Skolas matemātikas olimpiāde
2018. gada 31. janvārī

Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti 9.-12. klašu skolēniem.

Skolas matemātikas olimpiāde notika 18. janvārī, piedalījās 24 skolēni.

1. vieta

Anda Bišofa (9.c klase)

Karīna Veide(10.b klase)

Jānis Ralfs Garais(11.b klase)

Armands Dukurs (12.b klase)

2. vieta

Rainers Strads (9.b klase)

Artūrs Skrastiņš (10.b klase)

Rūdolfs Pauders (10.c klase)

Elizabete Ločmele (11.b klase)

3. vieta

Mārtiņš Lūsis (9.c klase)

Svens Līrmanis- Krūmiņš (9.b klase)

Aļina Parfjonova (11.c klase)

Atzinība

Ance Eva Ragaine (11.b klase)

Lana Sniedzāne (11.c klase).

Matemātikas skolotājas A. Rebinka, I. Segliņa, G. Līrmane.

Vēstures olimpiāde.
2018. gada 31. janvārī

Sveicam Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novadu 9. un 12. klašu vēstures olimpiādes 2. posma

1. vietas ieguvēju – Sindiju Puriņu (12.b)

3. vietas ieguvēju – Svenu Līrmani – Krūmiņu (9.b)

Izsakām pateicību par skolas goda aizstāvēšanu olimpiādē

Mārtiņam Zvackim (12.c)

Dārtai Beātei Miķelsonei (9.a)

Madaram Lapiņam (9.a)

Sintijai Gulbei (9.c)

Vēstures skolotājas Ina Grāvīte, Anna Gammeršmidte.

Skolas vēstures olimpiādes rezultāti 9. un 12. klašu skolēniem.
2018. gada 1. februārī

Skolas vēstures olimpiādes rezultāti 9. un 12. klašu skolēniem.

9. klašu grupā:

1. vieta – Svens Līrmanis  Krūmiņš (9.b)

2. vieta – Sintija Gulbe (9.c)

3. vieta – Madars Lapiņš (9.a)

Atzinība – Dārta Beāte Miķelsone (9.a)

12. klašu grupā:

1. vieta – Sindija Puriņa (12.b)

2. vieta – Krišjānis Brūnais (12.b)

3. vieta – Mārtiņš Zvadskis (12.c)

Viesturskolas dambretisti Latvijas Skolēnu sporta spēlēs
2018. gada 29. janvārī

Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 64 lauciņu dambretē Valmieras izlasē spēlēja 27 viesturieši.

U8 grupā komanda izcīnīja 5.vietu un ieskaites punktus deva Denija Kemze, bet pretiniekiem punktus atņēma Kārlis Reima, Valters Tarbuns, Patriks Gailītis, Elans Eglītis, Oskars Vecelis.

U10 grupā komandai 3.vieta un punktus deva Marta Vaļģe, Laimiņš Mastiņš, Pēteris Kripans un saņēma medaļas; komandā spēlēja arī Arta Emīlija Bite, Emīlija Klapare, Anna Bērtulsone, Emīls Bāliņš, Miks Marks Miķelsons un Oto Duksis.

U13 grupā komandai 6.vieta un punktus deva Marta Bērtulsone, Marks Kristofers Birzgalis un Roberts Ojārs Habeks; komandā spēlēja arī Dāvids Daniels Liepiņš, Jēkabs Kaķis, Džastins Singhs un Dāvis Kristiāns Pladars.

U16 grupā komandai 2.vieta un ieskaites punktus deva Beāte Bitte, Raivo Būmanis un Kristers Vecelis un saņēma medaļas. Individuālajā vērtējumā Beāte Bitte kļuva par Latvijas Skolēnu sporta spēļu čempioni.

U19 grupā komandai 3.vieta un punktus deva Rihards Krišjānis Kļaviņš, Rūta Marija Āboliņa un Sanija Paula Otsone un saņēma medaļas.

Nākošās valsts sacensības ir Latvijas komandu čempionāts, kurš 17.februārī notiks Valmieras Pārgaujas sākumskolā.

Treneri Ilze un Uldis Ābeltiņi

Labdarības nedēļa
2018. gada 27. janvārī

No 22. līdz 26. janvārim Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās jau 20. Labdarības nedēļa "KOPĀ vēl AUGSTĀK!" Šogad iesaistījāmies mūzikas projekta "MESA" labdarības kampaņā "Mēs ar MESA", kuras mērķis ir palīdzēt bērniem ar kustību traucējumiem. Labdarības nedēļas ietvaros tika vākti ziedojumi mūsu novadnieka Markusa Bērziņa rehabilitācijai. Markuss ir komunikabls, dzīvespriecīgs un ļoti jauks zēns, par ko pārliecinājāmies Labdarības nedēļas noslēgumā,kad Markuss ar mammu viesojās mūsu skolā un piedalījās Labdarības koncertā.
Visu nedēļu skolā valdīja īpašs noskaņojums - starpbrīžos norisinājās tirdziņi, skolēnu pašpārvalde bija parūpējusies par dažādām aktivitātēm. Skolas Mazā zāle katru dienu bija pārpildīta ar smiekliem, entuziasmu, enerğiju un sirsnību. Bija iespēja skatīties kino, izmēğināt savu veiksmi un precizitāti bumbiņas mešanā mērķī, kā arī piedalīties citās aktivitātēs.  Piektdien, noslēdzot Labdarības nedēļu, norisinājās divi koncerti, kuros Viesturskolas skolēni viens otru un Markusu iepriecināja ar sirsnīgiem priekšnesumiem. Koncerta vadītāji aicināja ieklausīties to bērnu stāstos, kuriem ikdiena paiet citādāk kā mums. Īpašais pārsteigums bija video sveiciens viesturiešiem no mūzikas projekta "Mesa" idejas autora Gata Irbes.
Šīs nedēļas laikā ikviens no mums aizdomājās par to, ka mums pieder daudz, un jābūt pateicīgiem, ka esam veseli un varam pilnvērtīgi dzīvot. Un tāpat jābūt laimīgiem un gandarītiem par to, ka varam palīdzēt tiem, kuriem šī palīdzība ir nepieciešama. Labie darbi vairo prieku gan mums pašiem, gan apkārtējiem!
Paldies ikvienam, kas ziedoja Markusa rehabilitācijai! Video sveicienā viesturiešiem Gatis Irbe citēja savas dziesmas vārdus:" Mazu uzvaru summa ved uz lielu panākumu!"  Paldies Markusam, kas ļāva būt kādas viņa mazās uzvaras lieciniekiem! Kopā mēs savācām 1090.35€!  Paldies, viesturieši,  par pozitīvo un emocijām bagāto nedēļu!

Līva Ejuba
10.c klases skolniece