Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Sveicam skolas 8. klašu angļu valodas olimpiādes laureātus!
2015. gada 26. janvārī

Valmieras Viestura vidusskolas 8. klašu angļu valodas olimpiādes rezultāti 22/01/2015

1. vieta

EMĪLIJA DĀRTA SKĀDULE

8.c

2.vieta

MONTA PATRĪCIJA UPĪTE

LĪVA PURIŅA

8.c

8.c

3.vieta

BEATRISE IEVA VĪTOLIŅA

IEVA GLAVECKA

ELIZABETE LOČMELE

8.a

8.a

8.a

ATZINĪBA

Anda Purīte

Alīna L. Skalbe

Angelika Gabale

Ralfs K. Lapers

Roberts H. Pitura

8.a

8.a

8.c

8.a

8.a

 

Paldies 17 skolēniem par izaicinājuma pieņemšanu, piedaloties 7 grūtu uzdevumu veikšanā angļu valodas olimpiādē! Jūs attaisnojat mācību grāmatas nosaukumu New Challenges! 

12/02/2015 - nākamais posms - Valmieras un novadu olimpiāde! Labu veiksmi!

Jūsu skolotājas Inese Barce un Sarmīte Švalbe

„Bērnu un jauniešu žūrijas” svētki sākumskolā
2015. gada 23. janvārī

    20.un 21. janvārī skolas kamīnzālē pulcējās „Bērnu un jauniešu žūrijas” dalībnieki, lai svinētu svētkus. Šogad 105 sākumskolas skolēni lasīja un novērtēja grāmatas. Katra individuālais vērtējums ir elektroniski aizsūtīts uz Nacionālo bibliotēku, un grāmata – uzvarētāja būs zināma martā.  Mūsu skolā 1. vietas ieguvējas ir:

Skotons R. „Runcis Puncis” (1.-2. klašu grupā)

Rindels K. „Ada un peles rēgs” ( 3.-4. klašu grupā)


    Liels, liels paldies Sākumskolas vecāku domei, kas ir mūsu lasītāju lielākais atbalsts, gan palīdzot iegādāties grāmatu komplektus, lai darbs labāk veiktos, gan organizējot noslēguma pasākumu un gādājot balvas!

     Par labu darbu visi „Bērnu un jauniešu žūrijas” dalībnieki saņēma diplomus, uzlīmes un grāmatzīmes, bet skolēni, kuri bija izlasījuši visas grāmatas un aizpildījuši elektronisko anketu, ieguva arī uzlīmju grāmatiņu no Nacionālās bibliotēkas. Īpašās balvas „Gudrās pūces”- nonāca pie tiem lasītājiem, kuri bija visčaklākie un darbu paveica visātrāk.

    Notika arī konkursiņš, kurā katrs varēja pārliecināties, cik uzmanīgi ir lasījis grāmatas. Šī konkursa uzvarētājiem Sākumskolas vecāku dome bija sarūpējusi saldas balvas. Pasākuma noslēgumā čaklie lasītāji varēja izkustēties, piedaloties aizraujošās rotaļās,un kopā nobaudīt gardo torti.

     Novēlam, lai arī turpmāk nezūd lasītprieks un dalībnieku skaits kļūst vēl lielāks!

 Skolas bibliotekāre Laima Drande

 Sākumskolas vecāku domes koordinatore Santa Ādamsone

 

Valmieras pilsētas un starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti
2015. gada 22. janvārī

APSVEICAM


Ditu Miķelsoni (12. a kl.)

 par iegūto 2. vietu Valmieras pilsētas un starpnovadu

latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

 


Latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskā komisija

MŪSU „SPRĪDĪTIS” GATAVOJAS SVĒTKIEM
2015. gada 12. janvārī

 

  Jaunā gada pirmais mēnesis noslēgsies ar nozīmīgu pasākumu, ko atzīmēsim 30. janvārī. Šī diena ir īpaši izvēlēta, jo pirms 80 gadiem 31. janvārī savu dzīves ceļu uzsāka skolēnu teātra „SPRĪDĪTIS” izveidotājs un ilggadīgais režisors Zigurds Ķesteris.

    Režisora Zigurda Ķestera jubileja Viesturskolā tiks atzīmēta ar pirmās teātra vēstures grāmatas atvēršanu. Grāmatā norādīts, ka tā ir kā veltījums skolēnu teātrim „Sprīdītis”, tā režisoram Zigurdam Ķesterim, teātra atbalstītājiem, skatītājiem un, protams, Viesturskolai, kas visus šos gadus bija mūsu „Sprīdīša” Laimīgā zeme.

            Plašāku ieskatu par gatavošanos varat lasīt sadaļā TEĀTRIS>>>Jaunumi

 

Jaungada novēlējums
2014. gada 31. decembrī

SEKMES UN PANĀKUMUS

JAUNAJĀ


GADĀ!