Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Konkurss -''Uzzīmē savu mīļāko spēli''
2015. gada 27. aprīlī

 

No 1.līdz 31.martam "Mana Aptieka" rīkoja bērnu zīmējumu konkursu. Tajā piedalījāmies arī mēs -1.c klase.

Aptieku apmeklētājiem bija iespēja iepazīties un nobalsot par bērnu zīmējumiem.

Es ar savu mammu uzzīmēju manu mīļāko spēli "Aklās vistiņas", konkursam noslēdzoties ieguvu 2. vietu starp Valmieras pilsētas radošajiem brašuļiem.

Balvā es saņēmu: goda rakstu, spēli "Riču-raču", vitamīnus no firmas "Apovit", kā arī krāsojamo grāmatu.

Mani klasesbiedri saņēma diplomu par radošo pieeju un radīto prieku, kā arī krāsojamās grāmatas.

Esmu pārliecināta, ka nākamgad mūsu klase piedalīsies šajā konkursā.1.c klases skolniece Arta Amanda Voiceščuka
un tētis Kalvis Voiceščuks.

Konkursa ASPAZIJAI 150 rezultāti
2015. gada 27. aprīlī

          Mūsu skolas 10. c klases skolniece Santa Madelaina Marka piedalījās konkursā, kas veltīts Aspazijas 150. jubilejai.  Viņa komponēja mūziku Aspazijas dzejolim “Tāda es esmu”. 

2015. gada 20. aprīlī Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociācijas mājas lapā ir publicēti  konkursa “Aspazijai 150” rezultāti. 10. – 12. klašu mūzikas grupā Santa ir labāko autoru piecniekā.

Vēl asociācijas organizētais konkurss turpinās. Līdz 20. septembrim ir iespēja piedalīties, rakstot apsveikumu Rainim vai komponējot mūziku Raiņa dzejai. Noslēguma pasākums solīts novembrī.

Latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga  Lapsiņa

Piedalāmies Meža dienā
2015. gada 26. aprīlī

     Mūsu skolas 3.c un 5.c klases skolēni, audzinātājas Ilze Miglava un Māra Liepiņa, arī  skolēnu vecāki  piedalījās pasākumos, kas saistās ar pavasara Meža dienām. Vispirms notika iesildīšanās   meža teritorijas sakopšanā, un tad  tika iestādīta priežu jaunaudze.

Ir milzīgs gandarījums un prieks, ka „Latvijas valsts meži”  vienmēr ar prieku gaida un ļauj iesaistīties darbos, kas saistās ar mežu, dabu.   Meža dienas dalībnieki uzskata, ka viņi  arī turpmāk būs gatavi  doties palīgā sakopt  mežus. Īpašs prieks par to, ka  šoreiz tika uzticēts tik atbildīgs darbs kā jauna meža stādīšana.  Viņu darba  rezultāts – sakopta  daba, un  tuvējais mežs kļuva  par 1400 jauniem priežu kociņiem bagātāks.

Liels paldies AS „Latvijas Valsts meži” Rietumvidzemes mežsaimniecības Valmieras iecirknim, tā vadītājam I. Nīmanim, vietniecei D. Zobovai un pārējai komandai par lieliski noorganizēto pasākumu Meža dienas ietvaros!

Sveicam inženieru kluba dalībniekus
2015. gada 23. aprīlī
 
 
Sveicam
Jauno inženieru kluba biedrus:
Tāli Šķilteri, Arti Bisnieku, Robertu Ciprusu un Rihardu Lūri par veiksmīgu dalību Vidzemes reģiona 4.-9. klašu izglītojamo pētniecisko darbu konkursā.

 

Uldis Ābeltiņš

Dambretistiem 3. vieta Latvijā
2015. gada 23. aprīlī

Bauskā notika Latvijas Skolēnu finālsacensības 64 lauciņu dambretē.

U11 grupā 12 komandu konkurencē 3.vietu, kausu un sev medaļas izcīnīja Valmieras Viestura vidusskolas skolēni – Annija Rozenfelde, Beāte Bitte, Marks Kristofers Birzgalis un Dāvids Daniels Liepiņš.

U14 grupā 15 komandu konkurencē 4.vietā Valmieras Viestura vidusskolas skolēni – Rūta Marija Āboliņa, Sanija Paula Otsone, Raivo Būmanis un Deniss Rauženbergs.

 

Vairāk informācijas www.prataspeles.1w.lv .

Treneri Uldis un Ilze Ābeltiņi