Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Ziemassvētku pasākumi
2015. gada 26. novembrī

zsv2015

Skolas pašpārvalde sadraudzības pasākumā Mazsalacā
2015. gada 16. decembrī

pasparvalde11.decembrī, skolēnu pašpārvalde devās ciemos uz Mazsalacas vidusskolu, kurā norisinājās sadraudzības pasākums. Tajā piedalījās pašpārvaldes no četrām dažādām skolām – Mazsalacas vidusskola, Rūjienas vidusskola, Naukšēnu vidusskola un mūsu pašu Valmieras Viestura vidusskola.

Sākotnēji katra komanda tika sadalīta divās grupās. Vienai grupai bija jāizveido apsveikuma kartiņa no dažādiem materiāliem, lai vēlāk tās varētu nodot Mazsalacas pensionāriem. Otra grupa cepa piparkūkas, ko vēlāk arī kopīgi notiesājām.

rokasPēc praktiskajām darbnīciņām, mēs devāmies uz aktu zāli, kurā tika uzrīkota balle, par godu šim pasākumam. Mēs paspējām uzspēlēt arī dažādas iepazīšanās un erudīcijas spēles. Viesturieši, kā jau teātra skolas skolēni, meta kaunu pie malas un izaicināja visas pašpārvaldes dziedāt karaoki, kas bija jautrs izaicinājums vakara gaitā. Jāsaka liels paldies mazsalaciešiem, jo viņi bija parūpējušies gan par izklaidēm, gan par aktivitātēm un fotostūri. Kā pateicību par jauko uzņemšanu, mēs arī nodziedājām dziesmas un sarūpējām arī mazu dāvaniņu.

Manuprāt, pasākums bija izdevies, un mēs noteikti kaut ko tādu atkārtosim vēlreiz. Mēs kopīgi izsmējāmies, izdejojāmies un labi aizvadījām vakaru. Šī mūsu pašpārvaldei bija pirmā pieredze sadraudzības pasākumā un tiek kalti plāni jau nākamajam pasākumam, kurš, iespējams, norisināsies tieši mūsu skolā.

Alise Razminoviča,  12.c

Viesturieši sporto!
2015. gada 13. decembrī

     Ja citos mācību priekšmetos olimpiādes notiek vienu reizi mācību gada laikā, tad sportā olimpiāde notiek visa mācību gada garumā.  Pirmajā semestrī VVV piedalījās Valmieras pilsētas un starpnovadu skolēnu sporta spēlēs futbolā un florbolā   A, B, C grupās, Jauno vieglatlētu kausā, vieglatlētikas četrcīņā  D grupā un Vidusskolu kausā vieglatlētikā, rudens krosā visās vecuma grupās, tautas bumbas sacensībās un stafetēs D grupā.

Labākie sportisti vidusskolu grupā vieglatlētikā- Venita Amerika, Kristīne Strazdīte, Baiba Bisniece, Kristiāna Ordone, Harijs Sniedze, Vilma Alberinga. Kopvērtējumā  komandai 2.vieta.

Jauno vieglatlētu kausā labākie - Kristers Bērziņš, Rūdolfs Matīss Vimba, Māris Heinols, Ralfs Ūdris, Ralfs Strujevskis, Jānis Siliņš. Zēnu komandai kopvērtējumā 3.vieta, meiteņu komandai kopvērtējumā  arī  3.vieta.

Vieglatlētikas četrcīņā  D grupā labākie-Samanta Bērziņa (5.a) un Dāvis Daniels Liepiņš(4.a). Kopvērtējumā šīs grupas meitenēm  2. vieta.

 Viskuplāk pārstāvētas ir rudens krosa sacensības. Paši  izturīgākie  vidusskolu grupā ir Vilma Alberinga, Baiba Bisniece. Komandu vērtējumā  vidusskolēniem 3.vieta.

Pamatskolu grupā veiksmīgākie- Samanta Bērziņa (5.a), Dāvis Daniels Liepiņš (4.a), Ralfs Vanags(4.b). Komandu vērtējumā D grupai 1.vieta.

Paši jaunākie krosisti- Kristena Deine(3.a), Kristiāna Dumpe(3.a),  Maksimilijans Štauers(3.c), Krists Lapiņš(3.b), Kārlis Kaņeps (3.a), Rainers Bindže(3.c), Regnārs Putniņš(3.c), Krišjānis Upīte(3.c) - viņi komandu vērtējumā izcīnīja 3.vietu.

Tautas bumbas sacensībās D grupā meitenēm - 1.vieta. Braši cīnījās- Samanta Bērziņa, Līva Lizete Glāzere, Veronika Bespalova, Annija Krieviņa, Denīze Loginova, Marta Karīna Skrastiņa, Anna Juraša, Žanete  Melngaile, Krista  Semerova, Alīna Beate Stepena, Sandija Vaska, Samanta Vintere.

A  grupas futbola komanda -Toms Gudins, Ulvis Bērziņš, Markuss Bērziņš, Roberts Gackis, Jurģis Maniks, Pēteris Bombaks, Edvards Kažmers, Toms Grasis, Ainārs Sīlis - kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu.

