Valmieras pilsētas un novadu mācību olimpiādē mājturības un tehnoloģiju priekšmetā
2014. gada 10. aprīlī

Š. g. 8.aprīlī mūsu skolā norisinājās Valmieras pilsētas un novadu mācību olimpiāde mājturības un tehnoloģiju priekšmetā 6.kl. zēniem. 25 dalībnieku konkurencē divas 2. vietas ar vienādu punktu skaitu izcīnīja  ROBERTS CIPRUSS no 6.b klases un EMĪLS SEMJONOVS no 6.c klases. Sveicam uzvarētājus!

MT skolotājs  G. Verovkins

Viesturietis un Viesturiete 2014
2014. gada 10. aprīlī

Viesturietis un Viesturiete 2014

Mārtiņš Grava   un   Sarmīte Maļiņina

Čempionāts 100 lauciņu dambretē Ogrē
2014. gada 7. aprīlī

Valmieras Viestura vidusskolas audzēkņi VJC Vinda komandas sastāvā 05.04.2014. Ogrē piedalījās Latvijas komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē.

U10 grupā Marka Kristofera Birzgaļa, Denisa Rauženberga un Annijas Debeļskas komanda izcīnīja 4.vietu, un Dāvida Daniela Liepiņa, Dāvja Kristiāna Pladara un Beātes Bittes komanda dalīja 5.-10.vietu.
U13 grupā Roberta Birzgaļa, Raivo Būmaņa komanda izcīnīja 6.vietu un  Rūtas Marijas Āboliņas komandai 14.vieta.

Informācija arī www.prataspeles.1w.lv .

3. – 4. klašu konkursā „Esi sveicināts Ekoskolā!”
2014. gada 2. aprīlī

26.martā skolas zālē notika 3.-4. klašu konkurss „Esi sveicināts Ekoskolā!”. Uzdevumus par tēmu „Ūdens” projektu nedēļā bija sagatavojušas  11. a klases skolnieces Anete, Lāsma un Sabīne.

Dalībnieki bija uzmanīgi klausījušies sagatavoto prezentāciju, tāpēc ievietot pareizos procentus sagatavotajā darba lapā nebija grūts uzdevums. „Laimes ratu” griežot, mazliet bija nepieciešama arī veiksme, jo jautājumi bija gan ļoti viegli, gan sarežģīti. Jautrus mirkļus sagādāja pēdējais uzdevums, jo, uzdodot tikai 5 jautājumus, bija jāatmin dārgumu lādē noslēptie priekšmeti.

Sīvā konkurencē šoreiz vislabāk veicās 4.a klasei, bet pārējo komandu rezultāti bija cieši blakus. Nopelnītie punkti pārvērtās saldās karamelēs. Galvenais ieguvums - tika pārbaudīti spēki un uzzināts kaut kas jauns.

Bibliotekāre Laima Drande

Skolas informātikas olimpiādē