Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

6. JŪNIJS – VALMIERAS VIESTURA VIDUSSKOLAS 55. IZLAIDUMS
2015. gada 5. jūnijā

 Papildināts 2015. gada 14. jūnijā

12. a klasi beidza 26 absolventi:


Anete Bērziņa, Dāvids Toms Bielis, Rēzija Elstiņa, Ance Anete Fimbauere, Daiga Gončare, Ella Karīna Grāvīte,  Lelde Gūtmane, Edmunds Johansons, Amanda Kalniņa, Elīna Krūze, Amanda Liniņa, Anna Dace Majore, Dita Miķelsone, Linards Mūsiņš, Dārta Rasa Ozola, Rolands Pauls Puriņš, Lāsma Rakūne, Kristiāna Runce, Līva Sniedzāne, Sabīne Supe, Sandris Štāls, Vitija Viktorija Vanaga,Jānis Vidovskis, Roberts Vītiņš, Sanda Vītola, Līga Zeltiņa


 

 

12. a klases audzinātāja – IRINA MĒDUMA- BĀLIŅA

 12. b klases audzinātājs - ATIS JĀKOBSONS

 

 

12. b klasi beidza 28 absolventi:

Rolands Andersons, Reinis Barviķis, Imants Bauga, Rūdolfs Bērziņš, Katrīna Paula Boša, Rihards Breicis, Kārlis Daksis, Zanda Grīnberga, Atis Heinols, Adele Jākobsone, Krista Kaugare, Oskars Krišjānis, Ričards Everts Krūze, Karlīna Latsone, Pēteris Murīss, Beatrise Anda Ozoliņa, Renāte Priedīte, Oskars Pujāts, Dāvis Pundurs, Mārtiņš Pūcītis, Kristers Sēne, Krists Sīlis, Madara Skujiņa, Dārta Smilga, Rebeka Šķērstiņa, Gints Vasiļjevs, Rūdolfs Vētra, Artūrs Zandbergs

 APSVEICAM, VIDUSSKOLU BEIDZOT!

Foto: Kalvis Zaļaiskalns

* * *

Trīs jautājumi VVV skolas pašpārvaldes prezidentam, 55. izlaiduma absolventam Rūdolfam Vētram

Kā tu vērtē Viesturskolā aizvadītos 12 skolas gadus?

Man šie gadi ir bijuši ļoti veiksmīgi. Sasniedzu savus izvirzītos mērķus mācībās, arī sabiedriskajās aktivitātēs – bija gods tikt ievēlētam par skolas prezidentu, iemācījos vadīt pasākumus, prezentēt savu skolu, kā arī varēju sevi apliecināt lomās uz skolēnu teātra „Sprīdītis” skatuves.

Tev bija iespēja piedalīties Viesturskolas 11. absolventu salidojuma pasākumos. Kā tu vērtē absolventu tikšanos salidojumā?

Tas bija ļoti draudzīgs pasākums. Man bija iespēja svinīgajā pasākumā pārstāvēt šodienas vidusskolēnu paaudzi. Kā stafeti no 10. klases skolnieka saņēmu simbolu Sprīdīša cepuri. Interesanti bija tas, ka tieši tajā laikā tika parādīts uz skatuves fragments no izrādes „Īsa pamācība mīlēšanā”, kurā pats nesen spēlēju un teksti bija tik pazīstami... Tad nobeiguma daļā man kā skolas prezidentam bija jādod vārds apsveicējiem. Absolventu ballē biju pārsteigts par lielo vienotības garu absolventu vidū un viņu milzīgajām emocijām, satiekoties pēc gadiem. Mazliet savādi ir iedomāties to, ka pēc 5 gadiem arī es būšu absolvents ar stāžu.

Jūnijs ir izlaidumu mēnesis . Ko tu novēlētu šīgada 12. klašu absolventiem?

