11.b turpina darbu projektā “Plastmasas pirāti”

Nav noslēpums, ka mums, 11.b klasei, patīk sadarboties ar jaunāko klašu skolēniem, tādēļ arī šogad Labo darbu nedēļā nolēmām apciemot aktīvos skolasbiedrus.

Devāmies pie piekto klašu skolēniem, lai projekta “Plastmasas pirāti” ietvaros novadītu stundu par atkritumu šķirošanu un vides piesārņojumu. Stundu iesākām ar teorētisku prezentāciju par atkritumiem un mūsu paveikto projekta laikā, bet pēc tam aicinājām iesaistīties diskusijās par ikdienas paradumiem ģimenē un devām iespēju darboties aktīvi un praktiski, gan pildot krustvārdu mīklu, gan spēlējot atkritumu šķirošanas spēli.

Piektklasnieki atzina, ka mūsu vadītā stunda patika un ka tika gūtas jaunas zināšanas, bet mēs guvām jaunu pieredzi, iejūtoties skolotāja lomā. Vai kāds no mums pēc šīm trīs stundām nolems kļūt par skolotāju? Varbūt. To rādīs laiks. Taču mēs izjūtam milzīgu gandarījuma sajūtu, jo esam varējuši dalīties ar projektā iegūtajām zināšanām.

Elija Eglīte, Nikija Biruma 11.b