2019. gada 18. martā

Stundu izmaiņas

PIRMDIEN, 2019. gada 18. martā

Stundās nav: I.Mēduma- Bāliņa, I.Krieviņa, Ī.Ozola ( no 5.st.), I.Liepiņa ( no 5.st.), V.Mauriņa (no 3.-6.st.)

 

Valmieras Viestura vidusskolas ēka

1.-2.stundas laikā 5.-8. klašu kora dalībniekiem mēģinājums

Klase

St.

Stunda

Kab.

Piezīmes

E-klasē

Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas

3.c

1.

Vizuālā māksla

338.

Pie I.Upītes

A

I.Upīte

2.

Latviešu valoda

338.

Pie I.Upītes

A

I.Upīte

4.

*pusdienas I.Upītes uzraudzībā

 

I.Upīte

5.

Latviešu valoda

338.

Pie I.Upītes

A

I.Upīte

7.

* pagarinātā grupa pie S.Niedrītes

 

S.Niedrīte

5.b

3.

Latviešu valoda

139.

Pie Z.Bērziņas

A

Z.Bērziņa

5.c

2.

Sociālās zinības

133.

Mūzika atcelta

5.→

A.Kārkliņa

5.

Klases stunda

133.

Sociālās zinības pārceltas uz 2.st.; otrdien klases stunda nenotiks

P

V.Jansone, A.Kārkliņa

6.b

2.

Latviešu valoda

231.

Pie A.Upītes

A

A.Upīte

4.

Latviešu valoda

139.

Pie A.Upītes

A

A.Upīte

 

 

Valmieras Vakara (maiņu) vidusskolas ēka

12. klasēm brīvlaiks

1.-2.stundas laikā 5.-8. klašu kora dalībniekiem mēģinājums

Klase

St.

Stunda

Kab.

Piezīmes

E-klasē

Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas

7.b

5.

Krievu valoda/ Vācu valoda

7./ 8.

Krievu valoda pie I.Jurkas 7. kab.

A

I.Jurka

8.a

3.

Krievu valoda/ Vācu valoda

18./ 13./ 314.

Krievu valoda I.Mēdumas-Bāliņas grupai pie I.Jurkas 18. kab.

A

I.Jurka

8.b

3.

Krievu valoda/ Vācu valoda

18./ 13./ 15.

Krievu valoda I.Mēdumas-Bāliņas grupai pie I.Jurkas 18. kab.

A

I.Jurka

7.

atcelta

 

Latviešu valoda atcelta

 

 

9.a

1.

atcelta

 

Ģeogrāfija pārcelta uz 7.st.

→7.

S.Balode

7.

Ģeogrāfija

20.

Vizuālā māksla atcelta

1.→

S.Balode

8.

Vācu valoda

8.

Krievu valoda pārcelta uz otrdienu 2.st.

 

I.Jurka

9.b

4.

Vizuālā māksla

312.

Sociālās zinības atceltas

P

Ī.Ozola

No 5.st. ārpusskolas izglītojošā pasākumā

 

Z.Baldone, S.Švalbe, E.Groševa, I.Tuņķele

9.c

3.

Ģeogrāfija

315.

Latvijas vēsture pārcelta uz 9.st.

7.→

S.Balode

5.

Angļu valoda S.Švalbes grupai

213.

Angļu valoda I.Liepiņas grupai atcelta

 

 

7.

Fizika

315.

Ģeogrāfija pārcelta uz 3.st.

P

Z.Baldone, S.Balode

9.

Latvijas vēsture

315.

Sociālās zinības atceltas

3.→

V.Mauriņa

10.c

6.

Krievu valoda/ Vācu valoda

15./ 17.

Krievu valoda pie I.Jurkas 15. kab.

A

I.Jurka

11.a

8.

atcelta

 

Kulturoloģija atcelta

 

 

11.b

8.

atcelta

 

Kulturoloģija atcelta

 

 

11.c

4.

Krievu valoda/ Vācu valoda

1./ 17.

Krievu valoda pie I.Jurkas 1. kab.

A

I.Jurka