A grupas florbola komanda - Edvards Kažmers, Daniels Urbanovičs, Lauris Alvis Stiprais, Reinis Ziediņš, Ričards Salacietis, Artis Bisnieks, Pēteris Bombaks, Roberts  Gackis, Toms Gudins, Kevins Ratseps -  izcīnīja 3.vietu.

Veiksmīgus startus Jaunajā 2016.gadā !

Sporta skolotāji

“Valmiera/ORDO” sporto un spēlē kopā ar viesturiešiem
2015. gada 14. decembrī

VVO

Ceturtdien, 10.decembrī, projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros spēlētāji Raimonds Gabrāns un Ervīns Jonāts apmeklēja Valmieras Viestura vidusskolu, kur vadīja sporta nodarbību piektās klases skolēniem.

 “Valmiera/ORDO” spēlētāji Valmieras Viestura vidusskolā tika uzņemti ar ovācijām. Skolēni ļoti priecājās sastapt basketbolistus, kuri iepriekšējā vakarā tika redzēti laukumā.  Sporta nodarbības sākumā tika aizvadīta kopīga iesildīšanās un trenēta roku veiklība basketbola bumbas savaldīšanā. Spēlējot šķietami visiem zināmas un parastas spēles, izrādījās, ka, pieliekot basketbola elementus, tās vairs nav tik vienkāršas un ir nepieciešama spēlētāju palīdzība. Ar Ervīna Jonāta asistēšanu un padomiem, piektās klases meitenes ātrāk nekā puiši izpildīja soda metienu uzdevumu. Ņemot vērā iepriekšējo pieredzi skolās, nodarbī

bas izskaņā tika atlicināts laiks arī basketbola spēlei, ko skolēni acīmredzami bija gaidījuši ar nepacietību.

 Atgādinām, ka 2015. /2016. gada basketbola sezonā tiek uzsākts projekts “Spēlē kopā ar “Valmiera/ORDO”, kura ietvaros “Valmiera/ORDO” basketbolisti viesojas Vidzemes reģiona skolās un aizvada sporta stundas kopā ar skolēniem. Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvo piemēru par sportisku dzīvesveidu.  Šogad basketbolisti viesosies pamatskolu klasēs, vadīs sporta stundas, piedalīsies diskusijās par veselīgu dzīvesveidu, kā arī atbildēs uz bērnus interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu un tā ietvaros tiks apciemotas 10 skolas.

Foto: Edgars Vaivads

Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska
"Basketbola kluba Valmiera"
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob.tālr.: (+371) 28247515

Viesturskolas 76.dzimšanas diena
2015. gada 11. decembrī

Visiem jāzina, ka tā liktenīgā diena 1939.gada 10.decembrī, bija diena, kad tika atklāta mūsu skaistā Valmieras Viestura vidusskola. Šogad tai apritēja 76.jubileja, un mēs, skolēnu pašpārvalde, centāmies šo dienu pārvērst par svētkiem ikvienam.

Lai radītu jauku un pozitīvu noskaņojumu, starpbrīžos skolas skaļruņos tika atskaņota mūzika. Katrai dziesmai, kas skanēja, bija pievienots vēlējums no kādas klases vai kolektīva. Piemēram 11.b klase skolai novēlēja asprātīgu pantiņu:

‘’Skolnieks durvis grūž ar sparu

Nogāž direktora garu,

Direktors nu pieri masē –

Smejas visi, kas ir klasē!’’

Gatavojoties šai dienai, pašpārvalde izsludināja arī konkursu, kuras mērķis bija noskaidrot, kuri skolotāji iegūs kādu no nominācijām, kas tika pieprasītas balsojumā. Tajā varēja piedalīties visi skolas skolēni un aktīvi balsot par kādu no skolotājiem. Kad pienāca 10. decembris, mēs apkopojām balsis un svinīgi paziņojām skolas skaļruņos visus uzvarētājus. Paralēli sveikšanai caur skaļruņiem, katrs skolotājs tika sveikts individuāli- ar ovācijām un ar zīmīgu dāvanu – kronīti, atbilstoši nominācijas tēmai. Uzvarēja skolotāji šādās nominācijās:

‘’Sirsnīgākais skolotājs’’(Māra Liepiņa),

‘’Skolotājs Patriots’’(direktors Uldis Jansons),

‘’Skolotājs Jokplēsis’’(Igors Rams),

‘’Zelta citātu skolotājs’’(Inese Pundure)

‘’Skolotājs Čoms’’(Atis Jākobsons).

Šīs gan nebija vienīgās nominācijas, jo slepus šīm, skolēnu pašpārvalde kopā ar partiju ’’Cerība’’, izveidoja vēl trīs nominācijas: ‘’Skolotājs Kārtībnieks’’(Līvija Kraukle) ‘’Mazās skolas pulss’’(Līga Kjaspere) un ‘’Lielās skolas pulss’’(Agnese Degle), kuras arī saņēma skaistus kronīšus.

Kopumā diena tika pavadīta ar pozitīvām emocijām un daudz smiekliem. Par vienu smaidu, varēja saņemt zīmodziņu uz rokas, skolēni dungoja līdzi pazīstamajām dziesmāma un svinēja šo dienu. Kuram gan nepatīk dzimšanas dienas? Novēlam skolai augt un attīstīties, būt bagātai ar smaidīgiem skolēniem un atsaucīgiem skolotājiem!

 Alise Razminoviča 12.c