Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Latvijas 39. skolēnu zinātniskajā konferencē Rebekai 1. vieta
2015. gada 8. maijā

Latvijas 39. skolēnu zinātniskā konference notika Rīgā, Latvijas Universitātē, Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā un Rīgas Tehniskajā universitātē no 24. līdz 26. aprīlim.

500 skolēni vērtēšanai bija pieteikuši 425 darbus. Pēc rakstveida darbu recenzēšanas 350 darbi tika prezentēti klātienē. 169 autori (137 darbi) tika apbalvoti ar 1.pakāpes, 2.pakāpes un 3.pakāpes diplomiem.
Konferences atklāšanā piedalījās un jauniešus uzrunāja izglītības un zinātnes ministre M.Seile, LZA īstenais loceklis, LU zinātņu prorektors, prof. I. Muižnieks, LZA īstenais loceklis, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētājs, prof. I.Kalviņš un LU Atomfizikas un spektroskopijas institūta pētniece I.Saknīte.

1.pakāpes laureāta diplomu Bioloģijas sekcijā ieguva Valmieras Viestura vidusskolas 12.b klases skolniece Rebeka Šķērstiņa  par savu pētījumu „Meža sūnu zemsedzes bezmugurkaulnieku daudzveidība un nozīme”.

 Apsveicam Rebeku ar panākumiem!

4. MAIJS – LATVIJAS REPUBLIKAS BRĪVĪBAS DIENA
2015. gada 30. aprīlī

    I. Ziedonis

„Tāda ir mana zeme. Stārķiem ir mazi balti bērni

Un visi mācās lidot”

 

VIESTURIEŠI,

SVEICIENS SVĒTKOS!

 

VEIDOSIM SKAISTĀKU,
SARGĀSIM, MĪLĒSIM SAVU LATVIJU!

      Pirms Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas 30. aprīlī svinīgajā pasākumā tika sveikti labākie Valmieras Viestura vidusskolas skolēni, kas mācību gada laikā guvuši vislabākos panākumus mācībās, olimpiādēs un konkursos, interešu izglītības pulciņos un mākslinieciskajos kolektīvos, kā arī sporta un prāta spēļu aktivitātēs.

Paldies par paveikto un sasniegumiem labākajiem skolēniem un viņu skolotājiem!


BMX kausa sacensības
2015. gada 27. aprīlī

 

 

9.a klases skolnieks Mikus Dāvids Strazdiņš aprīlī Eiropas BMX kausa sacensībās Zolder, Beļģijā 1. posmā izcīnīja 1. vietu un 2. posmā 6. vietu 15/16gadīgo jauniešu grupā (piedalījās 210 jaunieši).

 

SVEICAM!

Konkurss -''Uzzīmē savu mīļāko spēli''
2015. gada 27. aprīlī

 

No 1.līdz 31.martam "Mana Aptieka" rīkoja bērnu zīmējumu konkursu. Tajā piedalījāmies arī mēs -1.c klase.

Aptieku apmeklētājiem bija iespēja iepazīties un nobalsot par bērnu zīmējumiem.

Es ar savu mammu uzzīmēju manu mīļāko spēli "Aklās vistiņas", konkursam noslēdzoties ieguvu 2. vietu starp Valmieras pilsētas radošajiem brašuļiem.

Balvā es saņēmu: goda rakstu, spēli "Riču-raču", vitamīnus no firmas "Apovit", kā arī krāsojamo grāmatu.

Mani klasesbiedri saņēma diplomu par radošo pieeju un radīto prieku, kā arī krāsojamās grāmatas.

Esmu pārliecināta, ka nākamgad mūsu klase piedalīsies šajā konkursā.1.c klases skolniece Arta Amanda Voiceščuka
un tētis Kalvis Voiceščuks.

Konkursa ASPAZIJAI 150 rezultāti
2015. gada 27. aprīlī

          Mūsu skolas 10. c klases skolniece Santa Madelaina Marka piedalījās konkursā, kas veltīts Aspazijas 150. jubilejai.  Viņa komponēja mūziku Aspazijas dzejolim “Tāda es esmu”. 

2015. gada 20. aprīlī Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas mājas lapā ir publicēti  konkursa “Aspazijai 150” rezultāti. 10. – 12. klašu mūzikas grupā Santa ir labāko autoru piecniekā.

Vēl asociācijas organizētais konkurss turpinās. Līdz 20. septembrim ir iespēja piedalīties, rakstot apsveikumu Rainim vai komponējot mūziku Raiņa dzejai. Noslēguma pasākums solīts novembrī.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga  Lapsiņa