13. novembris Viesturskolā – Restarta diena.

Uzkrāsim spēkus un uzlādēsim enerģiju ar VVV Cilpošanas spēli par tēmu “Latvijas kino”.

Cilpošana ir pastaigu spēle svaigā gaisā. Ejam un metam pastaigu cilpas un vienlaicīgi risinām atraktīvas jautājumu cilpas. Labākais ir tas, ka varat iet kopā ar ģimeni katrs savā pastaigu maršrutā jebkur pasaulē!

* Lai piedalītos spēlē, sagatavojiet telefonu ar pilnu bateriju un lietotni LOQUIZ

* Saģērbieties pastaigai ārā uz nepilnām 2 stundām.

* Lai viss sāktos, ir jābūt GPS signālam un mobilā tīkla pārklājumam

* Atveriet lietotni LOQUIZ un ievadiet spēles kodu un paroli. (Lietotājvārds: vvv21, Parole: 2021)

* Norādiet skolēna vārdu, uzvārdu, klasi!

* Spēlei sākoties, būs īsa instrukcija – izlasiet to!

* Visu spēles laiku turiet ekrānu aktīvu

* Kad sāksiet iet, ik pēc laika saņemsiet ekrānā jautājumu vai uzdevumu. Spēles saturu veido jautājumu cilpas. Katra jautājuma atbilde vedīs pie cilpas atrisinājuma. Katra cilpa ir kā mini rēbuss.

* Lai spēle būtu azartiskāka, tiks skaitīti punkti. Klases rezultātu un spēles reitingu uzzināsiet, kad spēle būs noslēgusies. Aktīvākā klase katrā vecumposmā (1.-3. kl., 4.-6.kl., 7.-9.kl., 10.-12.kl.) saņems balvas.

Vairāk par spēli uzzināsiet, noskatoties šo video – https://www.youtube.com/watch?v=HSmsY6Q7si8&ab_channel=E%C5%BEiBirojs.

Spēle būs pieejama 13. un 14. novembrī.

Lai aizraujošs kino ceļojums!

Sandra Baumane

direktora vietniece audzināšanas darbā