2.c klase iegūst balvas žurnāla “Baltais Valis” rīkotajā konkursā

Žurnāls “Baltais Valis” ir lieliska lasāmviela un ideju krātuve ģimenei – tur var atrast gan aizraujošus rakstus par dzīvniekiem, personībām un dabu, gan arī uzdevumus, eksperimentus, konkursus un idejas radošiem darbiņiem

Žurnāla septembra/oktobra numurā tika izsludināts konkurss, kurā bija jāsūta fotogrāfijas – kur un kā bērni lasa šo žurnālu. Interesantāko bilžu autoriem iespēja laimēt žurnāla “Baltais Valis” gada abonementu, kā arī “Lāču” gardumus.

Vecāku sapulcē vecāki sarunājām, ka šo iespēju nevajag laist garām. Bērniem arī interesanta pieredze piedalīties konkursā. Tā nu skolotāja Aija sabildēja vairākas bildes, kuras ar cerību nosūtīja uz norādīto e-pastu.

Cik liels bija mūsu prieks, atverot novembra/decembra numuru, un ieraugot, ka esam balvas ieguvēji!

2.c klases skolnieka Rūdolfa Elstiņa mamma