paciņās un parūpējās par to, lai katrā paciņā būtu vēl kāds saldumiņš vairāk. Un 23. decembra pusdienlaikā devāmies uz “Saulītes” klubu, lai kopīgi ar kluba bērniem viņu Ziemassvētku eglītē skaitītu dzejoļus, dziedātu dziesmas un būtu kopā.

Un izrādījās, ka esam ne tikai devēji – katram 2.b klases bērnam tika kluba bērnu dāvaniņa –mīļš čiekura rūķītis sarkanā cepurē.

Vineta Šmite

Ziemassvētku daba.
2015. gada 17. decembrī

 

Tieši šāds moto pavadīja sākumskolas eglītes četru vakaru garumā. Skola dabas rotām rotāta, apelsīnu smarža eglītē, sūnu bumbas, āboli priežu zaros …

Bet vārdam “ daba” ir arī otra nozīme – raksturs.  Un kāds tad ir Ziemassvētku raksturs? To mēs uzzinājām, sanākot kopā, dziedot, dejojot, izspēlējot sagatavotos priekšnesumus. Ziemassvētki ir mīļi, jauki, silti, jautri un vēl, un vēl…. Tie ir tik daudzkrāsaini, par ko arī pārliecinājāmies!

Paldies bērniem un viņu audzinātājām par lieliskiem priekšnesumiem, svētku prieku un smaidiem!

Paldies ģimenēm un atbalstītājiem par kopā būšanu!

 

Krāsainus Ziemassvētkus!

 

Direktora vietniece audzināšanas darbā  1.-4.klasēm 
Līga Kjaspere

 

9. klašu angļu valodas tiešsaistes olimpiāde
2015. gada 17. decembrī

Tikai otro gadu izdevniecības Pearson pārstāvniecība Latvijā un Valmieras Izglītības pārvalde organizē on-line olimpiādi 9. klases skolēniem angļu valodā. Mūsu skolas skolēni arī šogad tajā uzrādīja teicamas zināšanas:

1.vieta - Emīlija Dārta Skādule (9.c.)

Paldies arī Beatrisei Ievai Vītoliņai un  Ralfam Kārlim Laperam par veiksmīgu  piedalīšanos!

 Apsveicam!

 Svešvalodu skolotāju MK

Akcija "Dabai labu darīt"
2015. gada 16. decembrī

Ziemassvētku pasākumi
2015. gada 26. novembrī

zsv2015