Vispirms jauki aizvadīt šo notikumiem bagāto vasaru. Un turpināt būt izsalkušiem pēc zināšanām, t.i., turpināt  mācīties. Zināšanu nekad nevar būt par daudz. Gribu visiem novēlēt piepildīt savas vēlēšanās un atrast to dzīves jomu, kurā justies labi un būt vajadzīgiem. Vidusskolā pavadītie gadi ir tikai kā sākums kaut kam lielākam tālākā nākotnē.

Intervēja Māris Lapsiņš

Visu interviju "Maksimāli piepildīt savu laiku" var izlasīt laikrakstā LIESMA 09.06.2015.

FOTO: VIESTURSKOLAS 11. ABSOLVENTU SALIDOJUMĀ. Rūdolfs Vētra (3. no labās) uz skatuves kopā ar salidojuma svinīgā pasākuma dalībniekiem Jurģi Segliņu, Alvi Miglavu, Jāni Bērziņu, Mārci Kaksi – dažādu paaudžu viesturiešu Sprīdīšiem, Lienīti - Paulīnu Jansoni un skolas direktoru Uldi Jansonu. 

Skolas formas
2015. gada 7. jūnijā

 

Sākumskolas vecāku dome informē

 

Sākot ar 8. jūniju
no 9.00 līdz 13.00
ir iespējams skolā skolotāju istabā apskatīt skolas formu - vesti.

 

Pasūtījumu var veikt http://www.skolasforma.lv/ .

Veicot pasūtījumu līdz 22. jūnijam,
formas saņemsim augustā.

VVV izlaidumu bildes
2015. gada 26. maijā

Pieejamas izlaidumu bildes no 1960. - 2014. gadam.

Klikšķini šeit...

Ko šogad teica pirmklasnieki - Kāpēc mācīties Viesturskolā?
2015. gada 29. maijā

Zaļās jostas festivāls „Tīrai Latvijai!”
2015. gada 28. maijā

      24. maijā notika lielās balvas festivāls "Tīrai Latvijai", kas bija bagāts ar pārsteigumiem, jo to vadīja un tajā ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Ralfs Eilands, grupa "Musiqq" un bērnu vokālais ansamblis "Kolibri". Notika arī radošas un izglītojošas darbnīcas, stafetes, spēles. Pasākumā kopā pulcējās nozīmīgākās Latvijas vides un dabas aizsardzības organizācijas, kā arī zaļi domājoši uzņēmumi un biedrības, piedāvājot pasākuma apmeklētājiem vēl nebijuši plašu vides izglītības un ekoloģiskās atpūtas programmu dažādām vecuma grupām.

 Viesturieši – festivāla dalībnieki - atzinīgi vērtē daudzveidīgos pasākumus. Ketija (3.c kl.) : „Es biju to pelnījusi piedalīties festivālā, jo savācu 414 kg makulatūras un 11 kg bateriju. Man patika koncerts un piedāvātās aktivitātes. Es pagatavoju tradicionālo Siguldas spieķīti, iededzinot tajā simbolus, kurus vēlējos.”

Savukārt Simona (2.c kl.) stāsta: „Mani aizkustināja sunīši, kuri bija atvesti no patversmes. Tur bija suņu mamma ar diviem kucēniem. Varēja ziedot dzīvniekiem, kuri uzturas patversmē un uzzināt par patversmē dzīvojošiem dzīvnieciņiem. Patika muzikālie priekšnesumi, kurus sniedza Ralfs Eilands un citi mākslinieki. Piedalījos darbnīcā, kur varēja pagatavot maizīti un izdekorēt to. Nedaudz izbaudīju arī šķēršļu trasi „Tarzāns.” Dāvis (4.b kl.) vērtē: „Šī diena Siguldā bija viena no manām labākajām. Pavisam šeit bija 40 aktivitātes. Bija ļoti skaists koncerts, un man vislabāk patika nobrauciens ar rodeli un baudīt saulaino dienu.

 Foto: Markuss Daniels Ogsts, veido savu spieķīti vienā no darbnīcām.

Ilze Miglava, sākumskolas skolotāja, konkursa koordinatore