Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Teātra sporta dalībnieki pierāda sevi Vidzemē
2015. gada 19. februārī

     13. februārī Madonas kinoteātrī norisinājās Vidzemes reģiona teātra sporta turnīrs, uz kuru šogad no Valmieras tika izvirzīts rekordliels komandu skaits, jo teātra sporta cienītājiem par prieku, var apgalvot, ka šis mākslas veids iemanto aizvien lielāku popularitāti Valmierā. Valmieras pilsētas turnīrā šogad tika pārstāvētas jau četras skolas – Valmieras Pārgaujas ģimnāzija (3 komandas), Valmieras Viestura vidusskola ( 3 komandas), Valmieras sākumskola ( 3 komandas) un Valmieras Valsts ģimnāzija ( 2 komandas). Uz Vidzemes turnīru tika izvirzītas 8 komandas, kas Valmieras pilsētas turnīrā pierādīja, ka ir gatavas spēlēt ar stiprākām Vidzemes novada komandām. Un Madonā valmierieši to pierādīja, parādot lieliskas spēles. Bargā žūrija komandām piešķīra 3 līmeņu pakāpes, kuras noteiks to, kuras komandas tiks izvirzītas uz Latvijas valsts finālu 13.martā Bauskā.

     Augstās pirmās pakāpes diplomus saņēma Valmieras sākumskolas teātra „Karamele” 1.-3.klašu komanda, Valmieras Viestura vidusskolas 10.klašu komanda un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 10.-11.klašu komanda.

     Otrās pakāpes diplomi tika Valmieras Sākumskolas teātra „Karamele” 4. un 7.klašu komandām, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 7.-8.klašu komandai, Valmieras Viestura vidusskolas 11.klašu komandai un Valmieras Valsts ģimnāzijas 10.-12.klašu komandai.

     Lepojamies ar mūsu viesturiešiem - 1.pakāpes laureātiem-

Elīnu Krūkli, Simonu Šmidti, Agnesi Vasiļjevu un Ričardu Kronbergu!

     Sveicam arī 2.pakāpes ieguvējus –

Leldi Anniju Grīnbergu, Keitu Loretu Kronbergu, Rūdolfu Strazdīti un Rodrigo Krūmiņu!

 TS trenere Līga Kjaspere

Žetonvakars 2015
2015. gada 19. februārī

Nu man ir pierādījums,

ka esmu Viesturiete līdz pašiem sirds dziļumiem!

Dārta Rasa Ozola (12.a)

Paldies divpadsmitajiem par skaisto vakaru, brīnišķīgo izrādi un emocijām!

Tikšanās topošiem pirmās klases skolniekiem un vecākiem
2015. gada 16. februārī

Rezultāti valsts fizikas olimpiādē
2015. gada 11. februārī

Apsveicam Viesturskolas labākos fiziķus, kuri piedalījās 2.posma valsts fizikas olimpiādē.
9.kl.
Armands Dukurs - Atzinība
Matejs Viesturs Andersons
10.kl.
Toms Kokenbergs
Krists Graudiņš
11.kl.
Kristaps Kukainis
Kristīne Višņevska
Daniels Urbanovičs
12.kl.
Rūdolfs Vētra - 3.vieta
Artūrs Zandbergs

Fizikas skolotāji - Uldis Ābeltiņš un Zigita Baldone

Latvijas čempionāts dambretē
2015. gada 9. februārī

 

Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē 2.vietu un sudraba medaļu ieguva Annija Debeļska, 4.v. Markam Kristoferam Birzgalim, 9.v. Dāvidam Danielam Liepiņam.

Ātrspēlē Annija Debeļska kļuva par Latvijas čempioni!

APSVEICAM!