Olimpiādes

 

2016. /2017. mācību gads

Valmieras pilsētas un novadu olimpiādēs


Vārds, Uzvārds Klase Vieta Olimpiāde Skolotājs
Nils Cakars
3. klase Atzinība Matemātika Aija Bērziņa
Jēkabs Kaķis
3. klase Atzinība Matemātika Vineta Šmite
Kristers Vecelis 5. klase Atzinība Matemātika Anda Rebinka
Raivo Būmanis 5. klase Atzinība Matemātika Anda Rebinka
Pauls Odins Šmits 6. klase Atzinība Latviešu valoda un literatūra Anda Upīte
Pauls Odins Šmits 6. klase 2. vieta Matemātika Ginta Līrmane
Alise Laura Kjaspere 6. klase 3. vieta Angļu valoda Iveta Liepiņa
Alise Laura Kjaspere 6. klase 3. vieta Matemātika Iveta Segliņa
Alise Laura Kjaspere 6. klase 2. vieta Latviešu valoda un literatūra Maira Tiltiņa
Rūta Marija Āboliņa 7. klase 2. vieta Matemātika Anda Rebinka
Kārlis Murīss 7. klase 3. vieta Mājturība un tehnoloģijas Gunārs Verovkins
Ulvis Dulbergs 7. klase 3. vieta Mājturība un tehnoloģijas Gunārs Verovkins
Madara Sīmane 7. klase atzinība Matemātika Irina Lazdiņa
Adelīna Melbārde 8. klase Atzinība Latviešu valoda Aiva Žagariņa
Rainers Strads 8. klase 3. vieta Matemātika Anda Rebinka
Toms Kristers Skrastiņš 8. klase 1. vieta Mājturība un tehnoloģijas Gunārs Verovkins
Roberts Antoņevičs 8. klase 2. vieta Mājturība un tehnoloģijas Gunārs Verovkins
Rainers Strads 8. klase 1. vieta Angļu valoda Inese Barce
Sintija Gulbe 8. klase 2. vieta Angļu valoda Inese Barce
Kitija Ieviņa 8. klase 2. vieta Angļu valoda Inese Barce
Mārtiņš Lūsis 8. klase 3. vieta Angļu valoda Inese Barce
Kristiāns Kārlis Liepiņš 8. klase 3. vieta Matemātika Irina Lazdiņa
Una Berga 9. klase 2. vieta Vēsture Ina Grāvīte
Izolde Bernadeta Ozoliņa 9. klase 2. vieta Matemātika Irina Lazdiņa
Izolde Bernadeta Ozoliņa 9. klase 2. vieta Latviešu valoda Maira Tiltiņa
Katrīna Singaite 9. klase 2. vieta Latviešu valoda Maira Tiltiņa
Berga Una 9. klase Atzinība Fizika Zigita Baldone
Aļina Parfjonova 10. klase Atzinība Krievu valoda Ina Tuņķele
Armands Dukurs 11. klase Atzinība Matemātika Anda Rebinka
Zane Kristiāna Šteinmaka 11. klase Atzinība Angļu valoda Līvija Kraukle
Puriņa Sindija 11. klase Atzinība Ekonomika Ludmila Gammeršmidte
Sindija Puriņa 11. klase Atzinība Latviešu valoda un literatūra Maira Tiltiņa
Paula Dundere 11. klase 3. vieta Latviešu valoda un literatūra Maira Tiltiņa
Megija Alksne 12. klase 1. vieta Vēsture Anna Gammeršmidte
Ričards Kronbergs 12. klase Atzinība Angļu valoda Dzintra Grava
Mārtiņš Virsis 12. klase 1. vieta Angļu valoda Līvija Kraukle
Zane Tiltiņa 12. klase Atzinība Angļu valoda Līvija Kraukle

