2018. gada 11. decembrī

Stundu izmaiņas

OTRDIEN, 2018. gada 11. decembrī

Stundās nav: V.Fleminga, A.Upīte, G.Verovkins (4.-5.st.), Dz.Grava, I.Grāvīte, S.Priede

 

Valmieras Viestura vidusskolas ēka

Klase

St.

Stunda

Kab.

Piezīmes

E-klasē

Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas

1.b

Ekskursijā

 

A.Gartmane

2.c

7.

Mūzika

154.

Stunda notiks 154. kab.

 

I.Aizupiete

5.a

7.

Klases stunda

Kamīnz.

Preventīvs pasākums “Drošība un atbildība”

 

 

5.b

8.

Klases stunda

139.

Preventīvs pasākums “Drošība un atbildība”; sports atcelts

 

V.Šmite, A.Jākobsons

5.c

5.

Klases stunda

Kamīnz.

Preventīvs pasākums “Drošība un atbildība”; Matemātika pārcelta uz 7.st.

7.→

V.Jansone

7.

Matemātika

133.

Klases stunda pārcelta uz 5.st.

5.→

V.Jansone

6.a

4.

Klases stunda

336.

Preventīvs pasākums “Drošība un atbildība”; latviešu valoda pārcelta uz 7.st.

7.→

S.Kārkliņa

7.

Latviešu valoda

331.

Klases stunda pārcelta uz 4.st.

4.→

S.Kārkliņa

6.b

4.

Mājturība

231.

Visai klasei pie G.Kalvītes

A

G.Kalvīte

5.

Mājturība

231.

Visai klasei pie G.Kalvītes

A

G.Kalvīte

6.

*pusdienas S.Šmidtes uzraudzībā

 

 

7.

Klases stunda

Kamīnz.

Preventīvs pasākums “Drošība un atbildība”; S.Šmidtes uzraudzībā

Uz

S.Šmidtes

 

Valmieras Vakara (maiņu) vidusskolas ēka

5.-7. st. laikā 11.-12. klašu skolas latviešu valodas olimpiāde 10. kab.

Klase

St.

Stunda

Kab.

Piezīmes

E-klasē

Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas

8.b

7.

Angļu valoda S.Švalbes grupai

11.

Angļu valoda Dz.Gravas grupai atcelta

 

 

10.a

5.

Vācu valoda/ Krievu valoda

13./ 18.

Vācu valoda notiks 13. kab.

 

E.Groševa

10.b

5.

Vācu valoda/ Krievu valoda

13./ 14.

Vācu valoda notiks 13. kab.

 

E.Groševa

10.c

1.

atcelta

 

Sports pārcelts uz 6.st.

→ 6.

A.Jākobsons

3.

Aktiera meistarība

Lielā z.

Latvijas un pasaules vēsture atcelta

P

R.Segliņš

4.

Aktiera meistarība

Lielā z.

Latvijas un pasaules vēsture atcelta

P

R.Segliņš

5.

Vācu valoda/ Krievu valoda

13./ 314.

Vācu valoda notiks 13. kab.

 

E.Groševa

6.

Sports

Ving. z.

Klases stunda atcelta

1.→

A.Jākobsons

8.

Angļu valoda I.Eglītes grupai

212.

Angļu valoda Dz.Gravas grupai atcelta

 

 

11.b

9.

Angļu valoda I.Barces grupai

0.

Angļu valoda Dz.Gravas grupai atcelta

 

 

10.

Angļu valoda I.Barces grupai

0.

Angļu valoda Dz.Gravas grupai atcelta

 

 

11.c

1.

atcelta

 

Latvijas un pasaules vēsture atcelta

 

 

2.

Aktiera meistarība

Lielā z.

Latvijas un pasaules vēsture atcelta

P

R.Segliņš

12.a

8.

atcelta

 

Latvijas un pasaules vēsture atcelta

 

 

9.

atcelta

 

Latvijas un pasaules vēsture atcelta

 

 

12.b

6.

Klases stunda

Lielā z.

Pie R.Segliņa

A

R.Segliņš