11.a ciemojas Trikātas pamatskolā

Mēs, 11.a. klase, 15.septembrī devāmies mūsu pirmajā viesizrādē. Izrādi ‘’Skolotājs Jāps var visu”’ esam spēlējuši jau daudz reižu, bet visas izrādes notika Viesturskolā. Piektdien mums bija izaicinājums doties spēlēt izrādi ārpus skolas.

Ar puķēm, krēsliņiem, tāfeli, ģitāru, tērpiem, labu garastāvokli un dziesmām devāmies uz Trikātas pamatskolu, kur rādījām mūsu izrādīti divas reizes. Mums par pārsteigumu Trikātas pamatskolas skolēni bija ļoti atsaucīgi un ieinteresēti mūsu izrādē. Spēlējot izrādi, dzirdējām dažādās skatītāju emocijas, kas mums lika pasmaidīt un palepoties pašiem ar sevi.

Paldies mūsu režisoram Robertam Segliņam par sagatavotajiem našķīšiem un liels paldies par mājīgo uzņemšanu Trikātas pamatskolai! Būt pie jums bija kolosāli!

Sintija Šķēle, 11. a klase