2015. /2016. mācību gads

Valmieras pilsētas un novadu olimpiādēs


Vārds Uzvārds Klase Vieta Olimpiādes veids Skolotājs
Kerija Mugina 1. klase 1.vieta vizuālās mākslas olimpiāde /A.Gartmane/
Jēkabs Kaķis 2. klase 1.vieta kombinētajā olimpiāde /V.Šmite/
Anna Baranova 2. klase 1.vieta vizuālās mākslas olimpiāde /A.Gartmane/
Paulīna Jansone 3. klase 1.vieta vizuālās mākslas olimpiāde /A.Peiča/
Kristers Vecelis 4. klase 1.vieta latviešu valodas olimpiāde /I.Vētra/
Pauls Odins Šmits 5. klase 1.vieta matemātikas olimpiāde /G.Līrmane/
Tīna Enia Goba 6. klase 1.vieta angļu valodas olimpiāde /I.Barce/
Madara Sīmane 6. klase 1.vieta vizuālās mākslas olimpiāde /I.Ozola/
Svens Līrmanis-Krūminš 7. klase 1.vieta matemātikas olimpiāde /A.Rebinka/ 
Toms Kristers Skrastiņš 7. klase 1.vieta mājturības un teholoģiju olimpiāde /G.Verovkins/
Emīlija Šķiltere 7. klase 1.vieta vizuālās mākslas olimpiāde /I.Ozola/
Dārta Emīlija Skādule 9. klase 1.vieta angļu valodas olimpiāde /I.Barce/
Ņikita Raspopovs 9. klase 1.vieta mājturības un tehnoloģiju olimpiāde /G.Verovkins/
Armands Dukurs 10. klase 1.vieta programmēšanas olimpiāde /U.Jansons/
Kalvis Krastiņš 12. klase 1.vieta angļu valodas olimpiāde /V.Pētersone/
Anna Baranova 2. klase 2.vieta kombinētajā olimpiāde /A.Bērziņa/
Elizabete Lekse 6. klase 2.vieta angļu valodas olimpiāde /S.Švalbe/
Adelīna Melbārde 7. klase 2.vieta latviešu valodas un literatūras olimpiāde /A.Žagariņa/
Sintija Gulbe 7. klase 2.vieta Latvijas vēstures olimpiāde /I.Grāvīte/
Rainers Strads 7. klase 2.vieta matemātikas olimpiāde /A.Rebinka/ 
Roberts Antoņevičs 7. klase 2.vieta mājturības un teholoģiju olimpiāde /G.Verovkins/
Lāsma Šēnberga 8. klase 2.vieta vācu valodas olimpiāde /E.Groševa/
Elizabete Ločmele 9. klase 2.vieta latviešu valodas un literatūras olimpiāde /M.Tiltiņa/
Elza Grīva 9. klase 2.vieta bioloģijas olimpiāde /M.Liepiņa/
Elza Grīva 9. klase 2.vieta vēstures olimpiāde /I.Grāvīte/
Patrīcija Monta Upīte 9. klase 2.vieta vizuālās mākslas olimpiāde /I.Ozola/
Paula Dundere 10. klase 2.vieta mūzikas olimpiāde /I.Jansone/
Armands Dukurs 10. klase 2.vieta fizikas olimpiāde /U.Ābeltiņš/
Dukurs Armands 10. klase 3.vieta ķīmijas olimpiāde /S.Allika/
Mārtiņš Virsis 11. klase 2.vieta angļu valodas olimpiāde /L.Kraukle/
Māra Lepiksone 2. klase 3.vieta vizuālās mākslas olimpiāde /A.Gartmane/
Dāvids Daniels Liepiņš 4. klase 3.vieta matemātikas olimpiāde /I.Krieviņa/
Alīna Beate Stepena 5. klase 3.vieta matemātikas olimpiāde /G.Līrmane/ 
Samanta Bērziņa 5. klase 3.vieta matemātikas olimpiāde /L.Liepa/
Niks Lūsis 6. klase 3.vieta angļu valodas olimpiāde /S.Švalbe/
Niks Lūsis 6. klase 3.vieta matemātikas olimpiāde /I.Pundure/
Rūta Marija Āboliņa 6. klase 3.vieta matemātikas olimpiāde /L.Liepa/
Kārlis Murīss 6. klase 3.vieta mājturības un tehnoloģiju olimpiāde /G.Verovkins/ 
Anda Bišofa 7. klase 3.vieta matemātikas olimpiāde /G.Līrmane/
Madara Sīmane 7. klase 3.vieta informātikas olimpiāde /Z.Baldone/
Marija Nikola Jansone 8. klase 3.vieta angļu valodas olimpiāde /I.Barce/
Anna Tipse 8. klase 3.vieta angļu valodas olimpiāde /I.Barce/
Patrīcija Ance Eberharde 8. klase 3.vieta vācu valodas olimpiāde /E.Groševa/
Kārlis Bērziņš 9. klase 3.vieta mājturības un tehnoloģiju olimpiāde /G.Verovkins/
Elizabete Elīze Marovska 12. klase 3.vieta Latviešu valodas un literatūras olimpiāde /I.Lancmane/
Toms Kārlis Bušmanis 12. klase 3.vieta vēstures olimpiāde /A.Gammeršmidte/
Adrians Frinds 2. klase atzinība kombinētajā olimpiāde /S.Ādamsone/
Marta Bērtulsone 3. klase atzinība latviešu valodas olimpiāde /I.Baranova/
Paulīna Jansone 3. klase atzinība latviešu valodas olimpiāde /A.Peiča/
Paulīna Jansone 3. klase atzinība matemātikas olimpiāde /A.Peiča/ 
Jānis Voldemārs Tiliņš 4. klase atzinība latviešu valodas olimpiāde /I.Vētra/
Kristers Vecelis 4. klase atzinība matemātikas olimpiāde /I.Vētra/
Ketija Laura Bernāte 4. klase atzinība vizuālās mākslas olimpiāde /I.Miglava/
Beāte Bite 5. klase atzinība matemātikas olimpiāde /L.Liepa/
Alise Laura Kjaspere 5. klase atzinība informātikas olimpiāde /L.Liepa/
Marta Laura Avotiņa 6. klase atzinība matemātikas olimpiāde /L.Liepa/
Adelīna Melbārde 7. klase atzinība Latvijas vēstures olimpiāde /I.Grāvīte/
Kristiāns Kārlis Liepiņs 7. klase atzinība matemātikas olimpiāde /I.Lazdiņa/ 
Mārtiņš Lūsis 7. klase atzinība matemātikas olimpiāde /G.Līrmane/ 
Izolde Bernadeta Ozoliņa 8. klase atzinība atzinība matemātikas olimpiāde /I.Lazdiņa/ 
Marija Nikola Jansone 8. klase atzinība matemātikas olimpiāde /I.Lazdiņa/
Una Berga 8. klase atzinība matemātikas olimpiāde /I.Lazdiņa/ 
Katrīna Veide 8. klase atzinība matemātikas olimpiāde /I.Pundure/ 
Sāra Garsele 8. klase atzinība angļu valodas olimpiāde /I.Barce/
Elizabete Ločmele 9. klase atzinība matemātikas olimpiāde /G.Līrmane/

