10.b piedalās uzņēmējdarbības veicināšanas konkursā

Otrdienas rīts, 7. marts, mums, 10.b klasei, skolā iesākās ar uzņēmējdarbības veicināšanas konkursu “Bizness 24h 2023”, kur visi mūsu klases skolēni izveidotajās grupās varēja iejusties īsta uzņēmēja lomā un radīt savas unikālās idejas 3 interesantos uzdevumos un papildu fināla kārtas uzdevumā.

Diena bija gara, viss norisinājās digitāli, tiešsaistē, kas varbūt kādam bija neliels izaicinājums, bet tomēr mēs katrs savās grupās jutāmies ērti komunikācijai un atvērti jaunu ideju radīšanā, spējām ieklausīties gan skolotājas Daigas Stalšānes padomos, gan lektoru tiešraidē. Bija arī skolēni, kuri, pildot konkursa uzdevumus, reizē arī baudīja siltu pusdienu maltīti skolas kafejnīcā.

Paralēli konkursam “Bizness 24h 2023” norisinājās mazi sociālo tīklu konkursiņi, kur piedalījās arī dažas mūsu klases grupas.

Pēc katras kārtas bija neliels pārtraukums, kad varējām uzelpot un mazliet izkustēties, bet, noslēdzoties trešajai kārtai, bija patīkams pārsteigums – īpaši gardas, siltas picas, kas iepriecināja mūsu vēderus un deva spēkus fināla kārtai, dienas noslēdzošajam uzdevumam.

Dienas noslēgums bija plkst. 18.00 – fināla kārtas uzdevuma iesniegšana, un katrs ar gandarījumu pēc garās, nogurdinošās, bet radoši pilnās dienas devās mājupceļā!

Karlīne Elizabete Usāre, 10.b