Previous
 • Skola
  Skola

  Valmieras Viestura vidusskola ir viena no lielākajām skolām Valmierā.

  Valmieras Viestura vidusskola ir pierādījusi, ka tā ir skola, kurā tiek godātas tradīcijas.

  Mūsu skolas dzīve ir nemitīgs radošs process, kas uzdod daudzus jautājumus, liek darboties un meklēt jaunus risinājumus.

 • Teātris
  Teātris
  1958. gadā Valmieras Viestura vidusskolā rosīgu darbu sāka skolēnu dramatiskais kolektīvs. Gadu gaitā mainījušās skolēnu kolektīva dalībnieku paaudzes, iestudētās izrādes, bet viena no vismīļākajām lugām ir A.Brigaderes "Sprīdītis". Mazā ņiprā pasaku varoņa vārdā jau ilgus gadus nosaukts pats teātris. Kolektīva devīzē ierakstīti Sprīdīša vārdi:Un es iešu un iešu!
 • Skolēni
  Skolēni

  Skolēnu pašpārvaldes darbības mērķis ir panākt skolēnu aktīvu iesaistīšanos mācību procesā, audzināšanas procesā un ārpusskolas nodarbībās.

  Skolēnu pašpārvaldes uzdevumi: Pārstāvēt skolēnu intereses, organizēt kultūras un izklaides pasākumu norisi, sadarboties ar citām skolu pašpārvaldēm un pilsētas domi u.c.

Next

Jaunumi

Mums patīk hokejs!
2015. gada 21. aprīlī

  Valmieras pilsētas un tuvāko novadu bērni, kuri netrenējas hokejā,  sacentās slidotprasmē, hokejspēles tehnikā un taktikā VOC atjaunotajās sacensībās hokejā  "Zelta ripa". Katram, kurš bija ietērpts īstā hokejista formā, bija vēlēšanās spēlēt tikpat labi kā Ozoliņam, Daugaviņam, Irbem vai Girgensonam.

Sacensībās piedalījās 15 2.-4.klašu komandas. Spēles notika 2 apakšgrupās. Mūsējie cīnījās pēc labākās sirdsapziņas un izjuta "uz savas ādas" smago hokejista  darbu uz ledus, kur nepieciešams spēks, prāts, veiklība, izturība. Paldies par spēlētprieku un cīņas sparu - Samantai Bērziņai, Līvai Glāzerei, Ralfam Lapinskim, Artūram Pērkonam, Kristeram Doroškevicam, Mikum Ābelem, Edvardam Krūskopam, Mikusam Grīnbergam, Tomam Liepam, Ralfam Kalniņam, Hugo Šteingoldam, Tomasam Bāliņam, Uvim Gudaņecam, Erlendam Melecim. Par rezultātiem un veiksmīgākajiem spēlētājiem lasiet VOC mājas lapā sadaļā Hokejs>>> Zelta ripa.

Paldies VOC un personīgi trenerim Jānim Laurim par šo lielisko iespēju! Ceram, ka varbūt arī kāda zvaigzne pie hokeja debesīm nākotnē iedegsies no VVV skolēnu pulka. 

                                 Sporta skolotāja Māra Goba

TEĀTRA IZRĀŽU PAVASARIS VIESTURSKOLĀ
2015. gada 11. aprīlī

            

              Pašlaik notiek gatavošanās VIII Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivālam „...un es iešu un iešu!”, kas notiks Valmieras Viestura vidusskolā 2015. gada 17. un 18. aprīlī. Uz to ieradīsies dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem, lai parādītu savu paveikto gada laikā un iegūtu jaunus impulsus turpmākajam darbam. Festivāla izrāžu programmu skat. mūsu mājas lapas sadaļā TEĀTRIS >>> Festivāls.

          Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu teātrī „Sprīdītis”, kas ir festivāla organizētājs, sācies pavasara pirmizrāžu laiks.  31. martā notika R. Brieža  lugas „Lielās paslēpes” pirmizrāde. 9. un 10. aprīlī skatītāji pirmizrādēs varēja vērtēt muzikālo izrādi Voulez – Vous”, kurā skan populārā ansambļa „ABBA” dziesmas, ir daudz kustību, deju, bet sižets veidots pēc savulaik populāras kinofilmas motīviem. Izrādē uz skatuves 11. c teātra klases audzēkņi, viņiem palīdz arī 10. c teātra klases skolēni. 15. aprīlī pirmo reizi tiks parādīta skolēnu teātra „Sprīdītis”  jaunākās grupas izrāde mazajiem skatītājiem „Trīs siventiņi”. Plašāka informācija par jaunajām izrādēm mājas lapas sadaļā TEĀTRIS>>> Repertuārs

            Skolēnu teātris „Sprīdītis” PATEICAS visu izrāžu dalībniekiem par radošu darbu, sagatavojot jaunās izrādes. LIELS PALDIES izrāžu režisoriem – Inesei Ramutei, Robertam Segliņam, Līgai Kjasperei , horeogrāfei Agnesei Deglei, kostīmu māksliniecei Īrisai Ozolai, muzikālā noformējuma veidotājiem – Ilvijai Aizupietei, Emīlam Zilbertam, Guntaram Aizupietim, arī Leldei Annijai Grīnbergai, Nikolajam Lukinam, gaismotājam Nikam Ciprusam un Viesturskolas skolotājiem par atbalstu un sapratni sarežģītajā izrāžu mēģinājumu laikā!