2014. /2015. mācību gads

Iegūtās vietas olimpiādēs un konkursos

 

Rebeka Šķērstiņa (12.b)             1. vieta skolēnu ZPD valstī bioloģijā                  /I.Verovkina/

Sindija Puriņa (9.c)                      2. vieta valsts vēstures olipiādē                            /I.Grāvīte/

Marta Laura Avotiņa (5.a)           3. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē     /L.Liepa/

Līza Dukse (5.c)                           3. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē     /L.Liepa/

Katrīna Rokena (6.b)                   3. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē /A.Rebinka/

Emīlija Skādule (8.c)                   3. vieta valsts atklātajā matemātikas olimpiādē  /I.Pundure/

Madara Krišjāne (8.a)                  atzinība Vidzemes reģ. mūzikas olimpiādē         /I.Jansone/

 

Valmieras pilsētas un novadu olimpiādēs

1.vieta

Katrīna Vagare (1.b)                     vizuālās mākslas olimpiāde                                   /L.Lopatko/

Katrīna Rokena (6.b)                     matemātikas olimpiāde                                         /A.Rebinka/

Toms Kristers Skrastiņš (6.a)        mājturības un tehnoloģiju olimpiāde                     /G.Verovkins/

Amanda Krūmiņa (6.b)                 sociālo zinību olimpiāde                                        /L.Gammeršmidte/

Daniela Gūtmāce (6.c)                   sociālo zinību olimpiāde                                        /L.Gammeršmidte/

Amanda Dārta Kakse (6.c)           sociālo zinību olimpiāde                                        /L.Gammeršmidte/

Katrīna Singaite (7.a)                     latviešu valodas un literatūras olimpiāde              /M.Tiltiņa/

Marija Nikola Jansone (7.a)          vizuālās mākslas olimpiāde                                   /Ī.Ozola/

Roberts Cipruss (7.b)                     mājturības un tehnoloģiju olimpiāde                     /G.Verovkins/

Madara Krišjāne (8.a)                   mūzikas olimpiādē                                                /I.Jansone/ 

Armands Dukurs (9.b)                  informātikas (programmēšanas) olimpiāde           /U.Jansons/

Anna Kristīne Briede (9.c)            angļu valodas olimpiāde                                       /V.Gammeršmidts/

Sindija Puriņa (9.c)                        vēstures olipiādē                                                   /L.Gammeršmidte/

Dita Miķelsone (12.a)                     vēstures olimpiāde                                                /A.Gammeršmidte/

Rebeka Šķērstiņa (12.b)                skolēnu ZPD bioloģijā                                          /I.Verovkina/

 

2.vieta

Jēkabs Kaķis (1.b)                          kombinētās mācību olimpiāde                               /I.Vācmane/

Rūta Paula Miķelsone (3.a)           latviešu valodas olimpiāde                                    /I.Krieviņa/

Madara Sīmane (5.c)                     informātikas olimpiāde                                         /Z.Baldone/

Kristiāns Kārlis Liepiņš (6.a)        matemātikas olimpiāde                                         /I.Lazdiņa/

Kristiāns Kārlis Liepiņš (6.a)        mājturības un tehnoloģiju olimpiāde                     /G.Verovkins/

Anda Bišofa (6.c)                           matemātikas olimpiāde                                         /G.Līrmane/

Izolde Bernadeta Ozoliņa (7.a)      matemātikas olimpiāde                                         /I.Lazdiņa/

