3.b klase atbalsta FBK Valmiera/Betsafe

Pamanāmi, skaļi un azartiski – tā par Viesturskolas 3.b klases līdzdalību un atbalstu jaunās Latvijas – Igaunijas līgas spēlē starp FBK Valmiera/Betsafe un Rubenes komandām saka Valmieras florbolisti, kam varbūt tieši viesturiešu atbalsts ļāva spēli uzvarēt pagarinājumā ar rezultātu 4:3.

Par iespēju visai klasei kopā spēli noskatīties stāsta 3.b klases audzinātāja Santa Priede:

Mums tika piedāvāta iespēja piedalīties konkursā – “Laimē iespēju ar klasi apmeklēt FBK Valmiera/BETSAFE spēli.”
Lai piedalītos konkursā FBK mājas lapā komentārā bija jāatzīmē skola, klase, ar kuru vēlies kopā apmeklēt spēli, un vajadzēja dalīties ar šo ziņu.
Pateicoties 3.b klases lieliskajiem un aktīvajiem vecākiem, mēs konkursu vinnējām.
Liels paldies vecākiem un organizatoriem par doto iespēju apmeklēt florbola spēli piedzīvojot pozitīvas emocijas,kas noslēgumā savijās kopbildē ar spēļu uzvarētājiem.

Dalība šādā konkursā 3.b klases skolēniem nebūt nav pārsteidzoša – pieci klases puiši šobrīd trenējas FBK Valmiera/Betsafe bērnu līgas komandās.

Šodien kārtējais Valmieras – Rubenes derbijs, šoreiz Elvi līgas ietvaros. Atceroties pagājušās nedēļas lieliskās emocijas, turam īkšķus par valmieriešiem!
3.b klases audzinātāja Santa Priede

Fotogrāfiju autors Arvis Ertmanis