Valmieras pilsētas un starpnovadu mājturības olimpiādē
2013. gada 12. aprīlī

Š.g. 10. aprīlī mūsu skolā notika Valmieras pilsētas un starpnovadu mājturības olimpiāde 6.kl. zēniem.
26 dalībnieku konkursā 3. vietu ieguva 6.a kl. izgl. Aivars Makstenieks, bet atzinību 6.b kl. izgl. Raivis Ošs un Kārlis Bērziņš.

Apsveicam!

MT skolotājs G.Verovkins.

Vidzemes novada koru skatē
2013. gada 12. aprīlī

Viesturskolas 5. - 8. klašu korim Vidzemes novada koru konkursā „Dziesmai būt!” 1. PAKĀPES diploms.

APSVEICAM!!!

Latvijas skolu spartakiāde dambretē
2013. gada 12. aprīlī

Valmieras Viestura vidusskolas komanda – Roberts Birzgalis, Kārlis Kristiāns Liepiņš un Dāvids Daniels Liepiņš – Latvijas skolu spartakiādē dambretē  visjaunākajā grupā ieguva 10. vietu. Tas ir labs panākums, ja ievērojam to, Latvijā pavisam ir 500 skolu.

APSVEICAM!

Skolotājs Uldis Ābeltiņš

Latvijas 63. olimpiāde matemātikā
2013. gada 12. aprīlī

2013. gada 20. un 21. martā Rīgā notika Latvijas 63. olimpiādes matemātikā 3. kārta.  Piecas mācību stundas veicot uzdevumus olimpiādes dalībnieki rādīja savas zināšanas un prasmes, loģisko domāšanu un izpratni matemātikā. No mūsu skolas, šajā nopietnajā cīņā, piedalījās 9.a klases  skolnieks Eduards Fjodorovs.

Zinātkāre, interese,  mērķtiecība ,liels  patstāvīgais darbs, nevienu vien  stundu garumā, domājot tikai par izlasīto uzdevumu, sakarībām , iespējām uzsākt risināšanu, pielietojot  pamatzināšanas ir devis lieliskus rezultātus! Eduarda jau no pamatskolas sākuma klasēm ir piedalījies matemātikas skolas nodarbībās sestdienās, jau bērnībā kaldinot savu talantu ikdienas darbā. Zēns ir draudzīgs un izpalīdzīgs, ar labu humora izjūtu apveltīts klases biedrs.

Mēs lepojamies ar savu klases biedru Eduardu!
Mēs apsveicam Eduardu ar iegūto godpilno

2. vietu Latvijas 63. matemātikas olimpiādē !

Latvijas skolu jaunatnes teātra sporta fināls
2013. gada 27. martā

Sveicam!!!

Skolas 7.-9.klašu teātra sporta komandu ar godpilno 1.-2.vietu XV Latvijas skolu jaunatnes teātra sporta finālturnīrā.

Mūsējie spraigā  finālspēlē piekāpās vien par vienu punktu  Rēzeknes teātra sporta komandai.

Lai izdodas nākamgad!

Sveicam!

Skolas 10.-12.klašu teātra sporta komandu ar iegūto 3.vietu  XV Latvijas skolu jaunatnes teātra sporta finālturnīrā.