SMU „Latvian Wood” Ziemassvētku tirdziņā Rīgā saņem nomināciju
2014. gada 9. decembrī

Š.g.6.decembrī Rīgā tirdzniecības centrā „Rīga Plaza” notika organizācijas „Junior Achievement-Young Enterprise Latvija” organizētais Vislatvijas Skolēnu un studentu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgus. Tirdziņā piedalījās 44 SMU pamatskolu grupā, 81 SMU vidusskolu grupā un 12 SMU studentu grupā. Valmieras Viestura vidusskolu šajā tirdziņā pārstāvēja 12.b klases skolēnu Reiņa Barviķa, Pētera Murīsa, Dārtas Smilgas un Renātes Priedītes nodibinātais SMU „Latvian Wood”, kas ražo koka kastītes no egles, ozola un melnozola ar latviskiem rakstiem.

Ziemassvētku tirdziņā tika piešķirtas 6 nominācijas. SMU „Latvian Wood” saņēma nomināciju „Labākais stends”. Kopā ar nomināciju skolēni saņēma vērtīgas balvas, ceļojumu uz Stokholmu ar prāmi ”Tallink” 4 personām un arī apliecinājumu dalībai Starptautiskajā SMU festivālā, kas notiks Rīgā šī gada pavasarī.

Viesturskolas Skolēnu mācību uzņēmums tika nosaukts arī to 20 SMU skaitā, kas atzīti kā veiksmīgākie naudas ieguldītāji un iegūst iespēju piedalīties SMU finālā Rīgā.

Š. g. 28.novembrī SMU „Latvian Wood” piedalījās Ziemassvētku tirdziņā Valmierā Tirdzniecības centrā „Valleta”, kur ieguva simpātiju balvu no veikala „Austris” par labāko logo.

Bez šīs firmas skolā ir piereģistrētas vēl trīs. Ceru, ka arī pārējās firmas sasparosies, redzot šis firmas panākumus, un pavasara tirdziņos gūs atzinīgus rezultātus.

Paldies mājturības skolotājam Gunāram Verovkinam, kura kabinetā top šīs skaistās kastītes!

Vajag pavisam maz - ideju galvā, ideju uz papīra, darbu un gatavs!

Apsveicu jauniešus ar gūtajiem panākumiem, novēlu patīkamu braucienu uz Stokholmu un gatavoties priekšā stāvošajiem atbildīgajiem pasākumiem!

Ekonomikas skolotāja Ludmila Gammeršmidte

Valmieras pilsētas un novadu mājturības olimpiādē
2014. gada 9. decembrī

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā š. g. 4. decembrī notika Valmieras pilsētas un novadu mājturības olimpiāde 7. un 8. klašu  zēniem.  7. klašu grupā 20 dalībnieku konkurencē 1. vietu izcīnīja Roberts Cipruss no 7.b klases. 8. klašu grupā  2. vietu  no 18 dalībniekiem izcīnīja Ņikita Raspopovs no 8.c klases. Par godalgotām vietām cīnījās arī Emīls  Semjonovs no 7.c un Kārlis Bērziņš no 8.b klases.

Sveicam uzvarētājus!

MT skolotājs G.Verovkins.

Knowledge is power
2014. gada 3. decembrī

2014. gada 27. novembrī Valmieras pilsētas un 6 novadu 11., 12. klašu angļu valodas olimpiādē 43 dalībnieku konkurencē piedalījās 7 viesturieši, veicot valodas lietojuma un lasīšanas uzdevumus un uzrakstot eseju "The Unfair Presentation of Facts by Mass Media Should be Punishable".

Apsveicam Kārli Daksi (12.b) ar iegūto 3. vietu un Renāti Megiju Kļaviņu (11.b), saņemot atzinību.

Paldies visiem skolas un pilsētas mēroga angļu valodas olimpiādes dalībniekiem par ieguldīto darbu!

Angļu valodas skolotājas: Dzintra Grava

Oskars Krišjānis 2
Artūrs Zandbergs 3
Krists Sīlis 4
SVEICAM 5.-9. KL. SKOLĒNU LATVIEŠU VALODAS OLIMPIĀDES UZVARĒTĀJUS!
2014. gada 1. decembrī

1. vieta         Madara Sīmane 5.c kl.

Katrīna Rokena 6.b kl.

Katrīna Singaite 7.a kl.

Elza Grīva 8.a kl.

Elizabete Ločmele 8.a kl.

Krišjānis Pundurs 9.c kl.

2. vieta         Rūta Marija Āboliņa 5.a kl.

Sanija Paula Otsone 5.a kl.

Mārtiņš Lūsis 6.c kl.

Lāsma Šēnberga 7.c kl.

Evelīna Niedrīte 8.c kl.

Danute Sēne 9.b kl.

3. vieta         Līza Dukse 5.c kl.

Anda Bišofa 6.c kl.

Una Berga 7.a kl.

Izolde Bernadeta Ozoliņa 7.a kl.

Līna Marta Osvalde 8.b kl.

Sindija Puriņa 9.c kl.

Anna Kristīne Briede 9.c kl.

Atzinība  Tīna Enia Goba 5.a kl., Elīna Akmentiņa 5.b kl., Elizabete Lekse 5.b kl., Lana Emīlija Ozola 5.c kl., Dārta Beāte Miķelsone 6.a kl., Adelīna Melbārde 6.b kl., Katrīna Mačuka 6.c kl., Madara Krišjāne 8.a kl., Ieva Liepiņa 9.b kl.

Paldies visiem olimpiādes dalībniekiem!

Latviešu valodas skolotāju metodiskā komisija