11.a spīd ne tikai uz skatuves, bet arī televīzijā!

Dalība LTV rīkotajā erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” kļuvusi par sava veida tradīciju Viesturskolā. Šoreiz pie spēles pultīm atraktīvie 11.a klases puiši – Niks Judenkovs un Regnārs Nerips!

Kā savienot smagu darbu skatuves aizkulisēs, ‘slīpējot’ savu lomu izrādē “Mamma Mia!”, piedalīties dažādās ārpusskolas aktivitātēs un būt tik erudītam, lai ņemtu dalību “Gudrs, vēl gudrāks?”

Niks ar Regnāru kopīgi iesmej, ka katra teatrāļa dabā ir apvienot patīkamo ar lietderīgo. Katra paša ziņā ir veikt izvēli starp brīdi atpūtai un laiku, kad pilnveidot sevi un apgūt ko jaunu. Galvenais ir gribasspēks, vēlme iesaistīties un paspēt. Jāizvērtē prioritātes.

Vai raidījuma dienā pār jums valdīja satraukums, vai tomēr gandarījums par iespēju gozēties televīzijas kameru priekšā?

Niks stāsta, ka bijis satraucies par filmēšanas norisi, jo spēlē piedalījās pirmo reizi. Par rezultātu satraukuma neesot bijis, vairāk esot izjutis patīkamo atmosfēru televīzijā un raidījuma radošās komandas atbalstu.

Regnāram šī jau ir otrā reize LTV studijā, viņš jau zināja, ko sagaidīt, un uzskata, ka tā ir lieliska iespēja ieelpot televīzijas gaisu un redzēt, kā strādā profesionāļi aizkadrā. Iespēja izrauties no ikdienas rutīnas!

To, ka zēni ir raduši runāt publikas un kameru priekšā, varēja manīt, jo televīzijas darbinieki atzinīgi novērtēja abu topošo mākslinieku balss tembrus un iemaņas runāt mikrofonā.

Kā mūsu zēniem veicās, pārstāvot skolu, skatieties LTV1 17. un 24.martā, plkst.18.50!

Marta Šaicāne, 11.a