Viesturieši Latvijas jaunatnes čempionātā 100 lauciņu dambretē
2013. gada 15. aprīlī

Valmieras Viestura vidusskolas  audzēkņi kopā ar citiem Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dambretistiem piedalījās Latvijas jaunatnes komandu čempionātā 100 lauciņu dambretē.

Marka Birzgaļa un Sandija Šmita komandai 9.vieta  - vecuma grupā līdz 10 gadiem Roberta Birzgaļa komandai 9.vieta; Roberta Riharda Purmaļa komandai 12.vieta-  vecuma grupā līdz 13 gadiem.

Skolotājs Uldis Ābeltiņš

Pirmizrādes — pirms teātru festivāla
2013. gada 12. aprīlī

Šonedēļ Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu teātrī «Sprīdītis» divās pirmizrādēs skolasbiedru un skolotāju atzinību un aplausus ieguva muzikālās izrādes «Neatvairāmās grēcinieces» abu sastāvu aktieri un izrādes veidotāji.

Izrādes pamatā ir 2002. gada amerikāņu filma «Čikāga», no kuras aizgūtas sižeta līnijas, populārā mūzika un dziesmas, arī savdabīgā horeogrāfija. Lomās galvenokārt 10. un 11. teātra klašu skolēni. Viņiem šajā izrādē ir lieliska iespēja atklāt savus talantus, kas tiek izkopti aktiermākslas, horeogrāfijas un mūzikas stundās. Iestudējums ir ļoti dinamisks un prasa lielu koncentrēšanos un emocionālo spriegumu. Vislielākā slodze ir Roksijas lomas tēlotājām Annai Paulai Gruzdiņai un Evitai Ramatai, Velmas lomas tēlotājām Ilgai Vālodzei Ābelei un Martai Veldrei. Iejušanās attēlotajos likteņos ir pārliecinoša, un viņas spēj tikt galā ar režisoru Ineses Ramutes un Roberta Segliņa dotajiem uzdevumiem.

Māris Lapsiņš

Attēlā: PRESES KONFERENCĒ. Reportieru jautājumu Velmai Kellijai (Ilga Vālodze Ābele) ir daudz. Viņas advokāts Billijs Flins (Dinārs Sārs) cenšas panākt vēlamo rezultātu.

Klāva Zvejnieka foto

Valmieras pilsētas un starpnovadu mājturības olimpiādē
2013. gada 12. aprīlī

Š.g. 10. aprīlī mūsu skolā notika Valmieras pilsētas un starpnovadu mājturības olimpiāde 6.kl. zēniem.
26 dalībnieku konkursā 3. vietu ieguva 6.a kl. izgl. Aivars Makstenieks, bet atzinību 6.b kl. izgl. Raivis Ošs un Kārlis Bērziņš.

Apsveicam!

MT skolotājs G.Verovkins.

Vidzemes novada koru skatē
2013. gada 12. aprīlī

Viesturskolas 5. - 8. klašu korim Vidzemes novada koru konkursā „Dziesmai būt!” 1. PAKĀPES diploms.

APSVEICAM!!!

Latvijas skolu spartakiāde dambretē
2013. gada 12. aprīlī

Valmieras Viestura vidusskolas komanda – Roberts Birzgalis, Kārlis Kristiāns Liepiņš un Dāvids Daniels Liepiņš – Latvijas skolu spartakiādē dambretē  visjaunākajā grupā ieguva 10. vietu. Tas ir labs panākums, ja ievērojam to, Latvijā pavisam ir 500 skolu.

APSVEICAM!

Skolotājs Uldis Ābeltiņš