Mājās ar uzvaru
2013. gada 4. martā

1. martā Rīgā notika Angļu valodā runājošo apvienības Latvijā organizētais publiskās runas konkurss Vidzemes zonas dalībniekiem.

Mūsu skolu konkursā pārstāvēja divas dalībnieces. Uzvaru izcīnīja Laila Signe Trezūna 12.b klase, atzinība - Sindijai Virsei 12.b, pagājušā gada republikas finālistei.

Prieks un lepnums par abām konkursa dalībniecēm. Lailai Signei vēlu veiksmi ceļā uz republikas finālu, kur spēkiem mērosies apmēram 20 dalībnieki.

Angļu valodas skolotāja

L.Kraukle

Deju skatē...
2013. gada 5. martā

APSVEICAM

9.-12.klašu TDK "Viesturietis"
ar iegūto 1. pakāpi
Valmieras deju apriņķa skatē
B grupā!

(otrais labākais rezultāts
jauniešu kolektīvu vidū 48,5 punkti)

Panākumi mūzikas olimpiādē
2013. gada 4. martā

SVEICAM

Valmieras pilsētas un novadu mūzikas olimpiādes uzvarētājus!

Jaunākā grupa

1. vieta      Madara Krišjāne       (6.a)

Atz.            Gita Inga Aizupiete    (7.c)

Vecākā grupa

1. vieta    Zanda Grīnberga        (10.b)

2. vieta    Robins Jānis Lellis    (11.b)

Iepazīsim Latvijas dabu!
2013. gada 1. martā

28.februārī skolas zālē 5., 6. klašu skolēni satikās konkursā „Esi sveicināts EKO skolā”, lai noskaidrotu, cik labi ir pazīstama Latvijas daba. Tā devīze vislabāk atklājas populārajā tautasdziesmā:

„Ai, bagāta  Meža māte
Liela tava bagātība.
Pilni meži koku bija
Pilnas birzes zelta rasas.”

Komandas veica četrus uzdevumus , kuros bija jāzina fakti par Latvijas mežiem, dzīvniekiem un augiem,  jāpazīst putnu balsis un 3 minūtēs burtu mudžeklī jāatrod meža ogu nosaukumi.

Arī līdzjutēji varēja nopelnīt papildus punktus savai komandai, piedaloties „Koru karos”. Šajā uzdevumā uzvarēja 6.c klase, jo zināja visvairāk dziesmas par meža tēmu un bija gana uzmanīgi, lai neatkārtotu iepriekš dzirdēto.

Konkursu vērtēja un nopelnītos punktus skaitīja žūrija: Gita Krūkle (direktores vietniece audzināšanas darbā), Sarmīte Balode (dabas zinību skolotāja un skolas EKO padomes koordinatore), Zigita Baldone (fizikas skolotāja un EKO padomes dalībniece).

Sveicam uzvarētājus!

1. 1. vietā - 6. c klase(audz. I. Pundure)
  2. 2. vietā - 6.a klase (audz. I. Vācmane)
  3. 3. vietā - 5.a klase (audz. I. Barce)

Pasākuma fotogalerija šeit >>>

VVV Eko padome

Viesturieši jau otro gadu pierāda sevi Teātra sporta turnīrā
2013. gada 27. februārī

Februāra vidū Valmieras Pārgaujas sākumskolā norisinājās Teātra sporta turnīrs, kura mērķis bija izvirzīt labākās komandas dalībai reģionālajā Teātra sporta turnīrā Madonā 8.martā. Tur startēs komandas no visas Vidzemes. Valmierā tikās Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas, Valmieras sākumskolas, Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Bejas pamatskolas, Ilzenes pamatskolas un Liepupes vidusskolas komandas.

Pateicoties Valmieras pilsētas pašvaldībai, organizatoriem un pašiem spēlētājiem, turnīrs izvērtās par ļoti jauku un sirsnīgu pasākumu, kurā virmoja spēles un improvizācijas prieks. Turnīru vērtēja kompetenta un atraktīva žūrija. Galvenā tiesneša lomā biedrības „Teātris un izglītība” priekšsēdētāja Ligita Smildziņa. Viņai palīdzēja Notikumu tiesnesis Valmieras Jaunatnes centra „Vinda” direktors Dāvis Sirmais un Emociju tiesnese – teātra sporta pazinēja Dace Amona.

Visplašāk turnīrā tika pārstāvēta tieši Valmieras Viestura vidusskola. Skolas godu aizstāvēja piecas komandas – 4.klašu grupā komanda „Limonāde”, 7.-9.klašu grupā divas komandas – „Omlete” un „Runga” un divas komandas vidusskolu grupā – „Nūdele” un „Pipari”. Atzinību par dalību turnīrā saņēma turnīra debitanti - 4.klašu komanda. Vislabāk veicās 7.-9. klašu komandām - tās ieguva 1. vietu ( „Omlete”) un 2. vietu ( „Runga”) savā grupā.  Abām ir dota iespēja startēt tālāk reģionālajā turnīrā. Vidusskolas komandu grupā viesturieši piekāpās tikai Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas komandai, kas ieguva 1. vietu. 2. vietā  mūsu komandaNūdele”, kas arī tika izvirzīta tālāk dalībai turnīrā Madonā, bet 3. vietā - komanda „Pipari”. Priecājos par lielo aktivitāti viesturiešu vidū, piedaloties teātra sporta nodarbībās visās vecuma grupās.

Apsveicam ar panākumiem! Paldies visiem improvizatoriem! Turēsim īkšķus par viņiem 8. martā Vidzemes reģionālajā turnīrā Madonā!

Pasākuma fotomirkļus varat aplūkot fotogalerijā šeit >>>

Līga Kjaspere

teātra sporta skolotāja