Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

VVV 6. klašu Angļu valodas olimpiādes rezultāti
2016. gada 28. janvārī
 

      1.vieta       TĪNA  ENIA GOBA 6.A

      2.vieta       Elizabete  Lekse   6.B

      3.vieta       NIKS LŪSIS   6.B

                        EMĪLS  LIEPĀJNIEKS  6.B

                        MADARA   SĪMANE      6.C

 ATZINĪBA      REIČELA   VIDRIĶE     6.A

                        ELVIJS       MĀRTIŅŠ       ŠKOBA       6.A

 

Valmieras un novadu    olimpiādē   piedalās : 1.,2. un 3. vietas    ieguvēji!      11/02/2016

Labu veiksmi!    Paldies visiem skolas olimpiādes dalībniekiem, kas pieņēma izaicinājumu pārbaudīt savas zināšanas, veicot komplicētus valodas uzdevumus!

 

Angļu valodas skolotājas 

INESE BARCE, IVETA LIEPIŅA,SARMĪTE ŠVALBE

Prieks par uzvaru!
2016. gada 28. janvārī

Jau otro gadu biedrība „Daugavas vanagi” rīko kombinēto olimpiādi 9. klasēm „Pazīsti Latviju”( vēsture, sociālās zinības, ģeogrāfija). Viesturskolu pārstāvēja 3 komandas – no katras 9. klases viena komanda.

Prieks par 9c klases komandu, kura 25.komandu konkurencē izcīnīja godalgoto 3.vietu.


Apsveicam:      

Anci Evu Ragaini

Evelīnu Niedrīti

Emīliju Dārtu Skāduli.

 

Paldies sakām 9a klases komandai – Elizabetei Ločmelei, Elzai Grīvai, Betijai Stankevičai un 9b klases komandai – Kārlim Bērziņam, Artim Brantiņam, Patrīcijai Zabarovskai par sekmīgu dalību olimpiādē.

Sociālo zinību metodiskā komisija.

Sveicam 1.-4.klašu skatuves runas konkursa godalgoto vietu ieguvējus!
2016. gada 22. janvārī

 

   

1.klašu grupā

1.vieta - Roberts Pūcītis

2.vieta - Kerija Mugina

              Alekss Vingris

3.vitea - Beāte Brence

 

 

 

 

 

2.klašu grupā

1.vieta - Valters Kārlis Purmalis

2.vieta - Denīze Allika

              Anna Baranova

3.vieta - Adrians Lekavičs

              Lelde Ķikse 

 

 

 

 

3.klašu grupā

1.vieta - Paulīna Jansone

              Alīsija Bērziņa

2.vieta - Ralfs Bērziņš

3.vieta - Rūdolfs Segliņš

             Jurģis Segliņš 

 

 

 

 

4.klašu grupā

1.vieta - Rihards Bērziņš

2.vieta - Aleksandrs Aleksis Tuņķelis

3.vieta - Rūta Paula Miķelsone

              Renarts Stiģis

 

 

 

 

Valmieras pilsētas un novadu konkursā Valmieras Viestura vidusskolu aicināti pārstāvēt Valters Kārlis Purmalis un iepriekšējā mācību gada skatuves runas laureāte Alīsija Bērziņa. Lai veicas!

Paldies visiem dalībniekiem!

Sveicam!
2016. gada 21. janvārī

Vidzemes reģiona 5. angļu valodas olimpiādē

13.01.2016 - 36 dalībnieku konkurencē.

 

1.vieta - Kalvis Krastiņš, 12.a

 

AtzinībaMārtiņš Virsis, 11.c

Lai atceramies un pieminam!
2016. gada 19. janvārī

Jauns janvāris, kurā mēs, baltieši, atzīmējam barikāžu atceres nedēļu Latvijā, Lietuvā, Igaunijā. 20. janvāris – 1991. gada barikāžu aizstāvju piemiņas diena. Šogad aprit jau 25 gadi kopš šī vēsturiski nozīmīgā notikuma, kurā izcīnījām brīvību bez vardarbības, slepkavībām, ar daudz mazākiem upuriem, nekā tas notika, Baltijas valstis dibinot.

Pateicoties Mihaila Gorbačova aizsāktajai demokrātijas politikai, 1990.gada 4. maijā Latvijas Augstākā padome pieņēma Neatkarības deklarāciju, kura paredzēja Latvijas PSR izstāšanos no PSRS sastāva. Paredzot četru gadu sagatavošanos posmu jeb pārejas posmu, bija jāsagatavo valsts likumdošana un ekonomika neatkarīgai valsts pastāvēšanai. Bet PSRS vadībā bija spēki, kuri vēlējās saglābt PSRS un centās neatkarības idejas iznīcināt. Viens no šādiem mēģinājumiem Baltijas valstīs notika janvārī. Tā bija nevardarbīgā pretošanās, jo nedrīkstēja saasināt esošo situāciju. Lai neielaistu bruņotos spēkus, izveidoja barikādes - aizsprostus, grūti pārvaramus šķēršļus, lai nosargātu valstij nozīmīgās iestādes no padomju militāro specvienību uzbrukumiem, un dziedāja latviešu dziesmas. Daudzi līdzjūtīgi un atsaucīgi cilvēki palīdzēja barikāžu dalībniekiem, tos cienājot ar tēju un maizītēm un nodrošinot ar siltu apģērbu.

Barikādes bija lūzuma punkts, kas ļāva noticēt, ka tauta ir spēks, un nevieni meli nav mūžīgi. Cilvēku tieksme pēc taisnības un patiesības bija spēcīgāka par visiem militārajiem spēkiem. Ļaužu vēlme pēc brīvības tikai pieauga, jo viņi saprata, ka ir spēcīgi savā garā, viņiem ir sava kultūra, valoda, vēsture un valsts, kuru mīlēt.

Šajā mācību gadā Valmieras Viestura vidusskolā barikāžu atceres dienu pieminēsim, veidojot atmiņu stāstus un pieredzi interaktīvā veidā. Vidusskolēni dalīsies ar savu vecāku, draugu vai paziņu barikāžu notikumu atspoguļojumu, un vadīs mācību stundu sākumskolas un pamatskolas klasēm. Tā būs ļoti laba pieredze uzstāties mazo klausītāju priekšā.  Viennozīmīgi tas būs arī personiskāks stāstījums, kura laikā varēs uzdot jautājumus un veidot diskusiju.

Paldies visiem, kuri piekrita vadīt mācību stundu, dalīties ar savu pieredzi un redzējumu, jo ir svarīgi, lai barikāžu notikumi un to nozīme neizplēn gadu gaitā. Mums ir jāgodina un jāpiemin mūsu tautas paveiktais, jo tikai viņas dēļ mēs savu zemi lepni varam saukt par Latviju. Neatkarīgu Latviju.

 

Selva Muska, Dana Vandāna (9.b) ,
skolotājas:  Ina Grāvīte, Zane Bērziņa un Agnese Degle.