Dabaszinību pēcpusdiena!
2015. gada 14. aprīlī

 Rezultāti:

5. – 6.klašu grupā:

              1.v. – 5.c klase

                2.v. – 6.c klase

                3.v. – 5.b klase

7. – 8.klašu grupā:

              1.v. – 8.a klase

                2.v. – 7.a klase

                3.v. – 8.c klase

10. – 11.klašu grupā:

              1.v. – 10.b klase

                2.v. – 11.b klase

                3.v. – 10.a klase

Dabaszinību Metodiskā komisija

2015.gada 14.aprīlī

Jauniešu karjeras attīstības programmas modulis „Start strong” Valmieras Viestura vidusskolā
2015. gada 13. aprīlī

14.aprīlī no pulksten 13:00 līdz 15:15 Valmieras Viestura vidusskolā (Viestura alejā 3) vidusskolēni divās stundās apgūs jauniešu karjeras attīstības programmas „Start strong” moduli, ko organizē ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Young Media Sharks.

Vidusskolēniem karjeras attīstības programmas „Start strong” ietvaros būs iespēja piedalīties diskusijā angļu valodā „Personal branding”, kuru vadīs lektori, ASV diplomāti konsuls Evans Makartijs (Evan McCarthy) un sabiedrisko attiecību speciālists Tomass Ovens (Thomas Owen). Savukārt moduļa otrajā daļā jaunieši līdzdarbosies diskusijā “Kā atrast savu darbības nišu un kā pārvērst savus talantus profesijā. Radi savu profesiju pats jeb kā atrast savu sapņu darbu izstieptas rokas attālumā. Princips „Divi draugi” jeb neiekrīti naudas slazdā”, kuru vadīs lektors Andris Arhomkins, ASV vēstniecības Latvijā izglītības un jaunatnes lietu speciālists.

Karjeras attīstības programma „Start strong” ir izveidota, lai jauniešiem būtu iespēja uzzināt, ko mūsdienās nozīmē "būt konkurētspējīgam darba tirgū", kas ir tie apstākļi, kas to veicina vai kavē. Programma piedāvā praktiskas nodarbības un treniņu, rakstot CV un pieteikuma vēstules visdažādāko jomu vakancēm, kā arī darba interviju simulācijas spēli, kurā ikvienam programmas dalībniekam ir iespēja piedzīvot darba intervijas visdažādākās izpausmes un situācijas. "Start Strong" aplūko galvenās kļūdas, meklējot un uzsākot darba gaitas, sākot ar to, kā izvēlēties darbības jomu, līdz pat risinājumiem un metodēm, ar kuru palīdzību iespējams pārvarēt bailes un satraukumu darba intervijas laikā. Valmieras Viestura vidusskolā jaunieši no visas programmas divās stundās apgūs vienu moduli.

Jāatzīmē, ka gada sākumā arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas vidusskolēniem bija iespēja apgūt šo programmu, mācoties, kā sevi veiksmīgi pieteikt darba tirgū, sagatavot labu motivācijas vēstuli, kā arī izzināt citus ar darba tirgus prasībām saistītus jautājumus. Programmas ietvaros dažādi speciālisti un profesionāļi viesojušies arī vairākās citās Latvijas pilsētās un saņēmusi labas atsauksmes gan no vidusskolēniem un viņu pedagogiem, gan arī uzņēmējiem.

Deju skatē...
2015. gada 31. martā

 

 Piektdien, 27.martā, Valmieras Kultūras centrā norisinājās Kocēnu un Beverīnas novadu un Valmieras pilsētas skolēnu tautas deju kolektīvu atlases skate XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Skate pulcēja mazus un lielus dejotājus no 37 deju kolektīviem, kuri izdejoja gaidāmo svētku deju repertuāru.

Rezultāti, norādot iegūto punktu skaitu un pakāpi, apskatāmi XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku oficiālajā mājaslapā.

 

Liels prieks par deju kolektīva “Viesturietis” sniegumu: 1. klašu deju kolektīvam – 2. pakāpe, 2. klašu deju kolektīvam, 3.-4. klašu kolektīvam un 10.-12. Klašu kolektīvam - 1. pakāpe, pie kam vidusskolas kolektīvam ar lielāko punktu skaitu pilsētā.

Sveicam dejotājus un viņu vadītāju Artu Stikāni!