Una Berga (7.a)                              vēstures olimpiāde                                                /I.Grāvīte/

Ņikita Raspopovs(8.c)                    mājturības un tehnoloģiju olimpiāde                     /G.Verovkins/

Artūrs Rācenis (9.a)                       mājturības un tehnoloģiju olimpiāde                     /G.Verovkins/

Dārta Evelīna Strazdīte (9.c)         krievu valodas olimpiāde                                      /I.Tuņķele/

Dita Miķelsone (12.a)                     latviešu valodas un literatūras olimpiāde              /I.Ugaine/

Rūdolfs Vētra (12.b)                      matemātikas olimpiāde                                         /A.Rebinka/

 

3.vieta

Arita Piģēna (2.c)                           vizuālās mākslas olimpiāde                                   /L.Lopatko/

Annija Debeļska (2.b)                    kombinētās mācību olimpiāde                               /V.Melkurte/

Rūta Marija Āboliņa (5.a)             matemātikas olimpiāde                                         /L.Liepa/

Marta Laura Avotiņa (5.a)            matemātikas olimpiāde                                         /L.Liepa/

Beatrise Ceiziņa (5.a)                     vizuālās mākslas olimpiāde                                   /Ī.Ozola/

Tīna Enia Goba (5.a)                     informātikas olimpiāde                                         /L.Liepa/

Katrīna Rokena (6.b)                     latviešu valodas un literatūras olimpiāde              /A.Žagariņa/

Anda Bišofa (6.c)                           latviešu valodas un literatūras olimpiāde              /L.Lapsiņa,M.Tiltiņa/

Roberts Antoņevičs (6.c)               mājturības un tehnoloģiju olimpiāde                     /G.Verovkins/

Mārtiņš Lūsis (6.c)                         matemātikas olimpiāde                                         /G.Līrmane/

Mārtiņš Lūsis (6.c)                         latviešu valodas un literatūras olimpiāde              /L.Lapsiņa,M.Tiltiņa/

Lāsma Šēnberga (7.c)                    latviešu valodas un literatūras olimpiāde              /A.Žagariņa/

Elizabete Ločmele (8.a)                  matemātikas olimpiāde                                         /G.Līrmane/

Evelīna Niedrīte (8.b)                     matemātikas olimpiāde                                         /I.Pundure/

Krišjānis Brūnais (9.a)                   Kombinētā olimpiāde vēsturē “Pazīsti Latviju”    /A.Gammeršmidte/

Elvita Alksne (9.a)                          Kombinētā olimpiāde vēsturē “Pazīsti Latviju”    /A.Gammeršmidte/

Lana Bišofa (9.a)                            Kombinētā olimpiāde vēsturē “Pazīsti Latviju”    /A.Gammeršmidte/

Armands Dukurs (9.b)                  angļu valodas olimpiāde                                       /I.Liepiņa/

Armands Dukurs (9.b)                  matemātikas olimpiāde                                         /I.Segliņa/

Krišjānis Pundurs (9.c)                 Kombinētā olimpiāde vēsturē “Pazīsti Latviju”    /I.Grāvīte/

Anna Kristīne Briede (9.c)            Kombinētā olimpiāde vēsturē “Pazīsti Latviju”    /I.Grāvīte/

Sindija Puriņa (9.c)                        Kombinētā olimpiāde vēsturē “Pazīsti Latviju”    /I.Grāvīte/

Zane Tiliņa (10.b)                           matemātikas olimpiāde                                         /G.Līrmane/

Rodrigo Krūmiņš (11.c)                krievu valodas olimpiāde                                      /I.Tuņķele/

Rūdolfs Vētra (12.b)                      fizikas olimpiāde                                                   /U.Ābeltiņš/

Kārlis Daksis (12.b)                        angļu valodas olimpiāde                                       /Dz.Grava/ 

 

Atzinība

Anna Baranova (1.a)                     kombinētās mācību olimpiāde                               /A.Bērziņa/

Rūta Paula Miķelsone (3.a)           matemātikas olimpiāde                                         /I.Krieviņa/

Niks Lūsis (5.b)                         matemātikas olimpiāde                                         /I.Pundure/

Alans Prenclavs (6.a)                     angļu valodas olimpiāde                                       /I.Upīte/

Svens Līrmanis - Krūmiņš (6.b)    matemātikas olimpiāde                                         /A.Rebinka/

Rainers Strads (6.b)                       matemātikas olimpiāde                                         /A.Rebinka/

Amanda Krūmiņa (6.b)                 vizuālās mākslas olimpiāde                                   /Ī.Ozola/

Kitija Ieviņa (6.c)                           angļu valodas olimpiāde                                       /I.Liepiņa/

Katrīna Singaite (7.a)                     vēstures olimpiāde               &