2019. gada 28. maijā

Stundu izmaiņas

OTRDIEN, 2019. gada 28. maijā

Stundās nav: A.Kārkliņa (1.-5.st.), I.Krieviņa, G.Baltā, S.Kārkliņa, V.Mauriņa, A.Upīte, G.Līrmane, A.Eiklone, A.Lozda, I.Lancmane, Z.Baldone, G.Verovkins, I.Rams (no 3.st.)

 

Valmieras Viestura vidusskolas ēka 

Klase

St.

Stunda

Kab.

Piezīmes

E-klasē

Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas

2.a

3.

Latviešu valoda

235.

Pie I.Baranovas

A

I.Baranova

4.

* pusdienas

235.

L.Drandes uzraudzībā

Uz

L.Drande

5.

Mājturība

235.

Pie I.Miglavas

A

I.Miglava

3.c

Ekskursijā

 

V.Šmite, M.Goba

4.b

4.

Latviešu valoda

337.

Sports atcelts

P

S.Niedrīte

4.c

Ekskursijā

 

 

6.a

Ekskursijā

 

L.Liepa, L.Vikse, I.Liepiņa, S.Švalbe

6.b

Ekskursijā

 

I.Barce, S.Švalbe, K.Tomsons, I.Rams, G.Kalvīte, L.Vikse

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Valmieras Vakara (maiņu) vidusskolas ēka

Eksāmenu konsultāciju grafiks 9. klasēm skatīt šeit

Eksāmenu konsultāciju grafiks 12. klasēm skatīt šeit

Klase

St.

Stunda

Kab.

Piezīmes

E-klasē

Skolotāji, uz kuriem attiecas izmaiņas

7.a

3.

Vizuālā māksla

8.

Literatūra atcelta

5.→

Ī.Ozola

5.

Mūzika

15.

Vizuālā māksla pārcelta uz 3.st.

8.→

I.Jansone, Ī.Ozola

8.

Klases stunda

8.

Mūzika pārcelta uz5.st.

9.→

I.Upīte, I.Jansone

9.

atcelta

 

Klases stunda pārcelta uz 8.st.

→8.

I.Upīte

7.b

3.

Klases stunda

7.

Sociālās zinības atceltas

8.→

E.Groševa

7.

atcelta

 

Klases stunda pārcelta uz 3.st.

→3.

E.Groševa

8.

atcelta

 

Pasaules vēsture atcelta

 

 

9.

atcelta

 

Latvijas vēsture atcelta

 

 

7.c

7.

Mājturība meitenēm

5.

Mājturība zēniem atcelta

 

 

8.

Mājturība meitenēm

5.

Mājturība zēniem atcelta

 

 

8.a

1.

Mājturība meitenēm no plkst. 8.30

314.

Mājturība meitenēm no plkst. 8.30; Mājturība zēniem atcelta

 

 

2.

Mājturība meitenēm

314.

Mājturība zēniem atcelta

 

 

 

 

 

 

 

 

8.b

Ekskursijā

 

V.Jansone, Dz.Grava, S.Švalbe

10.a

Ekskursijā

 

M.Liepiņa, A.Rebinka, I.Barce, E.Groševa, I.Daugaviete-Kravale

10.b

Ekskursijā

 

V.Pētersone, M.Liepiņa, E.Groševa, I.Tuņķele

10.c

1.

atcelta

 

Sports pārcelts uz 3.st.

→3.

A.Jākobsons

2.

atcelta

 

Latviešu valoda atcelta

 

 

3.

Sports

stadions

Latvijas un pasaules vēsture atcelta

1.→

A.Jākobsons

7.

Angļu valoda Dz.Gravas grupai

15.

 

8.→

Dz.Grava

8.

Angļu valoda I.Eglītes  grupai

212.

Dz.Gravas grupai angļu valoda pārcelta uz 7.st.

→7.

Dz.Grava

11.a

Ekskursijā

 

I.Grabe, I.Segliņa, A.Jākobsons, I.Tuņķele, E.Groševa

11.b

4.

Klases stunda

0.

Latviešu valoda atcelta

6.→

I.Barce

6.

Vācu / krievu valoda

17./ 0.

Klases stunda pārcelta uz 4.st.

8.→

E.Groševa, I.Daugaviete-Kravale, I.Barce

8.

Angļu valoda

0./ 20.

Vācu un krievu valoda pārcelta uz 6.st.

10.→

I.Barce, Dz.Grava, E.Groševa, I.Daugaviete-Kravale

10.

atcelta

 

Angļu valoda abām grupām pārcelta uz 8.st.

→8.

I.Barce, Dz.Grava

11.c

5.

Klases stunda

1.

Latviešu valoda atcelta

6.→

Ī.Ozola

6.

Vācu / krievu valoda

17./ 1.

Klases stunda pārcelta uz54.st.

8.→

E.Groševa, I.Mēduma-Bāliņa, Ī.Ozola

8.

atcelta

 

Vācu un krievu valoda pārcelta uz 6.st.

→6.

E.Groševa, I.Mēduma-Bāliņa

9.

atcelta

 

Literatūra atcelta